هتل های لندن

انتخاب یک اقامتگاه می‌تواند کمی سخت باشد مخصوصا در جایی مثل مرکز لندن. انتخاب هتل در این منطقه می‌تواند گیج‌کننده باشد زیرا علاوه بر تعداد زیاد هتل‌های مجلل، اقامتگاه‌های دیگری هم برای انتخاب وجود دارد. در قسمت قبل بهترین بوتیک هتل های لندن را در غرب این شهر به شما معرفی کردیم، امروز در مجله‌ی دور و نزدیک بهترین بوتیک هتل های لندن را در مرکز این شهر به شما معرفی خواهیم کرد.(تهیه بلیط هواپیما به صورت آنلاین)

بهترین بوتیک هتل‌ های لندن ؛ هتل کرسنت

هتل های لندن - هتل کرسنت

هتل کرسنت تنها ۱۰ دقیقه با ایستگاه راه‌آهن «یوستون» و «کینگزکراس» فاصله دارد و برای افرادی که قصد دارند به گشت‌و‌گذار در پایتخت، کشور و یا حتی به شهرهایی مانند «پاریس» و «بروکسل» توسط «یورواستار» بپردازند یک مکان ایده‌آل است.  خرید بلیط هواپیما تهران لندن

پریمیر این در میدان لستر

هتل های لندن - پریمیر این

این هتل مناسب خانواده‌ها و کودکان ۱۵ سال به پایین است زیرا می‌تواند در آن‌جا به خوردن و بازی کردن بپردازند. هتل «پریمیر این» در میدان «لستر» یکی از هتل‌ های لندن است که در لیست بهترین‌های بخش مرکزی لندن قرار می‌گیرد. این هتل با فاصله‌ی کمی از میدان لستر قرار گرفته و کمتر از ۲ دقیقه پیاده‌روی شما را به ایستگاه مترو می‌رساند. بنابراین برای کسانی که به دنبال گذراندن وقت و یا رفتن به سینما هستند مناسب است.

هتل جزموند

هتل های لندن - هتل جزموند

این هتل تنها ۵ دقیقه تا ایستگاه متروی خیابان «گوج» و ۱۰ دقیقه تا ایستگاه متروی خیابان «وارن» فاصله دارد. هتل «جزموند» برای سفرهایی به داخل و خارج لندن بسیار مناسب است.

هتل پارک پلازا در منطقه‌ی واترلو

این هتل تا ایستگاه شمالی «لمبت» تنها ۲ دقیقه فاصله دارد و مهمانان هتل «پارک پلازا» تقریبا به رودخانه‌ی «تیمز»، ساختمان مجلس و موزه‌ی جنگ امپریالیستی که تاریخ جنگ را از سال ۱۹۱۷ نشان می‌دهد نزدیک هستند. همه‌ی این مکان‌ها کمتر از ۱۰ دقیقه با هتل فاصله دارند.

پریمیر این در محله‌ی هوبرن

هتل های لندن - پریمیر این هوبرن

این هتل تنها ۵ دقیقه از ایستگاه‌های متروهای «چنسری لین» و «هوبرن» فاصله دارد. همچنین تقریبا نزدیک موزه‌ی تاریخ تمدن مدرن بریتانیا است. این هتل یکی از بهترین بوتیک هتل های لندن برای نوجوانان است زیرا می‌توانند با وجود پدر و مادر یا بزرگسالی که هزینه‌ی اقامت آن‌ها را می‌پردازد به خوردن و بازی کردن در این هتل بپردازد.

هتل راسل هاوس

هتل های لندن - راسل هاوس

هتل «راسل هاوس» در نزدیکی ایستگاه میدان «راسل» واقع شده و برای کسانی که قصد سفر از فرودگاه «هیترو» لندن را دارند که در حالت عادی با خط متروی «پیکدیلی» تقریبا یک ساعت طول می‌کشد بسیار مناسب است زیرا مجبور نیستند وسایل سنگین خود را تا فواصل طولانی حمل کنند.

اقامتگاه سنترال ساوت وارک

این هتل کمتر از ۵ دقیقه تا ایستگاه متروی «ساوت وارک» و تقریبا ۱۰ دقیقه از ایستگاه متروی «واترلو» فاصله دارد. این هتل به دلیل نزدیک بودن به محیط‌های فرهنگی مانند سالن تئاتر «شکسپیر» و نگارخانه‌ی «تیت مدرن» که یکی از نگارخانه‌های هنرهای مدرن در لندن است برای خانواده‌ها محیطی ایده‌آل است. کودکان می‌توانند از بوفه‌ی رایگان صبحانه لذت ببرند.

پریمیر این در کاونت گاردن

این هتل کمتر از ۵ دقیقه تا ایستگاه متروی «چرینگ کراس» و ایستگاه متروی میدان «لستر» فاصله دارد. این هتل برای همه ی کسانی که تمایل دارند در محیط اطراف این هتل به دیدن اماکن دیدنی مانند میدان «ترافالگا» و «گالری ملی پرتره» در لندن بپردازند مکان ایده‌آلی است.

برای رزرو هتل خارجی به صفحه‌ی اصلی وبسایت مراجعه کنید.