ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان
امتیاز ما

با سبک زندگی امروزی و مشغله‌های زیادی که همه‌ی ما در طول روز داریم، چه چیزی می‌تواند بهتر از تجربه‌ی یک زندگی آرام در محیطی با کمترین میزان استرس باشد؟ اگر رویای زندگی شما هم زندگی در یک محیط گرمسیری و تجربه‌ با سرگرمی‌ها و زیبایی‌های طبیعی فراوان است، بدون اینکه مجبور باشید هزینه‌های گزافی را متحمل شوید، با مجله گردشگری دورو نزدیک همراه باشید تا یک راه حل به شما بگوییم. ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان را بیشتر بشناسید. بلیط هواپیما

ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان

درباره شهر هوی آن

خانم‌ها و آقایان به «هوی آن» خوش آمدید. این شهر ساحلی کوچک با مساحت ۶۰ کیلومتر مربع، از یک طرف با سواحل خلوت و ماسه‌ی و آب‌های زلال و از طرف دیگر با کوه‌های سرسبز و پر طراوت احاطه شده‌است. زندگی در این شهر ساحلی و آرام، با ساختمان‌های زرد رنگ، بسیار آهسته‌تر از آنچه تصور می‌کنید پیش می‌رود. برخلاف دیگر شهرهای شلوغ ویتنام، مانند «هانوی» یا «هوشی مین» زندگی در این شهر سرعت آهسته‌ای دارد.

ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان
در طی قرون ۱۵ تا ۱۹ میلادی، این شهر به عنوان یک بندر تجاری در جنوب شرقی آسیا شناخته می‌شد. این شهر فرودگاه و ایستگاه وسایل نقلیه ندارد. برای ورود به این شهر باید با تاکسی از فرودگاه شهر همسایه‌ی آن یعنی «دا نانگ» به هوی آن بیایید. پروازهایی روزانه از هانوی (جاذبه های گردشگری هانوی)، هوشی مین(جاذبه های گردشگری هوشی مین) و شهرهای بزرگ ویتنام به این شهر انجام می‌شود.

زبان رسمی مردم شهر هوی آن زبان ویتنامی است اما خبر خوب برای گردشگران این است که زبان انگلیسی زبان دوم مردم این شهر محسوب می‌شود؛ بنابراین از نظر برقراری ارتباط با مردم شهر مشکل زیادی نخواهید داشت. یکی از نکات مثبت این شهر که آن را از دیگر شهرهای ویتنامی متمایز می‌سازد این است که میزان ترافیک در هوی آن به حداقل ممکن می‌رسد. به همین دلیل می‌تواند در زمان کمتری دیدنی‌های شهر را ببینید.

شهر قدیمی هوی آن که جزو میراث جهانی یونسکو هم ثبت شده است، به عنوان یکی از ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان شناخته شده است. این شهر به گردشگران زیبایی‌های طبیعی و شهری را به طور همزمان نشان می‌دهد.

ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان
هزینه های گردشگری در ارزان‌ترین شهرهای ساحلی جهان

اقامت در هتل‌های این بهشت گرمسیری کمتر از ۵۰۰ دلار برای یک اتاق دو تخته با تجهیزات خواهد بود. برای گشت‌وگذار در شهر، موتور بهترین وسیله است. کرایه‌ی یک موتور برای گردش در شهر تنها ۴۵ دلار ماه خواهد بود. اگر قصد دارید در رستوران‌های گران‌قیمت غذا بخورید هزینه‌ی ماهانه‌ی شما برای دو نفر کمتر از ۱۳۵۰ دلار خواهد بود. این هزینه به صورت ماهانه برای یک نفر کمتر از ۶۵۰ دلار است.
ماهی و محصولاتی که در این شهر تولید می‌شوند از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات در جهان هستند. یکی از کارهایی که می‌توانید در سفر به این شهر ویتنامی انجام دهید، بازدید و خرید از بازارهای محلی شهر است که حتما از آن لذت خواهید برد.