هزینه‌ی سفر به سنگاپور

کشور سنگاپور در جنوب شرق قاره‌ی آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان است. سنگاپور در زبان سانسکریت به معنای شهر شیر است و شما می‌توانید مجسمه‌ها و نماد شیر را در پارک‌های این کشور از جمله پارک «مرلیون» ببینید. کشور سنگاپور کشوری بسیار مدرن و ثروتمند است که علاوه بر مساحت کمی که دارد مورد علاقه‌ی بسیاری از گردشگران است. اگر به کشور سنگاپور علاقه دارید و قصد دارید به آن سفر کنید با مجله گردشگری دور و نزدیک همراه باشید تا از هزینه‌ی سفر به سنگاپور اطلاع پیدا کنید.  بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

هزینه‌های پیش از سفر

هزینه‌ی سفر به سنگاپور

پیش از اینکه برای سفر اقدام کنید توجه داشته باشید که برای رفتن به کشور سنگاپور باید ویزا داشته باشید. کشور سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد و شما برای اخذ ویزا باید از طریق آژانس‌های هواپیمایی اقدام کنید. هزینه‌ی اخذ ویزای سنگاپور از ۱۴۰ دلار تا ۳۰۰ دلار متغیر است.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید واحد پول این کشور است. واحد پول کشور سنگاپور دلار سنگاپور است که با علامت اختصاری (SGD) نمایش داده می‌شود. یکی از کارهایی که باید پیش از سفر به این کشور انجام دهید تهیه‌ی دلار سنگاپور است که از طریق شعب بانک ملی و یا صرافی‌ها می‌توانید برای اخذ آن اقدام کنید. خرید بلیط هواپیما تهران سنگاپور

هزینه‌ی سفر به سنگاپور

قدم بعدی خرید بلیط هواپیما است. این کشور پرواز مستقیم ندارد و شما باید از پروازهایی با یک یا دو توقف به سمت سنگاپور بروید. هزینه‌ی بلیط هواپیما برای این سفر مبلغی بین ۴ تا ۱۰ میلیون تومان است که با توجه به زمان سفر و قیمت دلار و غیره متغیر است.

هزینه‌ی اقامت

کشور سنگاپور یکی از کشورهای تقریبا گران است و هر ساله رویدادهای علمی بزرگ جهان در این کشور برگزار می‌‌شود. هزینه اقامت در سنگاپور بسته به نوع هتل متغیر است. هزینه‌ی اقامت در هتل دو ستاره از شبی ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان، در هتل سه ستاره از شبی ۶۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان، در هتل چهار ستاره از شبی ۹۰۰ هزار تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در هتل پنج ستاره از شبی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان خواهد بود. توجه داشته باشید که هزینه‌ی اقامت در این هتل‌ها می‌تواند با توجه به زمان سفر شما و قیمت دلار روز متغیر باشد.

هزینه‌ی حمل‌و‌نقل عمومی

هزینه‌ی سفر به سنگاپور

در این کشور بهترین نوع حمل‌و‌نقل استفاده از (MRT) یا مترو است. قیمت بلیط مترو در این کشور حدودا ۴ دلار است و اگر شما دارای ‌کارت‌های مخصوص گردشگران باشید به طور نامحدود می‌توانید با آن در سیستم متروی شهری تردد کنید. هزینه‌ی تاکسی در کشور سنگاپور قدری بالاست و به ازای هر کیلومتر ۰.۵ دلار باید بپردازید. یکی دیگر از وسایل نقلیه در سنگاپور «تریشا» است که همان سه‌چرخه‌های محله‌ی چینی‌ها است که بین ۱۰ تا ۲۰ دلار هزینه دارد.

هزینه‌ی خورد‌و‌خوراک

اگر می‌خواهید در یک رستوران ارزان‌قیمت در کشور سنگاپور غذا میل کنید باید برای هر نفر حدودا ۱۳ دلار هزینه بپردازید. هزینه‌ی صرف غذا در رستوران قیمت متوسط برای هر نفر حدودا ۳۰ دلار است. اگر به فست‌فود علاقه دارید یکی از گزینه‌های ارزان‌قیمت برای صرف غذا رستوران‌های مک دونالد است که برای هر نفر حدودا ۷ دلار سنگاپور باید بپردازید. اگر می‌خواهید در هزینه‌ی سفر به سنگاپور خود صرفه‌جویی کنید حتما غذاهای خیابانی این کشور را نیز امتحان کنید زیرا قیمت آن‌ها بسیار پایین‌تر است و یک وعده‌ غذای خوب و مقرون‌به‌صرفه به حساب می‌آیند. معروف ترین غذاهای سنگاپور

هزینه‌ی بازدید از مکان‌های دیدنی

هزینه‌ی سفر به سنگاپور

اگر می‌خواهید در شهر سنگاپور گردش کنید می‌توانید از تورهای روزانه‌ی گردش در شهر استفاده کنید که هزینه‌ی آن از ۳۰ دلار سنگاپور شروع می‌شود. برای بازدید از مکان‌های دیدنی نیز باید هزینه‌ی ورودی از ۱۵ دلار سنگاپور تا ۴۰ دلار سنگاپور بپردازید. جاذبه های گردشگری سنگاپور