مرکز خرید مادرید سفر به مادرید

خرید کردن یکی از بخش‌های مهم و جالب سفر است. اگر شما هم قصد سفر به مادرید را دارید و می‌خواهید علاوه‌بر لذت‌بردن از جاذبه‌های گردشگری به گردش و خرید هم بپردازید، این مطلب را در مجله‌ی دور و نزدیک حتما دنبال کنید تا با بهترین مراکز خرید در مادرید آشنا شوید. نکته حائز اهمیت برای ایرانیان اخذ ویزای اسپانیا است که در مجله گردشگری دورونزدیک کامل به آن پرداخته ایم. بلیط هواپیما  را ارزان خریداری کنید.

مرکز خرید لا گاویا

اگر فکر می‌کنید به لوازم خانه احتیاج دارید یا قصد دارید چند شمع ارزان و زیبا برای خانه‌ی خود بخرید، مرکز خرید «لا گاویا» همان جایی است که باید بروید. یکی از دو فروشگاه «آیکیا» در این مرکز خرید مادرید قرار دارد. البته سعی کنید آخر هفته‌ها به این فروشگاه نروید زیرا بسیار شلوغ می‌شود. این مرکز خرید در انتهای خط یکِ مترو قرار گرفته و دارای مغازه‌های بسیار متنوعی است؛‌ بوتیک‌های لباس زنانه و مردانه، اسباب‌بازی فروشی، مغازه‌های لوازم الکترونیکی و سینما ازجمله امکانات این مرکز خرید هستند. اگر احساس گرسنگی کردید، می‌توانید سری به رستوران‌های مختلفی ازجمله «فایو گایز» بزنید که در این مرکز خرید شعبه دارد. مغازه‌های لا گاویا از روزهای دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب، رستوران‌ها از یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ نیمه‌شب باز هستند. مکان های دیدنی مادرید

مرکز خرید مادرید مرکز خرید لا گاویا

پرینسیپه پیو

اگر در سفر به مادرید قصد دارید برای خرید به فروشگاهی بروید که چندان دور از مرکز شهر نباشد، باید سری به «پرینسیپه پیو» بزنید. این مرکز خرید مادرید در ایستگاه قطار «اسکاسیون نورته» قرار گرفته و در فاصله‌ی کمی از مرکز شهر واقع شده است. محصولات برندهای مطرح زیادی در این مرکز خرید به فروش می‌رسند؛ از برندهای معروف اسپانیایی مانند «زارا» و «منگو» گرفته تا برندهای بین‌المللی و معروفی مانند «اچ اند ام» و «لیوایز». سینما و فودکورت از دیگر امکانات این فروشگاه هستند. ساعت کار مغازه‌های این مرکز خرید از روزهای شنبه تا دوشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا شب و روزهای یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب است.   در مادرید کجا غذا بخوریم

مرکز خرید مادرید پرینسیپه پیو

ای بی سی سرانو

مرکز خرید «اِی بی سی سرانو» در محل سابق روزنامه‌ی اسپانیایی «اِی بی سی» قرار گرفته است.  این مرکز خرید درقلب یکی از منحصربفردترین محله‌های مادرید به نام «سالامانکا» واقع شده و رویدادهای مختلفی از قبیل نمایشگاه‌های هنری گرفته تا هفته‌ی مد مادرید در آن برگزار می‌شود. حتی اگر قصد خرید ندارید، از بوتیک‌های طراحان برتر دنیا دیدن کنید. خرید بلط هواپیمای تهران مادرید

مرکز خرید مادرید ای بی سی سرانو

مرکز خرید مادرید زانادو

مرکز خرید «مادرید زانادو» که در جنوب غربی مادرید واقع شده، چیزی فراتر از یک مرکز خرید است. علاوه‌بر دارا بودن  بوتیک‌ها و رستوران‌های متنوع، محل قرارگیری بزرگ‌ترین پیست اسکی سرپوشیده در اسپانیا به نام(Madrid Snowzone) هم هست. سینما، سالن بولینگ و مینی‌ گلف از جمله امکانات دیگری هستند که می‌توانید در  سفر به مادرید  از آن‌ها استفاده کنید.

مرکز خرید مادرید مرکز خرید مادرید زانادو

مرکز خرید پارکسور

این مرکز خرید مادرید در «لِگانس» در جنوب مادرید واقع شده و به راحتی با وسایل نقلیه‌ی عمومی قابل دسترس است. مرکز خرید «پارکوئسر» یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در اسپانیا است. این مرکز خرید دارای ۱۵۳ مغازه، ۴۷ رستوران، سینما و یک سالن بولینگ است. روزهای دوشنبه تا شنبه، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و روزهای یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب می‌توانید از این مکان بازدید کنید.

 مرکز خرید مادرید مرکز خرید پارکسور

پلازا نورته ۲

مرکز خرید «پلازا نورته» در شمال شرقی مادرید در «سان سباستین دِ لُس ریس» قرار گرفته است. دومین فروشگاه آیکیا در همین مرکز خرید مادرید قرار دارد؛ پس اگر قصد خرید لوازم منزل رادارید، فرصت خوبی است تا سری به این‌جا بزنید. بوتیک‌های درجه‌ یک اسپانیایی و بین‌المللی و سینما از دیگر امکانات این مرکز خرید هستند. روزهای دوشنبه تا شنبه، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و روزهای یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب ساعات بازدید از مغازه‌ها هستند.

مرکز خرید مادرید پلازا نورته ۲

لاس روزاس ویلیج

مرکز خرید «لاس روزاس ویلیج» یکی دیگر از مراکز خرید مادرید است که در آن می توانید اوت‌لت‌هایی از برترین برندهای جهان را بیابید. از میدان اسپانیا که در مرکز مادرید قرار گرفته، با یک خط اتوبوس می‌توان به این مرکز خرید رسید. گردشگران غیر اروپایی می توانند در سفر به مادرید و خرید از این مرکز خرید مادرید  با درخواست رسید بدون مالیات و نشان دادن آن به گمرک هنگام ترک اسپانیا، مالیات خرید را پس بگیرند.

مرکز خرید مادرید لاس روزاس ویلیج