سفر به انگلستان - گردشگری انگلستان در پاییز

انگلستان یک مقصد عالی برای تمام سال است اما ما به شما واقعا توصیه می­کنیم که این کشور را در پاییز ببینید ومطمئن باشید یک تجربه فراموش نشدنی خواهید داشت. تابستانه غیرقابل پیش­بینی هستند و زمستان­ ها طوفان به همراه می ­آورنددر حالی که پاییز بهترین زمان برای کشف شهر­ها و نواحی اطراف آنهاست. در اینجا ۱۰ دلیل برای اینکه عاشق سفر به انگلستان در پاییز شوید آورده ایم.  در ادامه با مجله دور و نزدیک همراه باشید. خرید ارزان بلیط هواپیما

 

برگ­ های پاییزی

 سفر به انگلستان - گردشگری انگلستان در پاییز

ییلاقات انگلستان از سپتامبر تا نوامبر تبدیل به ترکیبی از رنگ ­های زرد، قروز و نارجی­ می­­شوند. همانطور که کل جنگل رنگ برگ ­های خود راتغییر می­دهد. این منظره­ های آتشین را می­ توان در سراسر کشور مشاهده کرد اما در مکان­ هایی مانند پارک­ های ملی چون «لیک دیستریکت» بهتر دیده می­شوند. جایی که تصویر درختان رنگی زنگ زده در آب نمایان می­شود. این بهترین زمان سال برای بازدید و تحسین چشم ­اندازهای طبیعی است. خرید بلیط هواپیما تهران لندن

 

جشن های انگلستان ، آتش بازی

 جشن های انگلستان ، آتش بازی

در ۵ نوامبر هر سال جشن های انگلستان برگزار می­شود که شامل آتش بازی بسیار بزرگ، نمایش ­های آتش بازی فوق ­العاده و انواع مختلفی از خوردنی­ های فصلی مانند تافی سیب و پارکین می­شود. شب آتش بازی (که همچنین به عنوان شب فاوکس گای شناخته می­شود) ممکن است در نگاه اول یک جشن عجیب و غریب به نظر برسد و براساس اقدام برای منفجر کردن مجلس نمایندگان در قرن ۱۷ پای گذاری شده است. اما یکی از برجسته ­ترین جشن های انگلستان در طول سال است و چیزی است که همه مسافارن باید آن را تجربه کنند.

جشن های انگلستان ، آتش بازی

بازیدکنندگان کمتر از تابستان

مناطقی مانند «لیک دیستریکت» و «کاتزورلدز» مانند شهرهای بزرگی چون لندن و شهرهای ساحلی از جمله برتون در ماه های تابستان پرر از گردشگر هستند. پس از تعطیلات تابستانی مقاصد گردشگری انگلستان آرامتر ودلپذیرتر هستند. چرا باید در زمستان به انگلستان سفر کرد؟

در رستوران کنار آتش

برای تجربه یک روزپاییزی انگلیسی از یکی از رستوران­ های حومه شهر دیدن کنید. اگر در شهر یا در حومه­ ی آن هستید به دنبال یک رستوران با شومینه باز مجلل باشید و از یک نوشیدنی محلی و غذای سالم لذت ببرید. بله رستوران ها در تمام سال باز هستند اما این فضای راحت فقط در ماه­ های سرد سال یافت می­شود.

گردشگری انگلستان

جشن ­های برداشت محصول

در بسیاری از شهرها و روستاهای انگلستان زمان برداشت محصول در پاییز جشن گرفته می­شود. این جشن ­های برداشت محصول حتی در لندن نیز برگزار می­ شود و در آن رقابت کدو تنبل­ ها، موسیقی زنده و فعالیت­ هایی برای کودکان اجرا می­شود.

 

روستاهای انگلستان

پیاده ­روی پاییزی

هیچ زمانی برای سفر به انگلستان بهتر از پاییز نیست. نه تنها در این ماه­ ها چشم ­اندازهای طبیعی فوق ­العاده هستند بلکه شرایط پیاده ­روی نیز در این ماه­ های پاییزی فراهم است. اگر قصد دارید به تپه ها بروید، از کوه­ ها بالا بروید، در دشت­ ها پرسه بزنید یا به ساحل بروید این کارها را در پاییز انجام دهید.

 

پیاده ­روی پاییز انگلستان

غذاهای پاییزی

برداشت محصول پاییزی طعم­ های فراوانی را بهمراه می­ آورد با برجسته­ ترین آنها کدو، قارچ­ های وحشی، شاه بلوط، سیب تمشک و قهوه در انگلستان است. اگر از انگلستان در طول پاییز دید ن می­کنید، حتما غذاهایی را سفارش دهید که از موادی مانند سیب، ژله سدر، قارچ ریزوتو، شاه بلوط و سوپ ریشه سبزیجات می­شود.

غذاهای پاییز انگلستان

نمایشگاه­ های سنتی

یکی از بزرگترین نمایشگاه ­های مخصوص مسافران در اروپا در ابتدای ماه اکتبر در ناتینگهام هر ساله برگزار می­شود و بازدید کنندگان بسیار را از سراسر بریتانیا به خود جذب می­کند. با بیش از ۷۰۰ سال سابقه در برگزاری نمایشگاه ­های بین ­المللی و ترکیب عناصر سنتی و مدرن این نمایشگاه به یکی از جاذبه­ های گردشگری انگلستان تبدیل شده است.

نمایشگاه­ های سنتی انگلستان

آب وهوا انگلستان

روزهای پاییزی به معنای صبح­ های م آلود، ابرهای خاکستری وپیاده روی بعد از ظهر است. دوستدارن آفتاب ممکن است کمی ناامید شوند اما هر کسی کمی ذوق داشته باشد از فضای این فصل در دشت ها و کوه ها لذت خواهد برد. روز­های خاکستری ممکن است در هر زمانی از سال شما را دلتنگ کنند اما وقتی با رنگ ­های زیبای پاییزی ترکیب می­شوند یک چشم ­انداز بسیار زیبا به شما می­دهند. زمستان انگلستان

آب وهوا انگلستان

حیات وحش انگلستان

 

پاییز بهتری زمان برای دوستداران حیات وحش است. چشمان خود را برای دیدن سینه سرخ، گورکن و روباه در حومه و حتی گاهی در شهرها باز کنید. پاییز همچنینی زمان آن است که خوک ­های آبی بچه­های خود را به دنیا می ­آورند.

حیات وحش انگلستان