امتیاز ما

بهترین ایرلاین هواپیمایی برای بسیاری از افراد در اولویت می باشد و دوست دارند از بهترین ایرلاین استفاده کنند. اما شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که کدام ایرلاین برای سفرهای هوایی بهتر است و مزایای هرکدام چیست. با ما تا انتهای متن همراه باشید تا اطلاعاتی مفید درباره ایرلاین های مختلف در اختیار شما قرار دهیم. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

ملاک های بهترین ایرلاین هواپیمایی کدام است؟

ایرلاین هواپیمایی امارات و قطر هر دو خط هوایی برتر و مهم در بین سایر ایرلاین ها می باشند و در سال های اخیر به عنوان بهترین ایرلاین های هوایی معرفی گردیدند. هر کسی برای مسافرت دوست دارد از یک وسیله هوایی امن و با امکانات بالا استفاده کند تا بتواند در مسیر سفر لذتی جدید و آرامش بخش را تجربه کند. اما معیار انتخاب یک ایرلاین خوب در چیست یا به کدام ایرلاین خوب می گویند. معمولا برای انتخاب یک ایرلاین خوب ملاک های مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از نداشتن انحراف و سقوط، داشتن سرویس دهی و پروازهای بدون تاخیر. البته با توجه به درخواست مسافران از پرواز و انتظار هرکدام نمی توان به صورت قطعی بیان کرد که بهترین ایرلاین هواپیمایی بین امارات و قطر کدام است. ما در ادامه ویژگی های هر دو ایرلاین را بررسی می کنیم . شما با توجه به خواسته هایتان می توانید بهترین ایرلاین را انتخاب کنید.

ملاک های بهترین ایرلاین هواپیمایی کدام است

کدام ایرلاین بهتر است امارات یا قطر؟

یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین ایرلاین هواپیمایی کیفیت غذاهایی است که در ایرلاین امارات و ایرلاین قطر سرو می شود. در ایرلاین امارات سرو غذا با نوشیدنی و اسنک های خوشمزه آغاز می شود سپس غذای اصلی را برای مسافران می آورند. منوی متنوعی از نوشیدنی ها و آب میوه های تازه در لیست غذایی ایرلاین امارات موجود است، علاوه بر آن استفاده از مواد درجه یک و کیفیت دار یکی دیگر از مزیت های خطوط هوایی امارات است. در منوی غذایی قطر هم تنوع چشم گیری وجود دارد و برای تمامی مسافران یک منوی کامل از غذاهای موجود، دسر و آب میوه های تازه، یکی از مزیت های این خط هوایی می باشد.

مدل صندلی های استفاده شده در هواپیماها به ما این امکان را می دهد تا در طول پرواز به راحتی سر جای خود بنشینیم و دچار کمر درد و احساس خستگی نشویم پس ممکن است این فاکتور مهم یکی از اولویت های مسافران برای انتخاب خط هوایی باشد . در ایرلاین هواپیمایی امارات چینش صندلی ها به صورت ۳-۴-۳ است. این صندلی ها بسیار راحت می باشند، جلوی آن ها قسمتی برای دراز کردن پاها وجود دارد. همچنین روبروی شما منوی کاملی از سرگرمی های متنوع و لیست زیادی از موسیقی ها وجود دارد. وجود پورت های شارژ در بین صندلی ها برای شارژ کردن وسایل الکتریکی از دیگر مزایای این ایرلاین می باشد. تا به اینجا مشاهده کردید که انتخاب بهترین ایرلاین هواپیمایی بین امارات و قطر سخت است چرا که از نظر صندلی ها و منوی غذا و سرگرمی هر دو نسبتا هم سطح هستند و اختلاف چشم گیری ندارند.

کدام ایرلاین را انتخاب کنیم؟

اما نوع و نحوه سرویس دهی مسئله ای است که می تواند تصمیم گرفت که بهترین ایرلاین کدام می باشد. مهمانداران ایرلاین قطر و نحوه سرویس دهی آن به گونه ای است که به صورت انفرادی سرویس می دهند و با روی گشاده و مهربانی پذیرای مسافران می باشند.در واقع با آموزش های تخصصی که به مهمانداران ایرلاین قطر داده می شود، نحوه برخورد آنان به گونه ای است که در طول پرواز شما احساس می کنید یک پرواز هوایی فرست کلاس داشته اید .از لحاظ سرویس دهی و میزبانی مهمان داران ایرلاین قطر قوی تر از ایرلاین امارات می باشند. مجله گردشگری دور و نزدیک