آبشار دودن، منحصر به فردترین موسیقی زنده آب

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا و زیبایی‌های فوق‌العاده، آب و هوای مطبوع و غیره، از فاکتورهای مهم و موثر در صنعت گردشگری آنتالیا به شمار می‌روند. آنتالیا شهری در جنوب غرب ترکیه و در قلب دریای مدیترانه است. سفر به آنتالیا، تجربه‌ای بکر برای ثبت لحظاتی خاطره انگیز است.   بلیط هواپیما  را ارزان خریداری کنید.

تماشای رنگین کمان زیبا در سایه خورشید و صدای دل انگیز آب، بخشی از مهم‌ترین جذابیت‌ها در آبشار دودن آنتالیا است. آبشار دودن، منحصر به فردترین موسیقی زنده آب است. موسیقی زنده‌ای که این مکان را به یکی از جاذبه‌های گردشگری آنتالیا تبدیل نموده است.

جاذبه‌های توریستی آنتالیا، سهم ویژه‌ای در جذب گردشگران و توریست‌های خارجی به این شهر داشته، چرا که هموراه یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب تور آنتالیا، تجربه دیدن و لمس کردن جاذبه‌های گردشگری این شهر بوده است.

 در بدو ورود به این آبشار، مسافران می‌توانند استراحتی مختصر را در پارک زیبای این آبشار، تجربه نمایند. آبشار دودن در میان طبیعتی زیبا قرار گرفته است و همین امر سبب گردیده تا گردشگرانی که علاقه‌مند به گردش در طبیعت هستند، این آبشار را به عنوان گزینه نخست خود در تور آنتالیا انتخاب نمایند. بلیط تهران استانبول

آبشار دودن بخشی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری آنتالیا

 فاصله این مکان تا مرکز شهر، فاصله‌ای بین ۲۰ الی ۲۴ دقیقه‌ای است. از این رو بهترین انتخاب برای رسیدن به این آبشار، استفاده از تاکسی‌های شهری است.

ترکیب‌های طبیعی و جذاب آنتالیا، یکی از منحصر به فردترین نقاشی‌های طبیعی است. به همین دلیل هر ساله جمعیت عظیمی از گردشگران خارجی، با انتخاب تور آنتالیا سفر به این شهر رؤیایی را تجربه می‌نمایند.

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا را می‌توان در ردیف برترین جاذبه‌های گردشگران جهان قرار داد. حرکت آب در دل این آبشار، سبب خلق دو آبشار دیگر شده است که مردم محلی آن‌ها را با نام آبشارهای بالایی و پائینی می‌شناسند.

قلعهٔ ایدیرلیک آنتالیا، حصار کوچکی از زیبایی

گاهی، می‌توان یک منظره زیبا را ساعت‌ها مورد ارزیابی قرار داد. قلعهٔ ایدیرلیک، حصار کوچکی از زیبایی است که در شهر آنتالیا قرار گرفته است.
قلعهٔ ایدیرلیک آنتالیا، در کنار ساحل زیبا  این شهر قرار دارد که از جمله منحصر به فردترین جاذبه‌های توریستی آنتالیا شناخته می‌شود.

 امروزه پس از گذشت چندین سال از ساخت این قلعه زیبا و تاریخی، هنوز علت اصلی ساخت آن مشخص نشده است. یکی از احتمالات قوی در خصوص کاربری این قلعه، استفاده از آن در نقش فانوس دریایی است.
جاذبه‌های گردشگری آنتالیا، جاذبه‌هایی برای تمامی سلیقه‌هاست. به همین واسطه می‌توان بهترین و جذاب‌ترین مکان‌های تاریخی، تفریحی و گردشگری را در این شهر شاهد بود.

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا، هم چون نگینی در قلب کشور ترکیه است که هر ساله جمعیت طرفداران و علاقه‌مندان به آن، افزایش می‌یابد.
قلعهٔ ایدیرلیک ارتفاعی ۱۴ متری داشته و بازسازی آن با توجه به اسناد موجود در زمان سلجوقیان و عثمانیان انجام گرفته است. شاید به جرأت بتوان این اثر تاریخی زیبا را در زمره آثار تاریخی پنج ستاره، طبقه بندی کرد. بلیط هواپیما تهران مشهد

موزه آتاتورک آنتالیا، موزه‌ای به سبک ترکیه

موزه آتاتورک، موزه‌ای اسرار آمیز و زیبا است. موزه آتاتورک آنتالیا بخش مهمی از حافظه تاریخی مرتبط با آتاتورک را در دل خود جای داده است. این موزه در تمامی ایام سال و در تمام روزهای هفته، پذیرای گردشگران خارجی خواهد بود.

 از این رو ساعت بازدید از آن، بین ۸ صبح الی ۱۷:۳۰ بعد از ظهر است. این موزه که موزه‌ای برای حفظ آثار مرتبط با آتاتورک، بنیان گذار ترکیه است، موزه‌ای سه بعدی برای انتقال احساس سازندگان به گردشگران و بازدید کنندگان شناخته می‌شود.
این موزه در سال‌های ۱۸۷۵ تا ۱۸۸۰، به دستور یکی از تاجران فرش، ساخته شد. موزه آتاتورک در قالب ساختمانی چهار طبقه است که معماری به کار برده شده در آن، ترکیبی از معماری دوران عثمانی و معماری‌های به کار برده شده در شرق می‌باشد. خرید سریع و مطمئن بلیط تهران آنتالیا| بلیط آنتالیا تهران

دریچه‌ای به سوی جذابیت‌های برتر آنتالیا

انتخاب تور آنتالیا، مستلزم سفر به اعماق جاذبه‌های آنتالیا است. این شهر یکی از زیباترین مکان‌های گردشگری و توریستی است که گردشگران در آن تجربه‌هایی متفاوت را لمس خواهند کرد.

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا، به واسطه تنوع و تعدد بی شمار، جاذبه‌هایی برای تمامی نیازهای گردشگری است. هتل‌ها و مراکز تجاری و تفریحی عمده، از دیگر جاذبه‌های گردشگری آنتالیا می‌باشند که می‌توان برای نمونه به منطقه لارا در این شهر اشاره کرد. خرید بلیط هواپیما

منطقه لارا، کلکسیونی از زیباترین و منحصر به فردترین هتل‌ها و مراکز اقامتی و تفریحی است که تنها برای میزبانی از گردشگران آنتالیا، می‌باشد. این منطقه خود به تنهایی یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری آنتالیا می باشد.
آب و هوای مناسب و معتدل، عامل مهمی در خلق جاذبه‌های گردشگری آنتالیا به شمار می‌رود. از این رو همین فاکتور، سبب گردیده است تا این شهر هر ساله میزبان برخی از مهیج‌ترین جشنواره‌های بین‌المللی باشد.

تجربه بازدید  از دیدنی‌های آنتالیا، تجربه‌ای دل انگیز و ایده آل  برای گردشگران خواهد بود. مجله گردشگری دور و نزدیک.

(خرید ارزان  بلیط تهران انکارا  و  بلیط انکارا تهران )