خوشمزه‌ترین غذاهای مونترال
امتیاز ما

یکی از مواردی که باعث جذب گردشگران زیادی به مونترال می‌شود غذاهای خوشمزه‌ای است که در رستوران‌های این شهر سرو می‌شود.در ادامه با مجله گردشگری دور و نزدیک همراه باشید تا برخی از خوشمزه‌ترین غذاهای مونترال را که پیشنهاد می‌شود در سفر به این شهر حتما امتحان کنید به شما معرفی کنیم. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

خوشمزه‌ترین غذاهای مونترال

ساندویچ گوشت دودی

این ساندویچ را می‌توانید در رستوران «شوارتز دلی» که یکی از معروف‌ترین رستوران‌های مونترال است سفارش دهید. در بلوار «سنت لارن» می‌توانید صف مشتریانی را که برای سفارش این غذا ایجاد شده است به راحتی مشاهده کنید. غذای اصلی این رستوران ساندویچ کلاسیک گوشت دودی است که همراه با سیب‌زمینی سرخ کرده، ترشی، خیارشور و نوشابه سرو می‌شود. این رستوران دارای حال و هوای رترو و قدیمی است و به مدت ۸۰ سال است که به عنوان یکی از رستوران‌های مورد علاقه‌ی مردم فعالیت می‌کند.

خوشمزه‌ترین غذاهای مونترال

گنوچی

«گنوچی» یکی دیگر از خوشمزه‌ترین غذاهای مونترال  است که می‌توانید در مونترال در اغذیه فروشی «دروگریا فین» که یک اغذیه‌فروشی ایتالیایی است خریداری کنید. این مکان به دلیل سرو بهترین سس پاستا در مونترال شهرت دارد. این سس‌ها را می‌توانید با قیمت ۵ دلار به همراه بسته‌هایی از گنوچی خریداری کنید. اگر بخواهید می‌توانید این غذا را با پنیر پارمزان و فلفل خرد شده میل کنید. خرید بلیط هواپیما تهران مونترال

نان شیرین حلقوی یا بیگل

نان شیرین حلقوی را می‌توانید درشیرینی‌فروشی «فرمونت» خریداری کنید. بیگل‌های مونترال ازجمله خوراکی‌هایی هستند که پیشنهاد می‌شود گردشگران در سفر به مونترال حتما آنها را امتحان کند. اگر می‌خواهید بیشتر از خوردن آن‌ها لذت ببرید باید آن‌ها را به صورت گرم خریداری کنید. این مکان بسیار ساده است و نشانی از تجمل در آن دیده نمی‌شود. بیگل‌های بسته‌بندی شده روی دیوار و کانتر دیده می‌شوند و شما می‌توانید مراحل پخته شدن این نان‌های شیرین را به راحتی ببینید.
یکی دیگر از مکان‌هایی که می‌توانید نان شیرین حلقوی یا بیگل‌های مونترال را از آن خریداری کنید، مغازه‌ی شیرینی‌فروشی در نزدیکی خیابان «ویاتور» است. در این مغازه می‌توانید بیگل‌های تازه‌ای را خریداری کنید. به علاوه آن‌ها ۲۴ ساعته باز هستند.

 

بستنی

بستنی یکی دیگر از خوراکی‌های خوشمزه مونترال است که می‌توانید آن را از مغازه «ریپلز» در بلوار سنت لارن خریداری کنید. این مغازه به مدت ۱۵ سال است که فعالیت می‌کند. صاحب مغازه «ریچارد برنت» تهیه‌ی بستنی را در خانه شروع کرد و پس از این که به این کارعلاقه مند شد، مغازه‌ی کوچکی برای خود باز کرد. او در مغازه‌اش بستنی‌هایی با ۳۰ طعم مختلف برای مشتریان آماده می‌کند.

پوتین

یکی از غذاهای معروف کانادایی که پیشنهاد می‌شود در سفر به مونترال حتما آن را امتحان کنید «پوتین» است. می‌توانید این غذا را از رستوران «لا بونکیز» خریداری کنید. البته رستوران‌های زیادی هستند که این غذای معروف را به فروش می‌رساند. اما لا بونکیز یکی از بهترین رستوران‌هایی است که می‌توانید این غذا را از آن خریداری کنید. این رستوران از سال ۱۹۶۸ در حال فعالیت است و از آن زمان تاکنون بیش از ۳۰ نوع از این غذا را با تاپینگ‌های مختلف برای مشتریان فراهم می‌کند. مکان های دیدنی مونترال

خوشمزه‌ترین غذاهای مونترال

سیب ‌زمینی‌ با سس سیر

رستوران «بوستان» از سال ۱۹۸۶ در مونترال در حال فعالیت است و برخی از بهترین غذاهای لبنانی کانادایی را سرو می‌کند. محل اصلی این رستوران در خیابان «کرسنت» است که خیلی از سلبریتی‌های کانادایی مانند «لئونارد کوهن»، نخست وزیر سابق کانادا «پیر ترودو» و پسرش «جاستین ترودو» که اکنون نخست وزیر کانادا است را به خود جذب کرده است. این رستوران شعبه‌های بیشتری دارد و یکی از غذاهای مشهور آن سیب‌زمینی‌هایی است که با سس سیر سرو می‌شوند، این غذا در میان مردم کانادا محبوبیت زیادی دارد.