کشورهای ارزان برای سفر

سفر به کشورهای خارجی در عید نوروز می‌تواند تنوع خیلی خوبی باشد. برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و دیدن مقاصد جدید بهتر است کشورهای خارجی ارزان‌قیمت را برای سفر انتخاب کنیم. در ادامه با مجله گردشگری دورو نزدیک همراه باشید تا برخی از ارزان‌ترین کشورهای خارجی برای سفرهای نوروزی را به شما معرفی کنیم.

ارزان‌ترین کشورهای خارجی برای سفرهای نوروزی

سفر به تایلند در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

تایلند یکی از کشورهای ارزان برای سفر است و گزینه‌ی خوبی برای سفرهای نوروزی محسوب می‌شود. برای اقامت در کشور تایلند در دوران سفر خود می‌توانید هاستل‌ها یا اقامتگاه‌های ارزان را انتخاب کنید و با هزینه‌ی خیلی کم یک اتاق با امکانات اولیه اما خوب داشته باشید. تایلند همیشه یکی از کشورهای محبوب در میان ایرانیان بوده است؛ بانکوک پاتایا و پوکت از شهرهای مهم تایلند هستند که هر سال میزبان گردشگران زیادی می‌شوند. فصل بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای بازدید از تایلند و لذت بردن از سواحل زیبای آن است. مراکز تفریحی تایلند

سفر به ترکیه در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

هر سال ایرانیان زیادی به کشور ترکیه سفر میکنند. ترکیه یکی از مقاصد محبوب و ارزان برای سفرهای نوروزی است که می‌توانید با هزینه‌ی کم اوقات بسیار خوبی را در آنجا داشته باشید. ترکیه دارای جاذبه‌های گردشگری و جاذبه‌های طبیعی زیادی است که در بهار جذابیت بیشتری پیدا می‌کنند. آنکارا، استانبول، ازمیر، آنتالیا و دیگر شهرهای زیبای ترکیه هر سال میزبان گردشگران زیادی هستند. در فصل بهار ترکیه دارای آب و هوای مطبوع و بسیار خوبی است و بازدید سواحل آن در این فصل بسیار زیبا و لذت بخش خواهد بود. عدم نیاز به دریافت ویزا یکی از امتیازهایی است که سفر به ترکیه خواهد داشت.  خرید بلیط هواپیما تهران استانبول.

سفر به گرجستان در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

طبیعت زیبای گرجستان به خصوص در فصل بهار، هزینه‌های پایین و تلاقی فرهنگ اروپایی و آسیایی آن را به کشوری منحصربه‌فرد و مقصدی ایده‌آل برای سفر، مخصوصا سفرهای نوروزی تبدیل کرده است. به‌علاوه گرجستان یکی از کشورهای محبوب در میان ایرانیان است. همانند ترکیه مسافت کم و عدم نیاز به دریافت ویزا برای سفرهای کوتاه مدت از ویژگی های خوب سفر به گرجستان است. جاذبه‌های تاریخی و طبیعی گرجستان از دیگر عوامل جذب گردشگر به این کشور هستند. کافه رستوران های گرجستان

سفر به ارمنستان در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

یکی دیگر از کشورهای نزدیک به ایران که مانند ترکیه و گرجستان به دلیل مسافت کم و هزینه‌های پایین و آب و هوای مطبوع به خصوص در فصل بهار، به عنوان یکی از مقاصد محبوب گردشگری نزد ایرانیان محسوب میشود، ارمنستان است. شهرهای زیبا و تاریخی ارمنستان و طبیعت شگفت‌انگیز آن می‌تواند یک سفر کم هزینه اما لذت‌بخش را برای شما رقم بزند. سوغات ارمنستان

سفر به آذربایجان در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

آذربایجان مخصوصاً باکو پایتخت آن، یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید در ایام نوروز و فصل بهار به آن سفر کنید. این کشور هم دارای جاذبه‌های گردشگری و طبیعی زیادی است و هم نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم آن به مردم ایران باعث می‌شود یک سفر راحت را تجربه کنید.

سفر به هندوستان در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

یکی از کشورهای ارزان برای سفر بوده است و همین آن را به گزینه‌ای مناسب برای سفرهای نوروزی تبدیل می‌کند. در هندوستان می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای کم نسبت به دیگر کشورها با امکاناتی بسیار خوب سفر خود را سپری کنید و به راحتی از دیگر جاذبه‌های گردشگری دیدن کنید بدون آنکه هزینه زیادی بپردازید. طبیعت هندوستان هم در فصل بهار جذابیت خاصی دارد که نباید آن را از دست داد.

سفر به مجارستان در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

یکی از کشورهای ارزان اروپایی که به دلیل هزینه‌های پایین و امکانات بسیار خوب شهرت زیادی پیدا کرده و البته در سال‌های اخیر به همین دلیل هزینه‌ها کمی در این کشور بالا رفته، مجارستان است. این کشور تاریخی دارای جاذبه‌های گردشگری بیشماری است که باعث می‌شود یک سفر متفاوت را تجربه کنید؛ مخصوصاً اگر به معماری علاقه داشته باشید.

سفر به مالزی در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

کشور مالزی را هم میتوان به عنوان یکی از کشورهای ارزان برای سفر های نوروزی انتخاب کرد. اقامتگاه‌های این کشور دارای قیمت‌های متفاوتی هستند؛ اما می‌توانید اقامتگاه‌هایی با قیمت‌هایی کاملا مناسب پیدا کنید. مالزی کشوری گرم و استوایی است و زمان سفر به مالزی بسته به مکانی که می‌خواهید از آن دیدن کنید ممکن است متغیر باشد اما می‌توان گفت فصل بهار یکی از بهترین فصل‌ها برای سفر به مالزی است. پس می‌توانید آن را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب کنید.

سفر به ویتنام در نوروز

کشورهای ارزان برای سفر

بهترین زمان سفر برای سفر به ویتنام، کشوری با طبیعت شگفت‌انگیز، فصل بهار است. زیرا دمای هوا متعادل‌تر است و بارش کمتری در این کشور اتفاق می‌افتد. این کشور یکی از کشورهای ارزان برای سفر است و می‌توانید با هزینه‌ای کم یکی از کشورهای زیبای دنیا را ببینید و از جاذبه‌های آن لذت ببرید. به علاوه با پرداخت مبلغ کمی می‌توانید یک هاستل یا اقامتگاه قابل قبول برای خود پیدا کنید.