بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

کیوتو شهر بسیار زیبایی است که در بخش مرکزی جزیره «هونشو» در ژاپن قرار گرفته است. این شهر پر از معابد، آرامگاه‌ها و قصرهای باشکوه است و گردشگران زیادی هر سال به این شهر سفر می‌کنند. اگر شما هم قصد سفر به کیوتو را دارید و به دنبال رستوران‌هایی با غذاهای گیاهی باکیفیت می‌گردید، با مجله‌ی گردشگری دور و نزدیک همراه باشید تا بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو را به شما معرفی کنیم. خرید ارزان بلیط هواپیما

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

کافه رستوران وگنز

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

کافه رستوران «وگنز» یک کسب و کار خانوادگی در قلب کیوتو است که از محصولات ارگانیک محلی کشاورزان حمایت می‌کند. در این رستوران می‌توانید انواع غذاهای گیاهی از جمله سالاد و ساندویچ و حتی گوشت‌های گیاهی را میل کنید. فضای داخلی این رستوران بزرگ و زیبا است و می‌توانید انتخاب کنید که روی زمین بنشینید یا پشت میز غذای خود را صرف کنید. راهنمای سفر انفرادی به کیوتو

فورچون گاردن کیوتو

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

از زمانی که قدم به این رستوران می‌گذارید، کارکنان با مهربانی شما را به سمت میزتان راهنمایی می‌کنند. سپس می‌توانید از غذاهای فرانسوی این رستوران سفارش دهید که انتخاب بسیار خوبی برای افراد گیاهخوار هستند. این غذاها از سبزیجات فصلی و مواد تازه تهیه می‌شوند و مشتریان می‌توانند از غذاهایی مانند سبزیجات کبابی یا سوپ عدس و لوبیا امتحان کند.

مورفوکافه

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

این کافه یکی از بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو و محل مورد علاقه افراد گیاهخوار در این شهر است. سالاد تازه پنیر توفو و سبزیجات پخته شده از غذاهای مخصوص گیاهی این رستوران برای افراد وگن هستند؛ اما غذاهای دیگری مانند برنج و تاکو، سالاد کلم و همبرگر توفو هم برای افراد گیاهخوار سرو می‌شوند. اگر به این رستوران می‌روید هات چاکلت‌های سویا و لته‌های سویا را فراموش نکنید.

شیگتسو

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

«شیگتسو» یک فضای کاملا ژاپنی است. مشتریان می‌توانند بر روی کفپوش‌های تاتامی غذای خود را میل کند و از غذاهای سنتی گیاهی و خوشمزه ژاپنی مانند توفو، سوپ، سالاد خیار، سبزیجات بخارپز، ترشی و بادمجان را میل کنند. فضای داخلی این رستوران با ستون‌های چوبی قدیمی که با نمادهای طلایی تزیین شده‌اند زیبایی خاصی پیدا کرده است.

فلافل گاردن

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

این رستوران بهترین فلافل‌ها را در کیوتو سرو می‌کند. این غذای خوشمزه و ترد که با سبزیجات و سس مخصوص سرو می‌شود، را می‌توانید در تراس زیبای این رستوران که با گل‌ها و گیاهان زیادی پر شده است میل کنید. محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری کیوتو

میکروبیوتیک پرونوس

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

این رستوران یکی از بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو است و معنای اسم آن این است که هیچ گونه مواد حیوانی در این رستوران استفاده نمی‌شود. غذای این رستوران ارگانیک و گیاهی است و سالادهای خوشمزه‌ی آن بسیار محبوب هستند. صاحب مهربان این رستوران به نام «یوکا» به زبان انگلیسی مسلط است و همیشه سعی می‌کند با مشتریان صحبت کند و از اثرات خوب گیاهخواری برای آنها بگوید.

یودوفو ساگانو

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

این رستوران غذاهای «کایسکی» بر پایه توفو سرو می‌کند که در واقع رویکردی گیاهی بر روی این سبک از غذای سنتی ژاپنی است. این رستوران در یک محله ساکت و آرام در بخش «آراشی یاما» در نزدیکی معبد «تنریوجی» قرار گرفته است این غذا برای مشتریان در حالی که روی تشک‌های نرم و راحت نشسته‌اند سرو می‌شود. آن‌ها در حالی که غذا می‌خورند می‌توانند باغ‌های زیبای اطراف رستوران را ببینند و لذت ببرند.

توسویرو کیاماچی

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

غذاهای این رستوران بر پایه توفو هستند و پیشخدمتان این رستوران لباس کیمونو به تن دارند. غذاهای اصلی این رستوران شامل دایفوکوی ذرت، توفوی گریل شده کاراملی، سوشی گیاهی، بستنی سویا و تمپورا با نمک چای سبز هستند. فضای بیرونی رستوران و منظره بسیار زیبایی را از رودخانه «کاموگاوا» به نمایش می گذارد. همچنین چراغ‌های بسیار زیبایی از دهه ۱۹۴۰ قابل دیدن هستند.  زیباترین باغ‌های ژاپنی سنتی در کیوتو

یوشوجی

بهترین رستوران‌های گیاهی کیوتو

«یوشوجی» یک رستوران بسیار خاص در یک دهکده کوچک در کیوتو است. این رستوران در سمت راست پله‌های ورودی در زیر دروازه خرید بلیط در محوطه معبد «کیومیزو» قرار گرفته است. این رستوران غذاهای گیاهی متنوعی مانند «شوجین ریوری» یا پیشنهاد‌های ارزان‌تری مانند نودل و سبزیجات کوهی را سرو می‌کند. سبزیجات ژاپنی و تازه که از دهکده تهیه می‌شوند همیشه در منوی غذایی این رستوران به چشم می‌خورند.