بهترین رستوران های فلورانس

فلورانس، مهد رنسانس یکی از زیباترین شهرهای اروپا است. جذابیت‌های این شهر سالانه گردشگران زیادی را به این شهر می‌کشاند و همین مساله باعث می‌شود رستوران‌های خوب با قیمت‌های مناسب به‌سختی پیدا شود. امروز در مجله گردشگری دور و نزدیک برخی از بهترین رستوران های فلورانس را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین رستوران های فلورانس

رستوران نوبیله بیسترو

بهترین رستوران های فلورانس

این رستوران کوچک فضای خیلی کمی در داخل دارد اما در ماه‌های گرم‌تر در فضای بیرونی رستوران امکان نشستن و صرف غذا و لذت بردن از نور خورشید هست. این رستوران عمدتا پنینی را سرو می‌کند که غذای محبوب مردم محلی است و برای ناهار و میان‌وعده‌ی بعدازظهر خورده می‌شود. تمام مواد مورد استفاده در غذاهای این رستوران تازه و باکیفیت هستند و حتی نان هم روزانه پخته می‌شود. تنوع غذایی این رستوران شما را شگفت‌زده خواهد کرد. اگر برای سفارش غذا به کمک احتیاج داشتید از صاحب مهربان این رستوران کمک بگیرید.  به عاشقانه ترین مکان اروپا سفر کنید

رستوران فوئوکوماتو

بهترین رستوران های فلورانس

رستوران «فوئوکوماتو» یکی از بهترین رستوران های فلورانس است که تنها یک دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد و غذاهای فوق‌العاده‌ی ایتالیایی و توسکانی را سرو می‌کند. طراحی این رستوران بسیار ساده است زیرا تمرکز اصلی آن بر روی غذا است. چه به سراغ پیش‌غذاهای خوشمزه‌ی این رستوران بروید چه به سراغ غذای اصلی‌ای مانند استیک «فیورنتینا»، این رستوران شما را ناامید نمی‌کند. سعی کنید حتما تیرامیسو را برای دسر سفارش دهید زیرا یکی از بهترین تیرامیسوهایی خواهد شد که در طول عمر خود خواهید خورد. کارکنان رستوران بسیار مهربان و میهمان‌نواز هستند و اغلب نوشیدنی‌هایی به مشتریان تعارف خواهند کرد.

رستوران ۵۰ مزه

بهترین رستوران های فلورانس

یکی از بهترین رستوران های فلورانس رستوران ۵۰ مزه است که در مجاورت خانه‌ی «بوناروتی» و کلیسای «سانتا کروچی» قرار گرفته، فضای داخلی بسیار ساده و زیبا دارد و غذای خوشمزه‌ی آن بسیار محبوب است. این رستوران هر نوع غذای ایتالیایی از پیتزا گرفته تا پاستا از پیراشکی سبزیجات گرفته تا استیک را سرو می‌کند. پیتزای کالزونه این رستوران و پاستا و کدو را حتما امتحان کنید. قدم زدن در فلورانس

رستوران ندو لوفیچینا دی گولوسی

این رستوران کوچک در کناره‌ی رود آرنو و خارج از مرکز شهر واقع شده است و انواع غذاهای توسکانی را به سبکی مدرن سرو می‌کند. ۲ برادر این رستوران را اداره می‌کنند و بقیه‌ی کارکنان هم بسیار دوستانه رفتار می‌کنند. به علاوه کارکنان رستوران مسلط به زبان انگلیسی هستند. اگر به این رستوران سر می‌زنید حتما تورتلونی، بیف تارتار و پنیر و سبزیجات کباب شده را امتحان کنید.

لابوکتا کافه

این رستوران کوچک و دوست‌داشتنی همیشه مملو از جمعیت مردم محلی است. علت شلوغی این رستوران فضای رمانتیک و غذای خوشمزه‌ی آن است. برخی از غذاهای محبوب مردم راویولی، گوشت و ملون به عنوان پیش‌غذا و پاناکوتا است. نوشیدنی‌های این رستوران هم بسیار دلچسب هستند. اگر درباره‌ی انتخاب غذا سوالی داشتید مالک و کارکنان این رستوران که به زبان انگلیسی مسلط هستند با کمال میل به شما کمک می‌کنند.

رستوران مانجا پیتزا فیرنتزه

بهترین رستوران های فلورانس

تخصص این رستوران در طبخ «چاباتا فیورنتینا»، نوع توسکانی پیتزا است. این غذا با پیتزای سنتی تفاوت دارد و به جای خمیر از نوعی نان مربعی شکل که با رب گوجه‌فرنگی و مواد دیگر پوشانده شده است تهیه می‌شود. این رستوران بسیار کوچک است و به‌ندرت غذای دیگری طبخ می‌کند. یک برش از این پیتزای نازک و خوشمزه که با مواد تازه تهیه شده است قطعا از یاد شما نخواهد رفت. سبک معماری ایتالیا

رستوران دینو

رستوران «دینو» در بخش تاریخی فلورانس واقع شده و یک رستوران کوچک با فضایی صمیمی است که قدمت ساختمان آن به سال ۱۴۹۰ بازمی‌گردد. این رستوران از ۲ اتاق تشکیل شده و طاق و سقف‌های آن یادآور دوران رنسانس است. «ریزوتو دلا رنزا» که نوعی ریزوتو با ترکیب جالبی از گیاهانی است که از اطراف فلورانس جمع‌آوری می‌شوند، سوپ پیاز با سبک فلورانسی، نودل و سیر با فلفل چیلی با برگ آویشن و آب سبزیجات از جمله غذاهای معروف این رستوران هستند.

رستوران استریا وکیو کانچلو

بهترین رستوران های فلورانس

این رستوران در نزدیکی ایستگاه قطار قرار گرفته و فضای داخلی آن با موزائیک‌های سامیکی، نقاشی‌های زیبا و کتابخانه‌هایی پر از کتاب‌های قدیمی تزئین شده است. غذاهای این رستوران ترکیبی از غذاهای ایتالیایی و اروپایی هستند و غذاهای دریایی آن شهرت زیادی دارد. خدمات و نوشیدنی‌های این رستوران هم بسیار قابل‌توجه است. سفر به فلورانس

رستوران چیکالونه

این رستوران زیبا و دنج دارای محیطی وینتیج و قدیمی است و لوسرهای عتیقه جذابیت خاصی به آن بخشیده‌اند. در چیکالونه می‌توانید انواع پاستاها، غذاهای گوشتی و دسرها را امتحان کنید.