محال ممکن است به ترکیه سفر کنید، اما میان انبوهی از فروشگاه های پوشاک، سری به فروشگاه ایکیا که یک برند لوازم خانگی مشهور در جهان است نزنید. ایکیا در سراسر جهان نمایندگی دارد و افراد زیادی به قصد خرید لوازم خانگی ایکیا به ترکیه سفر می کنند. اگر می خواهید بیش تر در مورد شعبه ایکیا استانبول که معروف ترین شعبه ایکیا در ترکیه است بدانید، مقاله پیش رو را مطالعه فرمایید. بلیط هواپیما  را ارزان خریداری کنید.

معرفی فروشگاه ایکیا

فروشگاه های زنجیره ای ایکیا ۱۳ سال پیش در سوئد تأسیس شدند. در حال حاضر بیش از ۲۰۰ شعبه در سراسر جهان دارد. در ترکیه و در شهر استانبول دو شعبه این شرکت بزرگ وجود دارد. البته در شهر های دیگر ترکیه نظیر وان، آنکارا، ازمیر، بورسا و آنتالیا نیز شعباتی از ایکیا دایر شده است. محصولات فروشگاه ایکیا عمدتاً لوازم خانگی و تزئینی منزل می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم بیش تر درباره شعبه فروشگاه ایکیا استانبول صحبت کنیم. بلیط هواپیما تهران آنتالیا

معرفی فروشگاه ایکیا

معرفی شعبه ایکیا در استانبول

فروشگاه ایکیا در استانبول دو شعبه در منطقه اروپایی و آسیایی دارد. شعبه اروپایی در رو به روی مرکز خرید فروم استانبول واقع شده که بیش از ۵۰۰۰۰۰ متر مربع وسعت دارد. در این مرکز خرید بیش از ۵۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند و هر نوع برندی تقریباً در فروم استانبول پیدا می شود. این فروشگاه نیز یکی از برند های معروف است که در این مرکز خرید واقع شده است. همان طور که گفتیم در این مرکز خرید هر نوع وسیله و لوازم خانگی از کوچک تا بزرگ برند ایکیا موجود است. در جست و جوی هر وسیله منزل که باشید در این فروشگاه پیدا خواهید کرد. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران را آنلاین خریداری کنید.

معرفی شعبه ایکیا در استانبول

محصولات ایکیا استانبول

محصولاتی که در ایکیا عرضه می شود، تماماً لوازم خانگی است. در زیر تعدادی از محصولاتی که در فروشگاه ایکیا استانبول عرضه می شوند را شرح خواهیم داد:

سرویس اتاق خواب: شامل تمام موارد تخت، کمد، میز آرایش، دراور، روتختی، پتو و تشک و بسیاری لوازم ریز و درشت می شود. خرید بلیط هواپیما

سرویس چوب و کابینت: تمام انواع کابینت و چوب و قفسه های چوبی منزل را شامل می شود.

سرویس آشپزخانه: هر وسیله از آشپزخانه که فکرش را بکنید در فروشگاه پیدا خواهید کرد.

مبلمان و میز و صندلی: انواع مبلمان منزل، سرویس غذاخوری، میز و صندلی، بوفه و دیگر لوازم منزل شامل این موارد می شود.

لوازم پذیرایی و غذا خوری: هر نوع وسیله پذیرایی و غذا خوری و نوشیدنی در فروشگاه ایکیا یافت می شود.

لوازم برقی: لوازم برقی نظیر انواع محصولات مربوط به برق و لامپ و آباژور ها در این فروشگاه به چشم می خورند.

لوازم سرویس بهداشتی و حمام: در این فروشگاه می توانید تمام تجهیزات بهداشتی مربوط به حمام و سرویس بهداشتی نظیر حوله، لوازم شوینده و …. را بیابید.

این ها تنها تعدادی از لوازم های خانگی بودند که در ایکیا عرضه می شوند. ما هم طبق شعار شرکت ایکیا می گوییم هر چیزی برای منزل تان نیاز دارید در ایکیا یافت می شود.

محصولات ایکیا استانبول

بازدید از فروشگاه ایکیا استانبول

وسعت فروشگاه های ایکیا بسیار زیاد است. قطعاً شما نمی توانید در یک روز به همه جای آن سر بزنید. پیشنهاد می کنیم، پس از گشت و گذار چند ساعته در ایکیا، از رستوران های این مرکز خرید استفاده کنید. یا اگر از بازدید از ایکیا کمی خسته شده اید می توانید از مرکز فروم نیز بازدید کنید و مهم ترین و معروف ترین محصولات برند های جهان را ببینید. ایکیا دارای دو شعبه آسیایی و اروپایی است. البته شعبه اروپایی که در مرکز فروم واقع شده بسیار بزرگ تر و متنوع تر می باشد. توصیه می کنیم پیش از این که به فروشگاه ایکیا سربزنید، برنامه ای تنظیم کرده تا بتوانید زود تر به هدف تان برسید و محصول مورد نظرتان را پیدا کنید. ساعت کاری فروشگاه های ایکیا از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب می باشد. بلیط هواپیما تهران مشهد

آدرس شعب ایکیا در ترکیه

شعبه آسیایی در محله عمرانیه قرار دارد. شعبه اروپایی نیز در رو به روی مرکز بزرگ خرید فروم واقع شده است.

آدرس دقیق شعبه آسیایی:

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No:62 Ümraniye-İstanbul

آدرس دقیق و شماره تلفن شعبه اروپایی:

Forum İstanbul, Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi, No:1 Bayrampaşa-İstanbul

+۹۰۴۴۴۴۵۳۲

(مجله گردشگری دور و نزدیک)