رمانتیک ترین شهرهای اروپا

در ادامه‌ی مطلب سفر به رمانتیک ترین مکان های اروپا می‌خوانیم:

 

بیاریتز، فرانسه

بیاریتز فرانسه

بیاریتز که همچون مرواریدی در اقیانوس اطلس می‌درخشد بازمانده‌هایی از عشق جاودان ناپلئون سوم و یوژنیا را در قلب خود حمل می‌کند. آب و هوای معتدل و عالی و همچنین مناظر فوق العاده ساحلی و اقیانوسی بیاریتز توان فوق العاده ای برای بازگو کردن و ثبت داستان های عاشقانه از عشاق سراسر دنیا را در خود دارند.

سانتورینی، یونان

سانتورینی یونان

یونان از یکی از کهن‌ترین و پیشرفته‌ترین تمدن‌های اروپا مراقبت می‌کند. این کشور زیبا که اتفاقا در سال‌های اخیر نیز به یکی از قطب‌‌های مهم گردشگری در دنیا تبدیل شده است همواره با مناظر شگفتی‌ساز خود که ترکیبی از تاریخ و طبیعت هستند عشاق دل‌خسته سراسر دنیا را به یک منبع انرژی بی‌نهایت وصل می‌کند. در میان تمام این شگفتی‌ها، سانتورینی با نمای فوق العاده ای که به جنگل و دریا دارد پربازدید ترین مکان رمانتیک و رویایی یونان به حساب می‌آید.

فلورانس، ایتالیا

فلورانس ایتالیا

بی اغراق ایتالیا را می‌توان از جمله پرجاذبه‌ترین کشورهای اروپایی دانست. ساحل گرم و آفتابی مدیترانه، بازمانده¬های تمدن باشکوه روم و معماری خاص این کشور خوش آب‌و‌هوا آن را به یکی از قطب‌های گردشگری قاره سبز بدل کرده است. شهر کاندلا ایتالیا

فلورانس که به عنوان مرکز تاریخی و فرهنگی ایتالیا شناخته می‌شود، پذیرای شاهکارهای هنر‌و ‌معماری از سرشناس‌ترین هنرمندان تاریخ است. هنر از دیرباز به عشق پیوند خورده است و از این رو می‌توان فلورانس را مقصدی برای گردشگری رمانتیک نیز دانست. نکته جالبی که در مورد فلورانس می‌توان به آن اشاره کرد وجود ساختمان‌های با عظمت باقیمانده از امپراطوری باشکوه روم در کنار خیابان های باریک‌و ‌تاریک از قرون وسطی است. این تضاد چشمگیر امروزه در بافت این شهر به زیبایی خود نمایی می‌کند و قلب هر مرغ عشقی را به تپش وادار می‌کند.

مقاصد زیادی برای گردشگری رمانتیک در اروپا وجود دارد که با اندکی جستجو و تحقیق میتوان آن‌ها را یافت و ساعت‌های طولانی از پرسه زدن های عاشقانه در طبیعت جذاب و تاریخ شگفت انگیز آن‌ها لذت برد.