بهترین رستوران‌های سانتورینی

بدون شک یکی از زیباترین جزیره‌های اروپایی جزیره‌ی سانتورینی است که یکی از بی‌نظیرترین جاذبه‌های گردشگری کشور یونان هم محسوب می‌شود. معماری سنتی، سواحل منحصربه‌فرد و غذاهای بسیار خوشمزه‌ی این جزیره باعث شده است تا گردشگران بسیاری به این منطقه سفر کنند و خاطراتی فراموش‌ نشدنی را ثبت کنند. اگر می‌خواهید با بهترین رستوران‌های سانتورینی آشنا شوید با مجله گردشگری دور و نزدیک همراه باشید. خرید ارزان بلیط هواپیما

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران آرگو

یکی از بهترین رستوران‌های سانتورینی رستوران آرگو است که در مکان بسیار شیکی واقع شده است و محبوبیت زیادی دارد. این رستوران فضای باز مکان بسیار مناسبی برای صرف یک وعده غذای خوشمزه در هنگام غروب آفتاب است. در این رستوران غذاهای بین‌المللی و یونانی سرو می‌شود که همگی با استفاده از مواد غذایی تازه تهیه می‌شوند. اگر به این رستوران می‌روید حتما غذای مخصوص آن یعنی «پاتاتینا» را امتحان کنید و لذت ببرید.

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران سِلِن

این رستوران در سال ۱۹۶۸ میلادی افتتاح شده است و رستورانی مدرن و زیبا است که به شعار همیشگی خود پایبند است. هدف اصلی این رستوران این است که با استفاده از مواد اولیه‌ی محلی خود و دستورهای غذایی محلی، گردشگران و مشتریان خود را با طعم غذاهای اصیل سانتورینی آشنا کنند. در این رستوران کلاس‌های آشپزی نیز برگزار می‌شود و برای کسانی که به آشپزی علاقه دارند فرصت خوبی است تا در این مکان فوق‌العاده آشپزی کردن را یاد بگیرند. خرید بلیط هواپیما آتن

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران آکتئون تاوِرنا

این رستوران حدودا یک قرن پیش افتتاح شده است و سومین نسل خانواده‌ی تاسیس‌کننده‌ی رستوران در حال حاضر آن را اداره می‌کنند. این رستوران در یکی از زیباترین دهکده‌های سانتورینی واقع شده است و بازدید‌کنندگان می‌توانند هنگام صرف غذا از آثار هنری صاحب رستوران نیز دیدن کنند. مواد اولیه‌ی غذاهای این رستوران همگی محلی هستند و شما می‌توانید طعم غذاهای اصیل سانتورینی را در این رستوران بچشید.

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران ۱۸۰۰

این رستوران در یک خانه‌ی قدیمی بنا شده است که تاریخ آن به سال ۱۸۴۵ میلادی برمی‌گردد. رستوران ۱۸۰۰ برای افرادی که به فضای نوستالژیک و قدیمی علاقه دارند بسیار مناسب است. فضای به یاد ماندنی این رستوران همچنان از قدیم دست‌نخورده باقی مانده است و شما ‌می‌توانید هنگام صرف غذا از حال و‌هوای دلنشین آن لذت ببرید. این رستوران که در یکی از دهکده‌های شمالی سانتورینی واقع شده است غذاهای مدیترانه‌ای و یونانی سرو می‌کند. شما می‌توانید از تراس روی بام این رستوران مناظر زیبای اطراف را نیز مشاهده کنید. سفر به یونان

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران آتلانتیس آیلند

این رستوران برای کسانی که به سرویس عالی و غذای خوشمزه و هم‌چنین دیدن مناظر زیبا هنگام صرف غذا خیلی اهمیت می‌دهند گزینه‌ی بسیار مناسبی است. شما می‌توانید منظره‌ی زیبای سواحل سانتورینی را از این رستوران مشاهده کنید. در رستوران «آتلانتیس آیلند» به مشتریان اجازه داده می‌شود تا مواد اولیه‌ی غذای انتخاب خود را از دو مزرعه‌ی محلی در سانتورینی انتخاب کنند و بچینند و به آشپز تحویل دهند تا با آن‌ها غذای مورد نظرشان را تهیه کند. این رستوران عمدتا غذاهای مدیترانه‌ای سرو می‌کند و منوی آن نیز هر سال تغییر می‌کند. تنها چیزی که در این رستوران همیشه ثابت است استفاده از مواد اولیه‌ی طبیعی و محلی از جمله گوجه و بادنجان است.

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران جینجر سوشی

این رستوران اولین رستورانی است که در جزیره‌ی سانتورینی برای مشتریان سوشی سرو می‌کند. کسانی که به غذاهای دریایی تازه و خوش‌طعم علاقه دارند حتما باید به این رستوران سر بزنند و در آرامش از غذاهای آن لذت ببرند. این رستوران در سال ۲۰۰۸ میلادی افتتاح شده است و تمامی غذاهای آن با محصولات تازه تهیه می‌شود. در این رستوران شما می‌توانید انواع سوشی را میل کنید و از طعم بی‌نظیر غذاهای آن لذت ببرید.

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران نیچتری

این رستوران سنتی یکی از بهترین رستوران‌های سانتورینی است و در آن بهترین و اصیل‌ترین غذاهای جزیره برای مشتریان سرو می‌شود. از آنجایی که سرآشپز این رستوران اهل سانتورینی است و با عطر و طعم غذاهای این ناحیه آشنایی کامل دارد بهترین غذاها را نیز برای مشتریان خود آماده می‌کند. اگر دوست دارید طعم اصیل غذاهای سنتی یونانی را بچشید حتما به این رستوران سر بزنید.

بهترین رستوران‌های سانتورینی

رستوران آئگیالوس

این رستوران ساحلی زیبا یکی از بهترین رستوران‌های سانتورینی است که در ساحل آفتابی جزیره واقع شده است. شما می‌توانید با وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی، پیاده و قایق به این رستوران بروید. دکوراسیون این رستوران نیز با الهام از دریا و المان‌های مربوط به آن چیده شده است. به عنوان مثال از قایق به عنوان مبل استفاده شده است و با تور ماهیگیری در و دیوار رستوران تزئین شده است. رستوران آئگیالوس بین گردشگران بسیار محبوب است و کسانی که به غذاهای دریایی علاقه دارند حتما باید به این رستوران بروند و غذاهای آن را امتحان کنند. پس از سفر به یونان دلتنگ چه می شوید؟

بهترین رستوران‌های سانتورینی