اگر شما تصمیم به مهاجرت به کانادا دارید و به دنبال لیست مشاغل پرطرفدار در کانادا هستید تا بتوانید در کانادا کار پیدا کنید و یا اینکه بدانید در چه رشته‌ای باید ادامه تحصیل بدهید همراه ما باشید تا مشاغل کانادا و راه‌های دسترسی به پرطرفدارترین مشاغل کانادا را به شما بگوییم و شما را برای داشتن بهتریین شغل یاری کنیم. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

پیدا کردن شغل در کانادا

اگر شما یک دانشجوی کانادایی هستید و یا قصد تحصیل در دانشگاه‌های کانادا را دارید و از الان آینده نگری می‌کنید و به لیست مشاغل کانادا احتیاج دارید ما به شما کمک خواهیم کرد. برای داشتن یک شغل خوب در کانادا در حالی که شما در حال تحصیل هستید ابتدا باید از چندین ماه قبل از فارغ‌التحصیلی دست به کار شوید و یک رزومه خوب برای خودتان تهیه کنید. تهیه رزومه مناسب به گونه ای که بتواند نظر کارفرمایان بزرگ را به خود جلب نماید کار بسیار پیچیده ای است بسیاری از شرکت ها مراحل اولیه انتخاب کاندیداهای خود را از طریق ربات های کامپیوتری انجام میدهند و این ربات ها صرفا به کلمات کلیدی خاصی حساس هستند چنانچه شما نتوانید کلمات کلیدی صحیح در مورد کار مشخصی که برای آن اپلای نموده اید در رزومه خود وارد کنید به صورت اتوماتیک توسط سیستم حذف خواهید شد بنابراین سعی کنید در مورد هر پست شغلی کلمات مرتبط و کلیدی را پیدا ونموده و در رزومه خود بگنجانیدتوجه داشته باشید که این رزومه باید در قالب رزومه‌های استاندارد کانادایی باشد و شما باید حقایق را در آن بنویسید:) البته همه حقایق را ننویسید فقط حقایق مرتبط پروژه‌هایی را که در آن‌ها شرکت داشته‌اید و همچنین نمره‌هایی را که با شغل درخواستی شما ارتباط دارند از جمله مواردی هستند که باید در رزومه‌تان بنویسید.

چگونه در میان مشاغل کانادا کاری برای خود پیدا کنیم؟

در حالی که شما به لیست مشاغل کانادا احتیاج دارید باید بدانید که از چه راه‌هایی و به چه روش‌هایی می‌توانید برای خود در مشاغل کانادا جایی پبدا کنید. یکی از راه‌های پیدا کردن کار در کانادا ارسال درخواست به دانشگاهی است که در آن تحصیل خود را به پایان رسانده‌اید. یک راه دیگر ایجاد یک حساب در لینکدین است و شما پس از تشکیل یک حساب کاربری در این سایت و ارائه مشخصات شغلی و فردی خود می‌توانید به صفحه مشاغل مراجعه نمایید و هر کاری را که مناسب دیدید درخواست خود را برای آن کار ارسال کنید. معمولاً بررسی رزومه شما توسط شرکت‌ها ۲ الی ۳ هفته زمان می برد. همچنین می‌توانید شماره بیمه اجتماعی دریافت کنید تا راحت‌تر بتوانید کار مورد نیاز خودتان را پیدا کنید.بلیت ارزان تهران-تورنتو

 چگونگی دسترسی به لیست مشاغل کانادا

شما برای پیدا کردن لیست مشاغل مورد نیاز کانادا می‌توانید به سایت کاریابی مثل .jobsearch ، indeed.ca و jobboom  معروف به بانک کار مراجعه کنید و اطلاعات لازم درباره هر کار پیدا نمایید و کار مورد نیاز خود را از میان مشاغل کانادا انتخاب کنید. یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مشاغل در کانادا تماس گرفتن با سازمان مهاجرین در کانادا است. این سازمان کلاس‌هایی را در رابطه با آموزش کاریابی در کانادا و همین طور نوشتن رزومه در کانادا برگزار می‌کند که می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. در کانادا وب سایت های استانی هم وجود دارند که شما می‌توانید به کمک آن‌ها به لیست مشاغل کانادا که در آن استان مورد نیاز شما است مراجعه کنید. یکی دیگر از سایت‌هایی که در زمینه کاریابی در کانادا وجود دارد www.canadastop100.com/ می‌باشد که اگر شما به این سایت مراجعه کنید اطلاعات لازم درباره مشاغل کانادا را به دست خواهید آورد.

در نهایت شما می‌توانید به سایت‌های شرکت‌های موجود در کانادا مراجعه کنید و نیازمندی آن‌ها به مشاغل را مورد بررسی قرار دهید و اگر شغلی در آن‌ها بود که مورد نیاز شما بود می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. اگر تمامی این راه‌ها را امتحان کردید و فایده‌ای نداشت به آژانس‌های کاریابی در کانادا مراجعه کنید تا شاید کاری را متناسب با مهارت‌های شما پیدا کنند و لیستی از مشاغل کانادا که مناسب شما است را به شما ارائه بدهند. مجله گردشگری دور و نزدیک