برای تهیه بلیط مسیرهای داخلی آمریکا باید اطلاعاتی در رابطه با ایرلاین های داخلی آمریکا داشته باشید. آمریکا کشور بزرگی است و راه های حمل و نقل زیادی برای جا به جایی های بین شهری در این کشور وجود دارد، اما سفرهای هوایی یکی از مقرون به صرفه ترین و آسان ترین روش ها هستند. کسانی که قصد سفر به ایالات متحده آمریکا و تهیه بلیط های مسیر داخلی آمریکا را دارند این مطلب را دنبال کنند تا با اطلاعات مفیدی در این باره آشنا شوند. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما

در زمان خرید و یا رزرو بلیط هواپیما به موارد زیادی باید توجه کرد، یکی از این موارد نوع ایرلاینی است که پرواز را ارائه می دهد. همانطور که می دانید ایرلاین های مختلفت خدمات متفاوتی را به مسافران خود ارائه می دهند. ضمنا کیفیت خدمات و امکانات ارائه شده در هواپیماها به نوع ایرلاین بستگی دارد. بنابراین برای کسانی که قصد تهیه بلیط مسیرهای داخلی آمریکا را دارند بررسی ایرلاین های مختلف و کیفیت آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در این مطلب شما را با ایرلاین های مختلف آمریکایی آشنا می کنیم. هرچند همه این ایرلاین ها از کیفیت های بسیار خوبی برخوردارند اما در بین آنها ایرلاین های گران تر و ارزان تر هم وجود دارند که ممکن است برای برخی افراد مهم باشد.

خرید بلیط مسیرهای داخلی آمریکا

ایالات متحده آمریکا دارای تعداد زیادی خطوط هواپیمایی ملی و شرکت های مسافربری منطقه ای است. از آنجایی که بین شرکت های هواپیمایی مختلف رقابت بسیار سنگینی وجود دارد متوجه می شوید که هزینه سفر هوایی به ویژه به هنگام حراج به شکل تعجب آوری پایین می آید و شما می توانید بلیط مسیرهای داخلی آمریکا را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. همانطور که می دانید کشور ایالات متحده آمریکا بسیار بزرگ است. این کشور شامل ۵۱ ایالت مختلف است که اگر بخواهید از طریق زمینی به آنها سفر کنید علاوه بر طولانی بودن مسیر بسیار هزینه‌بر هم هست بنابراین بهترین پیشنهاد استفاده از سفرهای هوایی است. ایالت های مختلف آمریکا دارای شهرها و فرودگاه های مختلف و زیادی هستند. در ادامه با ایرلاین های مختلف این کشور برای تهیه بلیط مسیرهای داخلی آمریکا آشنا خواهید شد.

خرید بلیط مسیرهای داخلی آمریکا

ایرلاین های داخلی آمریکا

در کشور پهناور ایالات متحده آمریکا ایرلاین های مختلفی در حال فعالیت بین شهرها و ایالات مختلف این کشور هستند. ما در اینجا به معرفی برخی از این خطوط هواپیمایی می پردازیم تا کسانی که قصد تهیه بلیط مسیرهای داخلی آمریکا را دارند از این اطلاعات استفاده کنند.

برخی از این ایرلاین ها به شرح زیر هستند:

-هواپیمایی امریکن ایرلاینز (American Airlines)
-هواپیمایی اسپریت (spirit Airlines)
-هواپیمایی جت بلو ایرویز (Jet Blue Airways)
-هواپیمایی آلاسکا (Alaska Airlines)
-هواپیمایی یونایتد (United Airlines)
-هواپیمایی فرانتیر (FROTIER Airlines)
-هواپیمایی ویرجین آمریکا (Virgin America Airlines)
-هواپیمایی دلتا (Delta Airlines)
-هواپیمایی هاوایی آمریکا (hawaiian airlines)
-هواپیمایی پن ام ایرویز آمریکا (Pan American Airways)
-هواپیمایی کانتیننتال آمریکا (Continental Airlines)

اگر قصد دارید بلیط مسیرهای داخلی آمریکا را از ایرلاین های ارزان و مناسب تهیه کنید بهتر است از شرکت های هواپیمایی ارزان از جمله جت بلو jetblue و ساوت وست Southwest استفاده کنید. این ایرلاین ها از معروف ترین ایرلاین های داخلی آمریکا هستند که افراد زیادی برای خرید بلیط مسیرهای داخلی آمریکا از آنها استفاده می کنند. مجله گردشگری دور و نزدیک