فستیوال‌ های زمستانی بهترین دلیل سفر به آمریکا در زمستان

چرا وقتی هوا سرد می‌شود به خانه برویم؟ سرد شدن هوا، نشانه‌ی این است که فصل بارش برف نزدیک است و این یعنی زمان بیرون رفتن و بازی و تفریح‌های برفی رسیده. به همین دلیل است که زمستان بهترین زمان برای برگزاری فستیوال های خیابانی است.

هر سال در سراسر دنیا و به خصوص در شمال آمریکا در فصل زمستان، فستیوال‌های این چنینی برگزار می‌شود که در کنار آن مسابقات مجسمه‌سازی با یخ، اسکی، سورتمه‌سواری و سورتمه‌کشی توسط سگ‌ها انجام می‌شود. همچنین تفریحاتی مانند پرتاب کردن برف به یکدیگر، سرسره بازی بر روی برف و غوطه‌ور شدن در برف‌ها طرفداران بیشماری دارد. بلیط هواپیما

حتی اگر اهل ورزش و فعالیت بدنی نیستید در این فستیوال‌ها برای شما سرگرمی‌های دیگری وجود دارد. قدم زدن در کاخ‌هایی که از یخ‌های غول‌پیکر ساخته شده و تماشای مجسمه‌های یخی در حالی که از نوشیدن یک لیوان شکلات داغ لذت می‌برید بسیار دلچسب است. بنابراین اگر می‌خواهید زمستانی پر از سرگرمی و هیجان داشته باشید، سرمای هوا را فراموش کنید، ‌گرم‌ترین لباس‌های خود را به تن کنید و آماده‌ سفر به یکی از فستیوال‌هایی بشوید که به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه با مجله دور و نزدیک همراه باشید.

فستیوال ویتنرزکُل (Wintersköl)

بهترین زمان برای بازدید از اَسپِن (Aspen) درست در زمان برگزاری فستیوال وینترزکل است. زیرا در این زمان نه تنها می‌توانید در مسابقات و تفریحات بی‌نظیر این فستیوال شرکت کنید بلکه می‌توانید از مسابقات سوپ‌خوری در رستوران‌های این شهر نیز لذت ببرید.

باواریان ایس فِست (Bavarian IceFest)

در واشنگتن هیچ کسی را نخواهید یافت که شیفته‌ی جذابیت این فستیوال نشده باشد. لیوِن روث (Leavenworth) شهر کوچکیست که شباهت زیادی به روستای معروف باواریا در آلمان دارد. این جشن زمستانی که بیشتر فضای خانوادگی دارد شامل سورتمه‌سواری، اسنومبیل رانی، مسابقه‌ی مجسمه‌سازی با یخ و موسیقی زنده است.

مسابقات بین‌المللی مجسمه سازی با برف

افراد زیادی هر زمستان از سراسر جهان برای شرکت در این مسابقه به آمریکا می‌آیند. روند مسابقه اینگونه است که هر تیم ۵ روز وقت دارد تا مجسمه‌ی خود را از برف بسازد. در انتهای روز پنجم محل برگزاری این فستیوال تبدیل به نمایشگاهی دیدنی از مجسمه‌های گوناگون می‌شود.

فستیوال استو وینتر (Stowe Winter Carnival)

هرچند که شهرت ورمونت (Vermont)‌ به خاطر تغییر رنگ زیبای درختان این منطقه در فصل پاییز است اما به همان اندازه زمستانی جادویی دارد. در این جشن خانواده‌ها می‌توانند در فعالیت‌های زمستانی سنتی خود یعنی اسکی، هاکی روی یخ و حکاکی روی یخ شرکت کنند. فعالیت‌های عجیب دیگری مانند والیبال در برف و گلف در برف نیز در این جشنواره طرفداران زیادی دارد.

فستیوال یخ‌نوردی یورِی (Ouray)

هر سال در ماه ژانویه ایالت کولورادو میزبان بزرگترین جشنواره یخ‌نوردی کشور آمریکا خواهد بود. در این مراسم علاوه بر رقابت یخ‌نوردی، سخنرانی‌ها و گردهمایی‌های جالبی انجام می‌شود که مخصوص افرادی است که تمایلی به انجام ورزش‌های سنگین و تحرک ندارند.

فستیوال زمستانی سنت پاول (St. Paul)

سنت پاول واقع در مینسوتا (Minnesota) یکی از سرد‌ترین شهرهای آمریکا به حساب می‌آید و به همین خاطر می‌توان آن را یکی از بهترین مکان‌های موجود برای برگزاری فستیوال زمستانی دانست. فستیوال سنت پاول قدیمی‌ترین و طولانی‌ترین جشنواره زمستانی آمریکا لقب گرفته است، شهرت این جشنواره به حدی است که مردم بسیاری از نقاط مختلف آمریکا برای شرکت در آن به مینسوتا می‌آیند. زیباترین شهرهای آمریکا