جاذبه های گردشگری کوالالامپور

کوالالامپور در قلب مالزی شهری سرشار از فرهنگ و تاریخ است. جاذبه های گردشگری کوالالامپور هر ساله گردشگران زیادی را به این شهر می‌کشاند. امروز در مجله‌ی دور و نزدیک با برخی از این جاذبه‌های گردشگری بیشتر آشنا خواهید شد. بلیط هواپیما

جاذبه های گردشگری کوالالامپور ؛ برج های دوقلو

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

برج‌های دوقلوی کوالالامپور بلندترین برج‌های دوقلو در جهان هستند. آن‌ها همچنین در لیست ۲۰ آسمان‌خراش بلند جهان قرار دارند. بلیط تهران استانبول

برج کوالالامپور

برج کوالالامپور

هفتمین برج بلند جهان با نام برج کوالالامپور بنایی است که هر گردشگری باید در سفر به مالزی از آن دیدن کند. رستورانی که در بالای این برج قرار دارد در ارتفاع ۲۸۲ متری واقع شده است. این برج همچنین یک برج مخابراتی و رصدخانه‌ی اسلامی است.

آکواریووم کوالالامپور

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

آکواریوم کوالالامپور گونه‌های دریایی زیادی از رودخانه‌ها و دریاهای آبی عمیق به شما نشان می‌دهند. این گونه‌ها و چرخه‌ی زندگی آن‌ها را تنها در عرض ۲ ساعت می‌توانید ببینید. این آکواریوم مناسب همه‌ی سنین بوده و در آن می‌توانید تغییرات زندگی گونه‌های دریایی با تغییرات محیط ‌زیستی را مشاهده کنید. بلیط هواپیما تهران آنتالیا

گالری شهر کوالالامپور

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

این گالری یکی از مکان‌های مورد علاقه‌ی گردشگران است و اطلاعات کاملی از کوالالامپور در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. از زمان شکل‌گیری شهر گرفته تا پیشرفت‌های امروزی‌اش. این گالری همچنین نقشه‌های رایگان در اختیار گردشگران قرار داده و تورهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری برگزار می‌کند. ساختمان این گالری خود بنایی تاریخی است که قدمت آن به قرن نوزدهم باز می‌گردد و دارای معماری نئورونسانس است. بلیط هواپیما تهران مشهد

غار باتو

از دیگر جاذبه های گردشگری کوالالامپور می‌توان به غار باتو اشاره کرد. آن‌چه در این غارها بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد معابد و آرامگاه‌های این غار است. به علاوه گونه‌های جانوری نیز از زیبایی‌های این مکان هستند.

معبد تین هو

معبد «تین هو» یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین معابد بودایی در جنوب شرق آسیا است و اکنون از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور به شمار می‌رود. قدمت این معبد به سال ۱۸۹۴ بازمی‌گردد. این معبد همچنان یکی از کلیدی‌ترین مکان‌های مذهبی در کوالالامپور است. معبد تین هو که بر روی یک تپه واقع شده منظره‌ای فوق‌العاده از شهر به نمایش می‌گذارد و معماری زیبای آن نشانه‌ی کامیابی و شانس است.

مسجد نگارا

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

مسجد «نگارا» یا مسجد ملی مالزی نه تنها به دلیل شکل اوریگامی مانند شهرت دارد بلکه محیط اطراف آن نیز بسیار زیبا است. فواره‌ها و درختان و گل‌های حیاط این مسجد به همراه معماری فوق‌العاده‌ی آن این مسجد را به یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور تبدیل کرده‌اند.

سنترال مارکت

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

مرکز خرید «سنترال مارکت» یا بازار مرکزی محلی برای هنر مدرن و سنتی است که در ساختمانی با سبک «آرت دکو»  و به رنگ آبی واقع شده است. سنترال مارکت بیش از ۳۰۰ مغازه دارد که همگی اجناسی از کشور مالزی می‌فروشند. از چاپ‌های «باتیک» گرفته تا آثاری از هنر مدرن. رویدادهای فرهنگی زیادی نیز در این مرکز جشن گرفته می‌شوند.

باغ پرندگان کوالالامپور

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

باغ پرندگان کوالالامپور که حدود ۲۰ هکتار مساحت دارد خانه‌ی بیش از ۲۰۰ گونه از پرندگان از سراسر دنیا است. پرندگان در این باغ می‌توانند در این فضا به راحتی پرواز کنند و زندگی طبیعی خود را داشته باشند.

باغ پروانه های کوالالامپور

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

یکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور که می‌توان به طبیعت سرسبز آن اضافه کرد باغ پروانه‌های کوالالامپور است. این باغ به عنوان گل‌خانه و موزه‌ای برای این گونه از جانداران فعالیت می‌کند. مانند باغ پرندگان پروانه‌ها در این باغ می‌توانند مانند محل زندگی طبیعی خود آزادانه پرواز کنند. در انتهای این باغ موزه‌ی حشرات وجود دارد که می‌توانید گونه‌های بیشتری از حشرات را مشاهده کنید.

برای خرید بلیط هواپیما به مقصد کوالالامپور به صفحه اصلی وبسایت مراجعه کنید.