۳ پیشنهاد برای آخر هفته ای رویایی در ولنتاین

حتی اگر فکر کنید ولنتاین روزیست که جنبه‌ی تبلیغاتی و اقتصادی دارد، این روز یک فرصت است که علایق خود را با یکدیگر در میان بگذارید. در این مقاله سعی شده که برنامه‌ای برای آخر هفته‌ای رویایی برای ولنتاین به شما پیشنهاد کنیم. پس اگر قصد دارید به سفر بروید این مقاله را از دست ندهید. با مجله اینترنتی دور و نزدیک همراه باشید. بلیط هواپیما به صورت انلاین.

برج زوج‌های جزیره

برجی در جزیره‌ی «اوچو ریوز» (Ocho Rios) واقع در کشور جامایکا وجود دارد که فقط زوج‌ها اجازه ورود و اقامت در آن را دارند. هدف این مجموعه این است که با فراهم کردنی محیطی آرامیش بخش و عاشقانه،‌ تعطیلات ویژه‌ای را برای زوج‌ها به وجود آورد.

این هتل پیشنهاد ویژه‌ای به نام «پکیج رومانتیک» ارایه می‌کند که شامل ۴ شب اقامت، ۲ مرتبه استفاده از اسپا برای هر نفر به مدت ۵۰ دقیقه، یک شام رمانتیک در کنار ساحل و دکورهای بی‌نظیر مانند گل و شمع در تمام طول اقامت است. شروع قیمت این پکیج برای هر زوج از ۲۰۰۰ دلار شروع می‌شود. در این سفر ویژه وعده‌های غذایی، نوشیدنی و تفریحات آبی مانند قایق سواری در رودخانه رایگان است.

«آنداز اسکاتسدِیل» (Andaz Scottsdale)

این اقامتگاه ۲۰۱ اتاقه در اریزونای آمریکا واقع شده است. رستوران این مجموعه بسیار خاص و مناسب قرار ملاقات‌های عاشقانه است. غذاهایی که سرو می‌شود شامل فینگر فود، فست‌فود و نوشیدنی‌های مخصوص است که هرکدام در نوع خود منحصر به فرد می‌باشند. در طول زمان اقامتتان، هرشب مهمانی‌هایی جادویی در این استراحتگاه برگزار می‌شود. قیمیت پکیج‌های این مجموعه از ۶۷۰ دلار شروع می‌شود که شامل یک شب اقامت، دو ساعت استفاده از کابین‌های مجاور استخر و صبحانه‌ی روز بعد است.

«های آدامز» (The Hay-Adams)

اگر قصد سفر به آمریکا را دارید و در ولنتاین نمی‌دانید که به کجا سفر کنید، پیشنهاد ما به شما اقامت در هتل تاریخی‌ «های آدامز» واقع در واشنگتن است. پکیج ویژه‌ی این هتل از ۷۹۹ دلار شروع می‌شود که شامل ۳ وعده شام بی‌نظیر، گشت با ماشین اختصاصی در کوهستان، عکس برداری و هر زمان که شما بعد از گشت و گذار به اتاقتان بازگردید با گل‌های تازه، نوشیدنی‌های خنک و توت‌فرنگی‌هایی روبه‌رو خواهید شد که در شکلات مایع غوطه‌ور هستند.

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.