قلعه های اروپایی
امتیاز ما

قلعه های اروپایی دنیای فانتزی خاصی را به یاد همه‌ی ما می‌آورند و شاید اقامت در یکی از این قلعه‌ها و تجربه‌ی زندگی ساکنین آن کمی شبیه به یک رویا باشد. با سفر به اروپا این رویا می‌تواند به حقیقت بپیوندد. قلعه های اروپایی که در مناطق زیبای این قاره‌ی سبز قرار گرفته‌اند و با تاریخ کشورهای اروپایی پیوند خورده‌اند اکنون علاوه‌بر اینکه جزو آثار تاریخی این کشورها و به نوعی موزه هستند به هتل‌هایی مجلل تبدیل شده‌اند. امروز در مجله‌ی دور و نزدیک به معرفی زیباترین قلعه های اروپایی می‌پردازیم که می‌توانید در مدت سفر خود در آنها اقامت کنید. بلیط هواپیما به تمامی اروپا

قلعه های اروپایی ؛ هتل امبرلی

قلعه های اروپایی - قلعه امبرلی

این قلعه‌ی زیبا که دارای تاریخ پرباری هم هست در انگلستان، در دهکده‌ی «امبرلی» واقع شده و ۹۰۰ سال قدمت دارد. اگرچه این قلعه بسیار قدیمی و تاریخی است، اما میهمانان می‌توانند در اتاق‌های مدرن و راحت هم اقامت داشته باشند. باغ‌های اطراف این قلعه بسیار سرسبز و زیبا هستند و قدم‌زدن در میان این باغ‌ها به همراه گردش در این بنا با معماری قرون وسطایی فوق‌العاده‌اش می‌تواند اوقاتی به یادماندنی برای میهمانان فراهم کند.

قلعه شونبرگ

قلعه های اروپایی - قلعه شونبرگ

یکی دیگر از قلعه های اروپایی که اکنون به هتلی زیبا و مجلل تبدیل شده قلعه‌ی «شونبرگ» نام دارد. این قلعه در آلمان واقع شده و منظره‌ای زیبا رو به دره‌ی «راین» دارد. محیط زیبا، آتش‌بازی و کتابخانه‌ی شگفت‌انگیز این قلعه از ویژگی‌های قلعه‌ی شونبرگ هستند. ساخت این قلعه به سال‌های ۹۱۱ و ۱۱۶۶ بازمی‌گردد. قلعه‌ی شونبرگ در سال ۱۶۸۹ توسط فرانسوی‌ها سوزانده شد و پس از آن بازسازی شده به هتل تبدیل شد اما همچنان شکوه یک قلعه‌ی اسرارآمیز را دارد. سوغات  آلمان

قلعه سوینتون پارک

قلعه های اروپایی - سوینتون پارک

هتل مجلل «سوینتون پارک» در منطقه‌ی «دره‌ی یورک شایر» واقع شده است. این قلعه‌ی خاکستری و عاجی رنگ با ۲۰۰ هکتار زمین سرسبز احاطه شده که محل زندگی آهوها و قوها هستند. این هتل ۳۱ اتاق دارد که با وسایل قدیمی و عتیقه، نقاشی‌های رنگ و روغن و دیگر وسایل تاریخی و قدیمی تزئین شده‌اند. این هتل همچنین دارای رستوران‌هایی با منوهای متنوع و کلاس‌های آشپزی و همچنین اسپا و سونا نیز هست.

قلعه پورونا

قلعه های اروپایی - قلعه پورونا

قلعه‌ی «پورونا» در کنار تپه‌های زیبای توسکانی واقع شده است. این قلعه در دهکده‌ی زیبا و قرون وسطایی پورونا قرار گرفته است و قدمت آن به قرن یازدهم باز می‌گردد. قلعه‌ی پورونا توسط تاکستان‌ها، درختان زیتون و تپه‌ها احاطه شده است. این هتل ۲۵ اتاق با مناظر بسیار زیبا دارد و طراحی داخلی آن یادآور دوران قرون وسطی است. میهمانان می‌توانند از هوای آفتابی، غذای ایتالیایی و تراس‌های پرگل لذت ببرند.

برج فنتون

قلعه های اروپایی

این دژ فوق‌العاده زیبا در بالای زمین‌های زراعی لوتیان شرقی واقع شده است. این مکان زمانی خانه‌ی پادشاه جیمز ششم، پادشاه اسکاتلند، زمانی که از ارتش گریخته بود، بود. میهمانان این هتل می‌توانند از مناظر زیبای اسکاتلند دیدن کنند و از خدمات، غذا و محیط دوستانه‌ی این هتل بهرمند شوند. این هتل تنها ۱۲ مهمان می‌پذیرد.

قلعه دریاچه ماهی

قلعه های اروپایی

قلعه‌ی «دریاچه‌ی ماهی» یک هتل قلعه‌ای ۵ ستاره در شهر «دونگال» است. قدمت این قلعه که متعلق به خاندان «اودانل» که از پایه‌گذاران این شهر هستند، است به سال ۱۴۰۰ باز می‌گردد و دارای اسپا، استخر و باغ‌های سرسبزی است که محیطی آرامش‌بخش را برای مهمانان فراهم می‌کند. این قلعه که ترکیبی از ریشه‌های تاریخی و آسایش امروزی است دارای اتاق‌‌هایی بزرگ بوده که با وسایلی مدرن و امروزی چیده شده و سرویس‌های بهداشتی و حمام‌های مجللی دارد.

برای خرید بلیط هواپیما به مقصد اروپا به صفحه اصلی وبسایت مراجعه کنید.