معرفی 6 هتل زیبا و رویایی

خوابیدن در فضای آزاد همیشه لذت بخش است‌، اما درباره‌ی خوابیدن در کیسه‌ی خواب و در یک چادر کوچک صحبت نمی‌کنیم بلکه در مورد خوابیدن در یک هتل زیبا با تخت‌هایی به راحتی تخت‌های یک هتل پنج ستاره حرف می‌زنیم. در ادامه با دور و نزدیک همراه باشید در بررسی بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های جهان: خرید بلیط هواپیما به صورت انلاین

تماشای ستارگان هنگام خوابیدن

خوابیدن در فضای آزاد همیشه لذت بخش است، اما درباره‌ی خوابیدن در کیسه‌ی خواب و در یک چادر کوچک صحبت نمی‌کنیم بلکه در مورد خوابیدن در یک هتل زیبا با تخت‌هایی به راحتی تخت‌های یک هتل پنج ستاره حرف می‌زنیم. این مانند یک رویاست. چندین هتل در سراسر دنیا وجود دارند که امکاناتی کاملا خاص را در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهند. شما می‌توانید درخواست کنید مکان خواب شما در طبیعت قرار بگیرد یا این که فقط اتاقی رو به ستارگان با سقفی متحرک داشته باشید. این ۶ هتل بهترین مکان برای تجربه‌ی خوابیدن در طبیعت هستند.

هتل «L’Albereta»

این هتل در فاصله ی کمی از دریاچه‌ی «Iseo»، که محل پل‌های شناور فرود هواپیما هستند قرار دارد. «L’Albereta» در میان تپه‌ها و باغ‌های انگور قرار گرفته است. سوییت‌های این هتل مجهز به سقف‌های متحرکی است که در بالای تخت‌های نرم و مجلل قرار دارند. اگر این منظره باب میلتان نبود‌، تخت به سمت تراس تنظیم شده و شما شاهد منظره‌ای جذاب و زیبا از محیط اطراف این هتل خواهید بود.

هتل «Nkwichi»

این هتل در ساحل دریاچه‌ی مالاوی در آفریقا قرار گرفته است و توسط مرزهای مالاوی، موزامبیک و تانزانیا احاطه شده است. این هتل با شکوه، امکاناتی به نام «تخت‌های ستاره‌ای» را ارائه می‌دهد. این ویژگی به مهمانان این امکان را می‌دهد که گوشه‌ای خلوت از ساحل یا قسمتی نزدیک آب را برای خواب انتخاب کنید. این تخت‌ها توسط بالش‌ها و پتو‌های مخمل و فانوس‌هایی رمانتیک تزئیین شده‌اند.

هتل «L’and»

«L’and» یک هتل پنج ستاره است که در باغ‌های انگور کشور پرتغال واقع شده است. از جمله امکانات این هتل، غذاهای فوق العاده، اسپا، قایقرانی و اتاق‌هایی با سقف‌های متحرک است.

هتل «Elqui Domos»

دره‌ی «Elqui» در شیلی از به عنوان مکانی برای رصد‌های نجومی معروف است پس تعجبی ندارد که مسافران ماجراجو و کنجکاو علاقمند به نجوم را به خود جذب می‌کند. در اینجا مهمانان می‌توانند در ساختارهای گنبدی شکل که سقف‌های مشبک با قابلیت بازشدن دارند، یا در کلبه‌هایی در نقاط مرتفع که دارای اتاق‌های رو باز و تراس هستند اقامت کنند. شیلی

هتل «Adrère Amellal»

ممکن است دسترسی به این هتل که در مصر قرار دارد، آسان نباشد. زیرا با اتومبیل به مدت یک روز از قاهره فاصله دارد. اما اگر به دنبال مکانی خاص و جذاب می‌گردید، این هتل می‌تواند بسیار مناسب باشد. در این هتل که از «بربر» الهام گرفته شده است و با محیط زیست سازگار است، هیچ‌گونه نیروی الکتریسیته استفاده نشده و قبل از خواب به شما امکان خوابیدن روی تخت‌هایی در پشت بام را می‌دهد تا بتوانید ستاره‌ها را تماشا کنید. سفر به مصر

هتل «Jade Mountain»

با داشتن بیش از ۶۰۰ هکتار زمین در ساحل «سینت لوسیا وردانت»، این هتل، یک مکان کاملا خاص است. هر کدام از اتاق‌ها علاوه‌بر داشتن همه‌ی امکانات، دارای گردشگاه‌های خصوصی و استخرهای بزرگ هستند. اما از عجیب‌ترین ویژگی‌های این هتل، نداشتن دیوارهای خارجی است. اتاق‌ها کاملا باز هستند و به مهمانان این امکان را می‌دهند که منظره‌ی ۲۷۰ درجه از دریای کارائیب و کوه‌های «پیتون» را ببینند. به‌علاوه آن‌ها امکان تماشای غروب زیبای خورشید را نیز خواهید داشت.

برای رزرو آنلاین هتل‌های خارجی به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.