دوست خود را در سفر بشناسید

همه ما با این جمله قدیمی آشنا هستیم که «دوست را در سفر باید شناخت!» اما مگر سفر چه چیز متفاوتی دارد که یک ارتباط هر روزه و بیان صحبت‌ها و علایق نمی‌تواند به ما نشان دهد؟ در ضمن سفر با دوست و همراهی که قصد آشنایی بیشتر و بهتر با او را داریم حتما از قبل برنامه‌ریزی شده است و ممکن است باز هم نتواند شناخت لازم را به ما بدهد. چند دقیقه از وقتتان را به خواندن این مطلب اختصاص دهید تا در سفر بعدی با دوست خود با جنبه‌های بیشتری از سفر آشنا شده و بدانید به چه نکاتی باید توجه کنید. در ادامه با دور و نزدیک همراه باشید. بلیط هواپیما در سایت ما

 علایق ما یکسان است؟

دوست خود را در سفر بشناسید

هر کسی در سفر به سمتی خاص تمایل دارد. یکی دوست دارد به دل طبیعت بزند و آن یکی می‌خواهد با گشت‌و‌گذار در موزه‌ها و محیط‌های تاریخی، هرچه بیشتر با فرهنگ آن منطقه آشنا شود. تعریف هر کسی از انجام یک نوع فعالیت هم ممکن است متفاوت باشد و انتظار از یک سفر خوب نیز برای هر کسی فرق کند. در سفر به خوبی می‌توانید ببینید که هر کسی دوست دارد زمانش را چگونه گذرانده و تا چه حد به زمان شخص مقابل می‌تواند احترام بگذارد. حتی ممکن است پیشفرض ذهنی شما از فرد مقابلتان کاملا غلط باشد. برای مثال ممکن است تصور کنید دوست شما که از قبل گفته علاقه‌ای به طبیعتگردی و پیمایش مسیر‌های طولانی ندارد، در طی مسافرت از اینکه کنار یک آبشار ایستاده‌اید و استراحت می‌کنید بسیار هم لذت ببرد!

زندگی بدون حواس پرتی ممکن است؟

دوست خود را در سفر بشناسید

در حالت عادی، زمانی که ما در کنار هم سپری می‌کنیم با حضور تلویزیون و زنگ تلفن و حواس پرتی‌های معمول زندگی ترکیب شده و باعث شود نتوانیم حسی واقعی‌تر از با هم بودن داشته باشیم. زمانی که به جاده زده‌اید و قرار است چند ساعتی در ماشین و بدون حضور این حواس پرتی‌ها با هم سر کنید، این بر عهده شما خواهد بود که چگونه و به چه نحوی ارتباط برقرار کرده یا چگونه زمان را کنار هم سپری  کنید. این بخش از سفر قطعا موارد زیادی را از ارتباط بین دو نفر برملا خواهد کرد!

عکس العمل ها در زمان روبرویی با مشکلات

حتی اگر سفرتان را از پیش به خوبی برنامه‌ریزی کرده باشید، باز هم ممکن است شرایطی پیش بیاید که با مشکلاتی کوچک یا بزرگ روبرو شوید. این مشکلات می‌تواند شامل مواردی بسیار ساده شامل پیچیدن در یک خیابان اشتباهی یا مشکلاتی بزرگتر مانند خراب شدن وسیله نقلیه یا فراموش کردن یک وسیله مهم باشد. عکس العمل‌ها در این شرایط می‌تواند بسیار متفاوت باشد. از بحث و جدل و شانه از زیر بار مسئولیت خالی کردن، یا پشت گوش انداختن و فراموش کردن مشکلات برای لذت بیشتر از کنار هم بودن.

ما به هم میایم؟

دوست خود را در سفر بشناسید

در سفر با موارد همه بسیاری روبرو می‌شوید که در طول زندگی ممکن است بارها رخ دهد. بحث مالی و اینکه هزینه سفر در کجا خرج شود یکی از مهمترین مسائل است که می‌تواند رخ دهد. همکاری تیمی و کمک برای انجام امور مختلف و از خود گذشتگی نیز هر یک دارای اهمیت خاص خود هستند.

برای خرید بلیط آنلاین هواپیما به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.

امتیاز