سفر به انگلستان

انگلستان باوجوداینکه کشور کوچکی است اما دارای زیبایی‌های خاص خود است. در این کشور، حوضچه‌های طبیعی با چشم‌انداز زیبا و سواحل بی‌نظیر و جالب‌توجه، چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. جاذبه‌های کشور انگلستان به‌اندازه‌ای زیاد است که تجربه سفر به آنجا را هرگز از یاد نمی‌برید. با تمام این تفاصیل اگر هنوز متقاعد نشده‌اید، ما در اینجا ۱۴ دلیل را برای سفر به انگلستان عنوان می‌کنیم. در ادامه با مجله دور و نزدیک همراه باشید.

خط ساحلی بی‌نظیر خیره‌کننده

انگلستان ازجمله کشورهای دارای نواحی ساحلی بزرگ، وحشی وبی نظیری است که این زیبایی می‌تواند نفس‌گیر باشد. سواحلی که ممکن است تابه‌حال ندیده باشید. این شهر همچنین در بسیاری از شهرهای ساحلی، دارای جذابیت‌های سنتی تا جدید است. خرید بلیط هواپیما تهران لندن

 

قلمرو انگلیس صلح‌آمیز انگلیس

انگلستان سرزمین مناظر و سواحل زیبا و سرسبز است. تا آنجا که چشم کار می‌کند، طبیعت و تپه‌های زیبا در منطقه طبیعی این کشور وجود دارد. تا جایی که شما عاشق این مناظر سرسبز می‌شوید. از شمال به جنوب کشور، شما در حین کشف حیات‌وحش، با طبیعت جدیدی روبرو می‌شوید. خرید ارزان بلیط هواپیما

دریاچه‌های نفس‌گیر

در منطقه دریاچه‌ای، یک پارک ملی در شمال غربی کشور وجود دارد که تعریف زیبایی از ناهمواری‌ها است. با توجه به دریاچه‌های درخشان که توسط تپه‌ها و کوه‌ها احاطه‌شده است، نوعی عاشقانه دراماتیک در منطقه‌ای دور در ذهن شما تداعی می‌شود. چکمه‌های پیاده‌روی خود را برداشته و به کاوش در دل طبیعت بپردازید.

 در انگلستان تمام فصول شگفت‌انگیز هستند

زمانی که در انگلستان سخن از آب‌وهوا می‌شود، ممکن است به خاطر هوای تقریباً ابری آن شهرت خوبی نداشته باشد، اما باید گفت که آب‌وهوای انگلستان بسیار مطبوع و در هر فصل دارای زیبایی‌های خود است. بهار پر از زندگی جدید است که همراه با پرتقال‌های تازه، گل‌ها و تخم‌مرغ عید پاک آغاز می‌شود. در تابستان، همه‌چیز از خوردن بستنی در ساحل و پیک‌نیک در حومه شهر، جالب‌توجه است در فصل پاییز زمانی که درختان به رنگ قرمز و نارنجی روشن می‌شود چشم هرکسی خیره می‌شود و در زمستان نیز برف رؤیایی، شب‌های زیبایی در کنار آتش سوزان برای شما به ارمغان می‌آورد. آیا تمام این‌ها فریبنده نیستند؟

در سراسر کشور انگلستان نوعی حس تاریخی وجود دارد

شاید کشور انگلستان کوچک باشد اما ازنظر تاریخی و در سراسر کشور بسیار مشهور است. بازدید از برج لندن بسیار هیجان‌انگیز بوده، پیاده‌روی در اطراف خرابه‌های موجود در قلعه‌های باستانی، کشف «استون هاین» و یا بازدید از روستای ویکتوریا، همگی حس زندگی در قرن‌های گذشته را به شما می‌بخشد.

انگلستان سرزمین جشن‌ها و مراسم

مردم انگلیس، عاشق جشن و پایکوبی بوده و در هرزمان و به هر بهانه‌ای به جشن و شادی می‌پردازند… از جشن‌های خیابانی برای تولد ملکه، جشن‌های محلی و جشن مدرسه قدیمی هنری رگاتا تا بهترین جشنواره موسیقی «گلاس تون بری» و جشن رنگارنگ «ناتینگ هیل کارناوال» که همگی سرشار از شادی و جنب و جوش هستند.

 بهشتی ​​برای دوستداران هنر

انگلستان به‌عنوان یک منطقه هنری پرطرفدار، به‌عنوان یکی از مقصدهای نهایی فرهنگ‌های غنی، شناخته‌شده است. هنر مدرن یکی از بهترین مجموعه‌های هنر معاصر در جهان است، درحالی‌که گالری ملی نیز جایگاه خوبی برای کارهای کلاسیک توسط استادان قدیمی است. این کشور با اجرای برخی از جالب‌ترین هنرهای خیابانی و همچنین در اختیار داشتن برخی از مجسمه‌های شگفت‌انگیز در فضای بازو آثار افرادی مانند، «هنری مور» و «آنتونی گرولی»، ازجمله «انجل نورث»، معروف است.

انگلستان مهد سنت‌های عجیب و ناشناخته

انگلستان سرزمینی است که برخی اوقات مردم برای فرار از ازدحام، به یک تپه‌ای شیب‌دار پناه می‌برند انگلستان فوق‌العاده شگفت‌انگیز و کشوری سرشار از عجایب مرموز است. واسائیل، نوعی مراسم ذهنی است که در مقابل درختان سیب اجراشده و یک محصول خوب را به ارمغان می‌آورد. همچنین نوعی سنت منحصربه‌فرد انگلیسی شامل رقص موریس که بسیار جالب‌توجه است.

مردم سرشار از انرژی

آنچه انگلستان را بسیار ویژه می‌سازد، افرادی هستند که در اینجا زندگی می‌کنند. این کشور شامل ترکیبی از فرهنگ‌ها، مذاهب و طبقات مختلف است و شما می‌توانید از این‌همه تنوع به شگفت آیید. غرور انگلیسی، احساس شرارت همراه با طنز و ادب خاص، ازجمله این ویژگی‌ها است.

تنوع مواد غذایی

انگلستان دارای بهترین رستوران‌ها در جهان است. تنوع غذایی زیادی در فهرست مواد غذایی این کشور مشاهده می‌شود. صبحانه‌های دلپذیر، چای بعدازظهر، سینی‌های ظریف از ساندویچ‌های انگشتی، کیک‌ها، چاشنی و غذای اصلی خوش‌خوراک، ازجمله تنوع غذایی در این کشور هستند.

بارها و شراب‌خانه‌های بی‌نظیر

شما در هیچ منطقه‌ای، کافه‌ای مانند کافه سنتی انگلیسی پیدا نخواهید کرد. در ازدحام کافه‌ها و بارها، از نوشیدنی لذت ببرید و با دوستانتان گپ بزنید. هر منطقه، دارای جذابیت خاص خود است، از شومینه‌ای بزرگ برای گرم کردن در یک پیاده‌روی طولانی تا باغ آبجو زیبا برای لذت بردن از بهترین تابستان انگلیسی.

از حیات‌وحش در انگلستان شگفت‌زده می‌شوید

روباه، سنجاب‌ها، گوزن‌ها و صدف‌ها – انگلستان یکی از محبوب‌ترین مکان‌ها ازنظر حیات‌وحش در جهان است. بسیاری از تورهای سازمان‌یافته با شانس دیدن این حیوانات و نیز تعداد زیادی از گونه‌های پرنده در زیستگاه بومی خود وجود دارد، اما آنچه بسیار شگفت‌انگیز است این است که در اینجا حیات‌وحش بسیار گسترده و بی‌نظیر است.

روستاهایی با طبیعت منحصربه‌فرد

کلبه‌های سنگی، خیابان‌های عرض، سقف‌های مخروطی شکل؛ این‌ها توصیفاتی از روستاهای شگفت‌انگیز انگلستان هستند. این روستاهای زیبا و ساحلی و نیز روستاهای یورکشایر در بخش شمال کشور، همگی حس تجربه خوبی به افراد می‌دهند.

شهرهای پر جنب‌وجوش

شما در انگلستان، بهترین شهرهای جهان را مشاهده خواهید کرد. منچستر باهنرهای موسیقی، آکسفورد تاریخی، شاهکار گرجستان و نیوکاسل پر جنب‌وجوش و اما لندن، پایتخت انگلستان که سفر به این شهر، تجربه بی‌نظیری است. هنرهای نمادین، قدمت فرهنگی، آداب‌ورسوم فراگیر و زیبا، در سراسر لندن مشاهده می‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.

امتیاز