پیاده‌ روی

پنسیلوانیا با در اختیار داشتن مناطق و مناظر بی‌نظیر، منطقه‌ای ایده‌آل و مناسب برای سفرهای تفریحی و کاوش است. با استفاده از مسیر های مناسب و زمان‌بندی دقیق، می‌توان سفرهای روزانه جالبی را تجربه کرد. در این سفرهای روزانه و حتی بلندمدت، شما می‌توانید با رویدادهای منحصربه‌فردی روبرو شده و از طبیعت زیبا و شگفت‌انگیز آن لذت ببرید.

گستردگی مسیرهای مختلف و تنوع آن‌ها سبب می‌شود که شما با گزینه‌های زیادی روبرو شده و از انتخاب خود راضی باشید. در این منطقه مسیرهایی وجود دارند که مخصوص پیاده‌روی بوده و امکانات و نشانه‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ بنابراین می‌توان گفت که اقامت در این نقاط و استراحت در بین مسیر انگیزه بیشتری برای شما ایجاد می‌کند تا باعلاقه بیشتری مسیر را دنبال کنید.

کوه‌پیمایی، پیاده‌روی و انجام فعالیت‌های بدنی در هنگام طی مسیر، همگی اشکال مختلفی از کاوش و تفریح در این مناطق به شمار می‌روند. شگفتی‌های طبیعی و رویدادهای محلی ازجمله تجربیات لذت‌بخش در سفرهای طبیعی محسوب می‌شوند. در ادامه ما به معرفی مسیرهای مختلف دیگری در پنسیلوانیا می‌پردازیم. در ادامه با معرفی ۱۲ مسیر پیاده‌ روی در پنسیلوانیا مجله دور و نزدیک همراه باشید

مسیر استندینگ استون (مسیر سنگی استندینگ)

این مسیر زیبا، مسیری در احاطه دره‌ها و ارتفاعات واقع در پنسیلوانیای مرکزی است. از سال ۲۰۱۶ در بخش مرکزی پنسیلوانیا این مسیر ۸۴ مایلی ایجادشده و بخشی از مسیر ۱۶۰۰ مایلی بخش شرقی است که شروع آن از «آلاباما» و نقطه پایان آن نیز در نیویورک است. این منطقه با ناهمواری‌های طبیعی خود حس ماجراجویی زیادی را در افراد ایجاد می‌کند. برخی از بازدیدکنندگان و افراد مختلف، علاقه زیادی به مسیرهای ناهموار و پرفرازونشیب دارند و برخی دیگر دشت‌های هموار و صاف و استپ‌ها را ترجیح می‌دهند.

به‌هرحال اگر به دنبال ماجراجویی در مسیرهای شگفت‌انگیز ناهموار هستید و به دنبال هیجان و تنوع در کنار دره‌ها و ارتفاعات هستید، این منطقه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. خوشبختانه این مسیرها دارای بخش‌های کوتاه‌تری هستند که از دشواری پیاده‌روی شما کم می‌کند یعنی درست زمانی که شما از سنگینی کوله‌های خود بر پشت احساس خستگی کرده و نیاز به استراحت دارید. علاوه بر این زمان بهتری را در اختیار شما قرار داده و فرصت جمع‌بندی سفر برای شما فراهم می‌شود. در این مسیرهای کوتاه شما فرصت بهتری برای کاوش در طبیعت و انجام کارهای موردعلاقه خود مانند عکاسی و نظیر آن دارید.

این مسیرها همگی دارای علائم واضح و کاملی بوده و شما را از سردرگمی نجات می‌دهد. شما می‌توانید با بهره‌گیری از این علائم به‌راحتی مسیر خود را طی کرده و ادامه دهید؛ اما باید گفت که در برخی از نقاط افراد حرفه‌ای و کاوشگران باتجربه بهتر می‌توانند طی مسیر کنند زیرا با مشکلات راه بیشتر آشنایی دارند. در ۴٫۴ مایلی «ویستا ولی استون» و در نزدیکی پارک دولتی و ایالتی «گرین وود»، هم پیاده‌روی حرفه‌ای و هم معمولی امکان‌پذیر است.

مسیر پیاده‌ روی

پارک راه‌آهن هریتیج

این منطقه یکی از مناطق تاریخی و خوش‌منظره و زیبا است که دارای مسیرهای پیاده‌روی منحصربه‌فردی بوده و از خصوصیات ویژه‌ای برخوردار است. در این بخش از پنسیلوانیا، پارکی زیبا و طبیعتی بکر وجود دارد که در مجاورت راه‌آهن بوده و یکی از گزینه‌های مناسب در سفرهای روزانه است. گسترگی این مسیر از نیویورک تا مرز ایرلند بوده و پوشش دهی بی‌نظیری از مناظر طبیعی را دارد. به سبب قدمت راه‌آهن و مناطق تاریخی، خانواده‌های زیادی جذب این منطقه می‌شوند. این مسیر شامل ۲۴ بخش بوده و بنابراین شما به‌راحتی می‌توانید به انتخاب پرداخته و بر طبق میل، علاقه و سلیقه شخصی خود مسیر خود را انتخاب کنید. سفر و پیاده‌روی در این مناطق، ازجمله سفرهای باارزشی محسوب شده و انتخاب مسیر از شروع تا پایان کاملاً در اختیار شخص است.

شما در این مناطق می‌توانید از ۱ نقشه کامل و راهنما استفاده کرده و بر طبق زمان‌بندی موردنظر خود مسیر خاصی را انتخاب کنید. پارک‌ها و مناطق تفریحی زیاد و همچنین تنوع آن باعث شده است که طیف گردشگری در این شهرستان زیبا و تاریخی، گسترش پیدا کند. مسیرهای توریستی به‌طور کامل و در یک مسیر ۱۰ مایلی کاملاً مشخص‌شده‌اند. حتی افراد عادی نیز به‌راحتی می‌توانند از این مسیرها عبور کرده و از سفر تفریحی خود لذت ببرند.

مسیر پیاده‌ روی

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.