بوتیک هتل هامبورگ

سیاحت در شهر منحصر به فرد و خیره کننده هامبورگ مستلزم یک اقامتگاه خوب است. با در نظر گرفتن این موضوع ما برخی از بهترین بوتیک هتل­‌های این شهر شلوغ بندری را به شما معرفی می‌کنیم. با ما در مجله دور و نزدیک همراه باشید.

هتل لوییز سی جاکوب هامبورگ

هتل لوییز سی جاکوب هامبورگ

«هتل لوییز سی جاکوب» واقع در تپه­‌های بالای رودخانه الب، با ویلاها و خانه­‌های ناخداها احاطه شده است. 85 اتاق و سوییت هتل به مهمانان فضای خصوصی و لوکسی را در «سبک هانزا» ارائه می‌دهد. مجموعه هنری هتل شامل 500 نقاشی اصیل است و قفسه­‌های کتابخانه پیچیده آن با کتاب‌ها پر شده‌اند. رستوران دو ستاره میشلن «جاکوب» در داخل هتل تجربه­‌ی غذاهای لذیذی را به شما پیشنهاد می‌دهد. در تابستان «لیم تری تراس» یکی از بهترین مکان­‌ شهر برای مزه‌مزه کردن یک نوشیدنی و تماشای کشتی‌­ها است.

 رافائل هتل والدرهوس

رافائل هتل والدرهوس هامبورگ

«رافائل هتل والدرهوس» در «جزیره الب» در «ویلهلمزبرگ» هتلی است به  آسایش و پایداری بالا که مسئولان آن معتقدند دست در دست هم امکان پذیر شده است. 82 اتاق و مکان­‌های عمومی هتل در فضای صلح­‌آمیز جنگل واقع شده‌اند. چوب پردازش شده ماده غالب در ساختمان هتل و مبلمان است. سقف هتل محل زیست 9000 گیاه خانگی است که برای ارتقاء محیط زیست شهر ایجاد شده است. «والدرهوس» نه تنها پیشرفته­‌ترین فن‌آوری‌های سبز را ارائه می­‌دهد، بلکه هنر و امکانات مدرن را نیز به مهمانان عرضه می‌کند.

هتل 25 ساعته هافن سیتی

هتل 25 ساعته هافن سیتی هامبورگ

ناحیه شیک و مدرن «هافن سیتی» محل یکی از جوان‌ترین و شیک­‌ترین هتل­‌های هامبورگ «هتل 25 ساعته هافن سیتی» است. متناسب با زمینه دریایی محلی که هتل در آن واقع شده است، 170 اتاق هتل به صورت کابین کشتی طراحی شده است. کابین­‌ها در 4 اندازه هستند و هر کدام با یک طراحی منحصر به فرد از تم‌های دریایی و داستان‌های سفرنامه­‌های واقعی ملوانان از سفرهایشان به دور دنیا الهام گرفته شده‌­اند. مهمانان هتل می توانند از دوچرخه رایگان و مینی اجاره­ای برای سیاحت در شهر لذت ببرند.

مای پلیس

هتل مای پلیس هامبورگ

هتل‌های زیادی وجود ندارند که بهتر از «مای پلیس» در محله شیک و منحصر به فرد «استرنشنز» شهر را به نمایش بگذارند. هر یک از 18 اتاق­ و آپارتمان­‌های هتل بعد از تجزیه هامبورگ به تنهایی طراحی و نام گذاری شد، که نشان دهنده فردیت و تنوع در این کلانشهر شلوغ زیر یک سقف است. سالن راحت و اتاق نشیمن مهمانان را به نوشیدنی­‌ها و غذاهای خوشمزه دعوت می­‌کند. این در حالی است که کافه­‌ها، رستوران­‌ها و کافی­‌شاپ­‌های بیشمار این منطقه پر جنب و جوش، تنها با چند دقیقه پیاده‌روی در دسترسی هستند.

برای رزرو هتل خارجی به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.