ملبورن استرالیا

ورود به یک شهر جدید همان اندازه که می­‌تواند هیجان­‌انگیز باشد دلهره‌آور نیز هست، حتی برای مسافران فصلی که تنها سفر می­‌کنند. اما همانگونه که غریزه و تجربه به ما نشان می­‌دهند، مکان­‌های جدید فرهنگ منحصر به فرد و چشم­‌انداز جدیدی را به ارمغان می­‌آورند. ملبورن به خاطر فضای هنری و عطر قهوه که همه جای آن به مشام می­‌رسد، مشهور است. ملبورن مکان بسیار خوبی برای مسافران تنها برای این است که عمیق‌­تر به فرهنگ و موسیقی بپردازند. و برای صرف یک قهوه عالی. با ما در مجله دور و نزدیک همراه باشید.

جایی برای اقامت پیدا کنید

پانسیون ملبورن

اولین چیزی که بعد از رسیدن به شهر نیاز دارید، جایی است که کوله­ پشی سنگینتان را زمین بگذارید. ملبورن مجموعه گسترده‌­ای از خوابگاه­‌های کوچک برای مسافران تنها دارد، که ممکن است در «سی بی دی» (اتحادیه مسافران انفرادی، مرکز شهر) ، ویا کمی خارج شهر (مسکن، بنیاد سنت کیلدا) باشد. از طرف دیگر اگر به دنبال جایی کمی متفاوت می­‌گردید «نانری» در «فیتزروی» یک انتخاب منحصر به فرد است. فضای داخلی چوبی با ظاهر تاریخی، کارکنان صمیمی و در نزدیکی «خیابان برنزویک»، تجربه یک محیط راحت و صمیمی را در اختیار شما قرار می‌­دهد، که برای مسافران تنها ایده­‌آل است.

با یک تور در ملبورن همراه شوید

تور ملبورن

برای یک مسافر تنها حیاتی است که حتما با یک تور همراه شود، این یک راه عالی برای آشنا شدن با افرادی است که مانند شما هستند و در ملبورن اقامت دارند. اینکه «دوازده فرستاده» را در جاده «گریت اوشن» ببینید یا در «پارک ملی گرمپاینز» قدم بزنید، پنگوئن‌­های «جزیره فیلیپ» را ببینید یا در «یارا ولی» نوشیدنی محلی بنوشید،مطمئن باشید ارزشش را دارد که با یک تور ملبورن را سیاحت کنید. تورهای آخرین لحظه، تمام این گزینه‌ها و مناطق بسیار دیگری را در ملبورن به شما نشان می‌دهد. با این حال تورهای بسیار زیاد دیگری نیز این خدمات را ارائه می‌دهند، بنابراین خوب جستجو کنید. با یک اتوبوس گردشگری سیاحت کنید یا با دوستان جدیدتان در جاده‌­ها سفر کنید و یک کمپ ( یک ون در کنار سایر کاروان­ها) اجاره کنید، این کمپ­‌ها را براحتی می‌توان اجاره کرد و بسیار بدبو هستند.

یک قهوه بگیرید

قهوه ملبورن

قهوه برای مردم ملبورن یک نیاز اصلی محسوب می‌شود، بنابراین هر تازه واردی باید سری به کافی شاپ‌های ملبورن بزند. «خیابان دیگریوز» احتمالا یکی از معروفترین خیابان­‌ها برای صرف قهوه در «سی بی دی» در ملبورن است. کمی پایین­‌تر یک کوچه باریک در چند قدمی «خیابان فلیندرز» قرار دارد، این کوچه پاریسی به دلیل کافه‌­های بیشمارش معروف است و برخی از بهترین قهوه های شهر در اینجا سرو می‌­شوند. در فاصله کوتاهی کافه­‌های دیگری چون «اوکشن رومز» یا «جرنی من» (داک سابق) قرار دارند که کافی شاپ­‌های پرطرفداری در ملبورن هستند. قطعا صرف یک قهوه با دوستان جدیدتان و یا به تنهایی با یک کتاب خوب ارزش امتحان کردن را دارد.

برای رزرو هتل های خارجی به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه فرمایید.