یکی از بهشت‌های گردشگری در دنیا مالدیو است. این جزایر زیبا در آب‌های اقیانوس آرام و در جنوب‌شرقی آسیا قرار گرفته‌اند. آب و هوای گرمسیری، طبیعت بی نظیر، سواحل شنی طلایی و سفید و آب‌های خروشان اقیانوسی جزایر مالدیو را به یک پکیج کامل گردشگری در جنوب شرق آسیا تبدیل کرده‌اند. این جزایر همچنین یکی از بهترین مکان‌ها برای گذران یک ماه عسل بسیار رمانتیک هستند. اگر به ورزش‌های آبی، سواحل زیبا و اقامتگاه‌های لوکس علاقه دارید، در ادامه این مقاله با مجله دورونزدیک همراه شوید.

جزیره کاکائو،‌ مالدیو

جزیره کاکائو| مالدیو

یکی از معروف‌ترین جزایر این کشور، «جزیره کاکائو» است. عده زیادی از کسانی که به دنبال تفریح و گردشگری در مالدیو هستند این جزیره را به خوبی می‌شناسند. علاوه بر سواحل گرم و شن‌های طلایی، اقامتگاه‌های لوکس و ویلاهای آبی گردشگران زیادی را برای تفریح در این منطقه وسوسه می‌کنند.

جزیره باروس

جزیره باروس| مالدیو

اگر به دنبال آرامش و سکوت در فضایی زیبا و بی­‌نظیر هستید بی‌شک «جزیره باروس» انتخاب به جایی برایتان خواهد بود. این جزیره به دلیل داشتن هتل بوتیک‌های درجه یک مشهور است. البته طبیعت درجه یک و صخره‌های مرجانی در جزیره باروس نیز طرفداران بسیاری دارند.

جزیره ماهیری،

جزیره ماهیری| مالدیو

از تفریح در مالدیو چه انتظاراتی دارید؟ به دنبال طبیعت بکر و زندگی نزدیک به طبیعت هستید؟ پس در این‌صورت می‌توانید «جزیره ماهیری» را برای گذران اوقات خود انتخاب کنید. در اقامتگاه‌های ماهیری حتی یک دستگاه تلویزیون نیز پیدا نخواهید کرد. این موضوع باعث می شود تا شما از فضا و امکانات طبیعی این جزیره نهایت لذت را ببرید.

جزیره دیگو

جزیره دیگو| مالدیو

«جزیره دیگو» با شن‌های سفید و آسمان آبی بی‌کران خود لحظاتی استثنایی را برای شما و خانواده شما خلق خواهد کرد. کافیست چشم به آسمان بدوزید و پای خود را در شن‌های نرم ساحل جزیره دیگو فرو کنید؛ آن زمان است که معنی آرامش و استراحت را خواهید فهمید.

جزیره کانوهورا‌

جزیره کانوهورا‌| مالدیو

علاوه بر تمام امکانات و زیبایی‌هایی که در مالدیو پیدا خواهید کرد، «جزیره کانوهورا» دارای یک هتل ۵ ستاره است که نمونه آن در کل جزایر مالدیو یافت نخواهد شد. این هتل لوکس هرگونه امکاناتی که از اقامت در یک جزیره گرمسیری و در یک هتل انتظار داشته باشید را در اختیار شما خواهد گذاشت. اسپای مجهز و لوکس این هتل محلی برای درمان و جوانسازی تن و روح است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

جزیره رانگالی

جزیره رانگالی| مالدیو

این جزیره به گروه «هتل‌های هیلتون» تعلق دارد. «رانگالی» یکی از بهترین جزایر مالدیو برای اقامت خانوادگی است. در ساحل این جزیره علاوه بر شنا و ورزش‌های آبی نظیر موج سواری و غواصی می‌توان به تماشای غروب آفتاب و شنای دسته جمعی دلفین‌ها پرداخت. همچنین در این جزیره یک «باشگاه کودکان»‌وجود دارد که کلیه امکانات از جمله استخر مخصوص کودکان را در اختیار بچه‌ها می‌گذارد.

در این مقاله با معرفی تعدادی از جزایر مالدیو شما را در سفر و اقامت در این کشور یاری کردیم. امید است که اطلاعات درون این مقاله برای شما مفید فایده باشد.   بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

 

امتیاز