کارخانه آبمیوه هلند

هلند یکی از کشورهایی است که در سفر به آن به ندرت ممکن است احساس خستگی و یکنواختی بکنید. طبیعت زیبا و دوست‌داشتنی آن در کنار شهرهای پیشرفته و مدرن این کشور همیشه راهی برای سرگرم شدن به شما ارایه خواهد داد. برای آماده سازی شما در سفرتان به مقصد هلند، ما لیست کوتاه زیر را که شامل تجربیات و مقاصد مهم در این کشور است تهیه کرده­‌ایم. با ما در مجله دور و نزدیک همراه باشید.

از هوای خنک ساحل «شونینگن» استفاده کنید

دریاچه شونینگن هلند

سفر یک روزه به تفرجگاه ساحل دریاچه «شونینگن» یکی از کارهای اصلی مردم هلند در تابستان است. ساحل برای روزهای آفتابی جذاب کاملا مجهز شده است. علاوه بر ماسه­‌های طلایی و آب­‌های عمیق، «شونینگن» جاذبه‌های کلاسیک زیادی دارد. از جمله این آثار کلاسیک، اسکله تفریحی عظیم،پارک تفریحی مینیاتوری به نام «مادورودام» و چندین ایستگاه تولید و فروش «ماهی شور شده» است.

پنیر معتبر هلندی «آلکامار» را امتحان کنید

بازار پنیر هلند

بازار پنیر سنتی در روزهای جمعه از آوریل تا سپتامبر در منطقه‌ی «واگپایل» شهر «آلکامار» برگزار می­‌شود. برای این رویداد تشریفاتی، تجار لباس بازرگانان قدیم را می­‌پوشند و پنیر خود را طبق قوانین تاریخی مبادله می‌کنند. بازدیدکنندگان همیشه در بازار پنیر «آلکامار» مورد استقبال قرار می‌گیرند و به خرید پنیر گودا یا ادام تشویق می‌شوند.

حیوانات وحشی را در «هوج ولو» ببینید

پارک هوج ولو هلند

گله گوزن‌­های وحشی، گرازها و اسب‌­ها برای قرن­‌ها است که آزادانه در «هوج ولو» پرسه می­‌زنند. این پارک یکی از بهترین مکان­‌های اروپا برای تماشای حیات وحش است. این بخش از طبیعت حفاظت شده در تمام طول سال زیباست و محیط‌­های جغرافیایی متنوعی را از جنگل‌های روی تپه گرفته تا ریگ­‌های روان شامل می‌شود.

پیاز گل لاله بخرید

باغ لاله هلند

با توجه به محبوبیت همیشگی گل لاله، همیشه می‌توانید این گل را در هلند پیدا کنید. این امکان وجود دارد که این گل­‌های با شکوه و پرطرفدار را به خانه ببرید. گل­ فروشی­‌های سراسر کشور پیاز این گل را در بسته‌های خلا برای حمل و نقل هوایی به شما عرضه می­‌کنند.

برای خرید بلیط هواپیما به مقصد هلند به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.