هتل اسپیریتو سانتو پالازو استوریکو

هتل «اسپیریتو سانتو پالازو استوریکو» (Hotel Spirito Santo Palazzo Storico) واقع در شهر «روویج» کرواسی است. این شهر حدود چهارده هزار نفر جمعیت دارد و در شمال دریای «آدریاتیک»، در ساحل غربی شبه جزیره «ایستری» قرار گرفته و محلی برای طرفداران ماهیگیری است. گروه مترجمان دور و نزدیک آخرین اخبار هتل‌های تازه تاسیس را به اطلاع شما می‌رسانند.

هتل های شهر روویج | کرواسی

یکی از محبوب‌ترین مقصدهای توریستی در کرواسی، هتل‌های مجلل و لوکس این کشور است که بعد از افتتاح هتل اسپیریتو سانتو پالازو استوریکو در شهر روویج غنی‌تر و باارزش‌تر نیز شده است.

ساختمان هتل اسپیریتو سانتو پالازو استوریکو مربوط به سال ۱۹۲۰ است که به دقت بازسازی و تعمیر گشته و یادآوردنده طرز زندگی مردمان شهر روویج  با تاریخ کهن و دیرینه آن شهر می‌باشد. این هتل در تاریخ یک آگوست ۲۰۱۷ افتتاح شد. معماری این هتل بسیار جالب و در نوع خود بی‌نظیر است چرا که در اساس سه خانه به هم چسبیده می‌باشد که با تکنیک‌های طراحی پیچیده‌ای و خاص به هم متصل شده‌اند و باعث ایجاد یک همبستگی کاملا منطبق شده گشته است. البته جالب است بدانید در طول بازگشایی خود تا کنون اشخاص مهمی نیز در آن اقامت داشته‌اند.

هتل های شهر روویج | کرواسی

هتل اسپیریتو سانتو پالازو استوریکو دارای هفت اتاق دونفره بسیار لوکس می‌باشد.

هتل های شهر روویج | کرواسی

طبقه همکف هتل دارای یک رستوران مجلل بوده که در کنارش یک باغچه داخلی تقریبا بزرگ و یک تانکر آب که برای آبیاری باغچه است و ساخته سال ۱۹۶۴ می‌باشد وجود دارد که زیبایی وصف‌ناپذیری را خلق کرده که این موضوع به همراه غذاهای لذیذ مدرن و محلی‌اش باعث می‌شود که شما ترجیح دهید که برای صرف غذا و نوشیدنی به آنجا مراجعه کنید و به رستوران‌های خارج از هتل نروید.

هتل های شهر روویج | کرواسی

وسایل منحصر به فرد این هتل تماما دست‌ساز می‌باشد، مبلمان‌هایی که با تلاش و کوشش سازندگان مشهور کشور کرواسی ساخته شده‌اند و با دقت توسط طراحان حرفه‌ای انتخاب شده است. هر اتاق دارای یک شومینه بوده که در طول فصل سرد زمستان می‌توانید از آن استفاده کنید و از زیبایی‌های این هتل فوق‌العاده لذت ببرید.

برای رزرو هتل می‌توانید به سایت دور و نزدیک مراجعه نمایید.