بوتیک هتل - لندن

لندن به دلیل تعداد زیاد اقامتگاه‌ها و هتل‌‌های زیبا شهرت دارد. اما شمال لندن آن‌طور که باید مورد توجه قرار نگرفته است. شمال لندن منطقه‌ای بسیار زیبا با هتل‌های منحصر بفرد است. امروز در مجله‌ی دور و نزدیک با بهترین بوتیک هتل های لندن که می‌توانید برای اقامت‌تان در لندن آنها را در نظر بگیرید آشنا خواهید شد. در بخش اول این سری مطالب به معرفی بهترین بوتیک هتل های شمال لندن می‌پردازیم. (خرید اینترنتی بلیط هواپیما  )

بوتیک هتل های لندن ؛ هتل نیو مارکت هاوس

بوتیک هتل های لندن
اگر از «سنت پانکراس» ۱۰ دقیقه با اتوبوس  و کمی بعد از آن پیاده بروید، به هتل «نیو مارکت هاوس» خواهید رسید که یکی از بهترین مکان‌ها برای اقامت و گردش در شهر و حتی کشور از طریق سیستم قطار تندرو «یورواستار» است. این بوتیک هتل بخشی از «گاستروپاب» و مغازه‌ی نوشیدنی با همین نام در طبقه‌ی پایینی است که باعث می‌شود به جای تهیه‌ی غذا و نوشیدنی از بیرون هتل، از داخل هتل آنچه می‌خواهید خریداری کنید. در این هتل تنها صبحانه سرو می‌شود.

مهمان خانه‌ی پریمیر این محله هاکنی

این بوتیک هتل تنها دو دقیقه با ایستگاه تقاطع «دالستون» فاصله دارد و در یکی از جالب‌ترین محله‌های لندن قرار گرفته است. این هتل با کافه‌های زیادی احاطه شده است.  خرید بلیط هواپیما تهران لندن

 پریمیر این در محله ایزلینگتون

در مرکز «آنجل» شلوغ و پر رفت و آمد و تنها پس از ۵ دقیقه پیاده‌روی از ایستگاه آنجل، مهمان‌خانه‌ی «ایزلینگتون» در یکی از ایده‌آل‌ترین مکان‌های لندن قرار گرفته‌ است.  این محله از این لحاظ ایده‌آل است که رستوران‌ها، کافه‌ها و سرگرمی‌های زیادی درست در بیرون این بوتیک هتل قرار دارند بنابراین به راحتی می‌توان برای صرف غذا به بیرون رفت بدون اینکه از هتل فاصله‌ی زیادی گرفت.

هتل کمدن بی.ان.بی

بوتیک هتل های لندن - کمدن
بوتیک هتل «کمدن بی.ان.بی» تنها ۱۰ دقیقه از خیابان کمدن فاصله دارد. با اقامت در این هتل فرصت خواهید داشت تا سری به مناطق زیبای این محله، از جمله بازار «کمدن لاک»،- کافه‌‌ها و بوفه‌های اطراف آن بزنید. شب‌های این منطقه بسیار زیبا است و هتل تنها سه دقیقه تا «کنتیش تاون» فاصله دارد.

کستل بار (صبحانه و خواب)

بوتیک هتل های لندن - کستل بار

اگر از ایستگاه متروی خیابان «کلدونین» ۱۰ دقیقه پیاده‌روی کنید یا ۳ دقیقه با اتوبوس بروید به مهمان‌خانه‌ی «کستل بار» می‌رسید. این بوتیک هتل زیبا مناسب افرادی است که از شلوغی و هرج و مرج شهر به مکانی پر آرامش پناه می‌برند و ترجیح می‌دهند تعطیلات خود را در محیطی آرام به سر ببرند. از این هتل تا «سنت پانکراس» تنها ۱۰ دقیقه با اتوبوس زمان می‌برد و همچنین مکان مناسبی برای گردش در شهر یا کشور و همچنین فرانسه، بلژیک و آمستردام با «یورواستار» است.

در قسمت بعدی بهترین بوتیک هتل‌های غرب لندن را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای رزرو هتل خارجی به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.