مکان رویایی اسپانیا

طبیعت دیدنی اسپانیا مملو از مکان‌ و بناهای رویایی است و این فراوانی مناظر به حدی زیاد است که انتخاب یکی از آن‌ها بسیار دشوار و گیج کننده شده است. خبر خوب این که دیگر نیازی به انتخاب‌های سخت و دشوار ندارید. با مجله دور و نزدیک همراه باشید تا لیستی ازیازده مکان رویایی در اسپانیا را به شما معرفی کنیم، مکان‌هایی که بازدید از آن‌ها را نباید از دست بدهید.

 

«لس گیگانتس» (Los Gigantes) ، «تنریف» (Tenerife)

لس گسگانتس تنریف | اسپانیا

لس گیگیانتس صخره‌هایی با ارتفاع ۵۰۰ تا ۸۰۰ متر از سطح دریا هستند که در تنریف، یکی از هفت جزیره قناری اسپانیا واقع شده‌اند که این صخره‌ها واقعا زیبایی طبیعی خاص خود را دارند. می‌توانید با بالا رفتن از این صخره‌ها از مناظر فوق‌العاده‌‌ی تنریف لذت ببرید و یا به یک پیاده‌روی طولانی بروید. یک سفر کوتاه به سواحل شنی سیاه رنگی که بر اثر خاکسترهای آتشفشانی ایجاد شده‌اند، روز شما را کامل خواهد کرد.

سفر به لس گیگیانتس و به طور کلی تنریف، همان سفر ایده‌ال به اسپانیا است که هر کسی آرزویش را دارد. یکی از خوبی‌های تنریف این است که دیگر لازم نیست زحمت اسپانیایی صحبت کردن را به خود بدهید، زیرا در هر جایی از این جزیره کسی را خواهید یافت که به زبان انگلیسی مسلط باشد.

کلیسای جامع «سانتیاگو دکمپوستلا» ، «سانتیاگو» (santiago)

کلیسای سانتیاگو دکمپوستلا | اسپانیا

اسپانیا پر است از کلیسا‌های جامع ، اما کلیسای جامع سانتیاگو دکمپوستلا بسیار خاص است. دلیل خاص بودن این کلیسا این است که، یکی از ۱۲ یار حضرت مسیح، «سینت جیمز» (St. James) در این کلیسا به خاک سپرده شده است. سینت جیمز برای تبلیغ دین مسیحیت یک سفر ۸۰۰ کیلومتری را از شمال اسپانیا آغاز کرد که در این کلیسا به پایان رسید.

پرداخت چند یورو اضافه‌تر برای بازدید از پشت بام این کلیسا مطمئنا ارزشش را خواهد داشت، زیرا دیدن شهر زیبای سانتیاگو از ارتفاع خالی از لطف نخواهد بود.