خانه ساحلی
امتیاز ما

همه خانه‌های ساحلی یکسان نیستند. بسته به موقعیت مکانی، بعضی از مکان‌ها برای خرید خانه ساحلی انتخاب‌های بهتری را به شما ارائه می‌دهند؛ بقیه سواحل، انتخاب‌های کمتری را پیشنهاد می‌دهند. در اینجا لیستی از مکان‌هایی برای خرید خانه ساحلی در جهان آمده است.

خانه ساحلی

  1. فلوریدا، ایالات‌متحده آمریکا

شهر آفتاب آمریکایی جالب‌ترین سواحل و شهرهای ساحلی را دارد و تنها این سواحل به ساحل پاناما سیتی، سانتا روزا، اقیانوس سیتی، لانگ کی و ساحل کاکائو محدود نمی‌شود. نرخ مالیات در اینجا بین ۴٫۵ تا ۶٫۲ درصد است درحالی‌که هزینه خانه بین ۳۰۰ و ۸۰۰ دلار است.

طبق آمار، ایالت فلوریدا در سال ۲۰۱۸ میزبان بیش از ۱۲۰ میلیون بازدیدکننده بوده است، بدین معنی که این تعداد در سال ۲۰۱۹ می‌تواند بالاتر برود. از طرف دیگر، درآمد کرایه دادن این خانه‌ها در اکثر شهرهای ساحلی فلوریدا بیش از ۳۵هزار دلار است. بنابراین، درخواست اجاره خانه برای تعطیلات به‌صورت چشمگیری افزایش می‌یابد. خرید بلیط تهران لس آنجلس

فلوریدا

  1. آنتاریو، کانادا

آنتاریو از سال ۲۰۱۳ حداقل هرسال ۲۰ میلیون بازدیدکننده داشته است، بنابراین نیاز زیادی به کلبه‌های اجاره‌ای است. در لندن و مجاورت آن با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار تا ۷۰۰ هزار دلار ، یک کلبه خوب دریافت خواهید کرد. و ازآنجاکه نرخ بهره املاک در کانادا همچنان پایین‌تر از اکثر ایالات‌ها در آمریکا باقی مانده است، میانگین نرخ املاک تجاری کانادا نیز پایین‌تر از ایالات‌متحده است. درآمد اجاره تخمین زده شده در اینجا نیز چشمگیر است زیرا هرگز به زیر ۲۰ هزار دلار در سال نمی‌رود. خرید بلیط تهران تورنتو

آنتاریو

  1. ساحل اقیانوس اطلس، ایالات‌متحده آمریکا

به‌طور خاص ساحل میرت محلی جالب برای تعطیلات در ساحل غربی است. این منطقه دارای نرخ بهره ۶٫۹٪ است که متوسط قیمت ​​خانه ۲۵۰هزار دلار و متوسط درآمد سالانه اجاره ​​۲۷ هزار دلار است. با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ هزار دلار یا بیشتر، می‌توانید سالانه ۸۰ هزار دلار از این سرمایه‌گذاری دریافت کنید. هرساله تقریباً ۱۴ میلیون گردشگر از ساحل میرت دیدن می‌کنند و امروزه آن را به یکی از قطب‌های اصلی سرمایه‌گذاری در ایالات‌متحده تبدیل کرده‌اند.

ساحل اقیانوس اطلس

  1. اوشن شورز، واشنگتن، ایالات‌متحده آمریکا

اوشن شورز یکی از شگفت‌انگیزترین مکان‌ها برای خرید خانه ساحلی است. این مکان در نزدیکی ساحل با کرانه زیبا واقع‌شده است که منظره‌ای از اقیانوس و ساحل را دارد. مهم نیست که در کدام محله هستید، شما چند قدم با مناظر زیبا و فعالیت‌های آبی فاصله خواهید داشت. برای افرادی که مایل به خرید خانه در این منطقه هستند، نرخ بهره تقریباً ۷٫۶٪ است، جایی که متوسط ​​هزینه آن ۲۳۹٫۴۶۰ دلار است. اگر به فکر اجاره آن هستید، می‌توانید متوسط درآمد اجاره ناخالص سالانه ۳۲۳۸۳ دلار را تهیه کنید.

اوشن شورز

مطالب مرتبط

گذراندن تعطیلات در پارک های ملی پاناما – آمریکای مرکزی

سفر با تورهای ریلی در آمریکا و کانادا

بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط مسیرهای داخلی آمریکا

  1. ساحل پاناما سیتی و سانتا روزا

ده‌ها سال است که پاناما سیتی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خریداران خانه بوده است. شهر پاناما به‌غیراز ارائه تفریحگاه‌های لوکس و در سطح جهانی، چه برای خانواده‌ها و چه برای دوستان، به خاطر سواحل شنی عالی و مهمان‌نوازی گرم نیز شناخته‌شده است. این منطقه، برای سرمایه‌گذاران نرخ بهره ۶٫۱ درصد، با هزینه متوسط ​​۴۱۹٫۹۰۰ دلار دارد درحالی‌که متوسط درآمد ​​اجاره ناخالص سالانه آن حدود ۴۴،۵۵۵ دلار است.

پاناما

  1. سواحل خلیج، ایالات‌متحده آمریکا

سواحل خلیج مقصد دیگری برای خرید خانه در لیست ما است. سواحل خلیج در جنوب آلباما در نزدیکی ایالت فلوریدا قرار دارند. دسترسی به سواحل شنی سفید و موج‌های اقیانوس آرام چیزی است که آنجا را به مکانی مناسب برای خرید خانه تبدیل کرده است. با متوسط ​​نرخ بهره ۵٫۸٪، متوسط هزینه ​​ ۴۰۹٫۹۰۰ دلار و متوسط درآمد اجاره ناخالص سالانه ۳۹٫۰۴۵ دلار، چیزی است که باعث می‌شود سواحل خلیج به مقصدی مهم برای خرید خانه تبدیل شوند.

 

 

سواحل خلیج