پارک بالیوود دبی
امتیاز ما

اگر اهل فیلم های بالیوودی هستید، وقت آن است که از پارک بالیوود دبی دیدن کنید. این  پارک تنها پارکی در جهان است که از صنعت فیلم بمبئی را به نمایش می گذارد. همه ژانرها از عاشقانه گرفته تا کمدی، اکشن تا ماجراجویی، از موسیقی تا رقص، از غذاهای هندی گرفته تا صنایع دستی هندی به نمایش گذاشته شده است. در ادامه با ما همراه باشید و در کامنت پیشنهاد خودتان را با مجله گردشگری دور و نزدیک به اشتراک بگذارید.  بلیط تهران دبی | بلیط دبی تهران

اطلاعات دقیق تر از پارک بالیوود دبی

ساعات شروع به کار پارک بالیوود دبی  از ساعت ۱۱ بعدازظهر تا ۹ شب است. قیمت بلیط این پارک برای بازدید یک روزه در حدود ۵۰ دلار است. از طریق جاده شیخ زاید و یا با تاکسی از به جبل علی و همچنین از طریق خط قرمز مترو می توانید به این پارک بروید. از فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم، تاکسی های خط E11 شما را به این پارک می برند. ماه عسل به دبی

جاذبه هایی که آن ها نباید از دست داد

تمام آنچه را که تصور می کنید را می توانید در ۱٫۷ میلیون فوت مربع بالیوود پارک دبی ببینید. قبل از رفتن به این پارک  لطفاً مطمئن شوید که در زمان شلوغ آن از آن بازدید نمی کنید.

تئاتر رجامه

تئاتر پر زرق و برق رجامه قلب پارک بالیوود دبی است. این تئاتر سینمای هند را با فناوری مدرن آن به نمایش می گذارد و ظرفیت ۸۵۶ صندلی دارد. این تئاتر چیزی کمتر از یک کاخ سلطنتی ندارد از این رو، نمایش های زنده با پس زمینه مجلل آن بیشتر جلوگر می شود.

پارک بالیوود دبی

جان جیگر

همانند ویژگی های خاص تئاتر رجامه، جان جیگر محل خاص دیگری است که موسیقی بالیوود را به سبک برادوی اجرا می کند و می توان گفت در این ابتکار عمل، در خاورمیانه پیشگام است. درام زنده، اکشن، عاشقانه، رقص در “استودیوی بزرگتر از زندگی” با جلوه های با کیفیت بصری آن را شفت انگیز می کند.  در این برنامه ۳۰ دقیقه‌ای ، ماجرای جذاب دو برادر یعنی ژان و جیگر را در نبرد خود با شر مرنجانی برای بدست آوردن پادشاهی را خواهید دید. ( مکان های غیر معمول دبی که باید از آنها دیدن کنید. )

پارک بالیوود دبی

لاگان

از جمله دیدنی های پارک بالیوود دبی می توان به چرخ بوهان، چرخ فلک گوری و چرخ دستی شبیه سازی شده فیلم “هیجان پیروزی” می توان اشاره کرد. راه اندازی دهکده خلوت هندوستانی در کنار زمین های گرد و زمین های روستایی، ترکیب بی نظیر است که به شما این امکان را می دهد تا بهترین منظره از حرکت توپ شیطان را داشته باشید. بچه های بالای ۸۰ سانتی متر قد، اجازه دارند از چرخ مینی فریس استفاده کنند.

پارک بالیوود دبی

دابانگ

در هنگام خرید بلیط پارک بالیوود دبی ، حتماً این نمایش ۱۹ دقیقه ای را که توسط ده ورزشکار مرد ورزیده انجام می شود را نیز تهیه کنید. در این نمایش شما می توانید از بندبازی همراه با موسیقی بالیوود لذت ببرید. Chulbul Pandey نمایش نجات Rajo محبوب افسر پلیس از دست دوستانش است که برخورد انفجاری با rogues در یک انبار باعث می شود که واقعی ترین نمایش درام بالیوودی را شاهد باشید.   قیمت بلیط هواپیما

پارک بالیوود دبی

شعله

سواری به همراه تیراندازی در محیط تعاملی سه بعدی و تاریک Rustic Ravine، پر از هیجان خواهد شد. زیرا شما اسلحه های لیزری برای شلیک به راهزنان دارید که این اسلحه ها توسط همه افراد مشهور Gabbar Singh از فیلم افسانه ای Sholay به شما داده شده است. با دوستان خود به اینجا بروید و با انبه ها با یکدیگر مبارزه کنید. افراد با قد بیشتر از ۹۰ سانتی متر می تواند با  خانواده در اینجا حضور داشته باشند.

پارک بالیوود دبی