کریسمس دسامبر

به طور کلی ماه دسامبر مانند گردباد است. همانطور که هرج و مرج آخر هفته شکرگزاری محو می‌شود، دنیا برای تعطیلات پایان سال آماده می‌شود. ایجاد تعادل بین خرید، مهمانی­‌های کاری و خانواده دلهره­‌آور است. اما کسانی که توانایی این را دارند تا در کوتاه­ترین زمان کارهای خود را انجام دهند و بگریزند، قیمت‌های مقرون به صرفه، خوش گذرانی‌های مخصوص این فصل و چشم‌اندازهای زیبایی را برای آغاز یک سال بهتر خواهند داشت. با مجله دور و نزدیک همراه باشید.

یکی از بزرگترین بازارهای کریسمس در فرانکفورت آلمان قرار دارد، شهری که به طور شگفت‌انگیزی یکی از مکان‌های ارزان قیمت این ماه برای مسافرت است. کسانی که به صرفه‌جویی علاقه دارند باید نگاهی هم به لاس وگاس بیندازند، جایی که قیمت هتل­‌ها برای تعطیلات پیش رو کاهش پیدا کرده است.

می‌خواهید از هوای سرد فرار کنید؟ سفر به ساحلی آفتابی مانند جزیره بزرگ هاوایی، مکزیک یا باهاما هر نوع پریشانی زمستانی را از خاطر شما خواهد برد. با این حال بهتر است از شن و ماسه دور باشیم و در مکان‌های خوش آب و هوا مانند سیم ریپ (جایی که آسمان در فصل خشک بسیار صاف و شفاف است) یا اورگلید فلوریدا، که با فلامینگوهای بزرگ، پلنگ‌های فلوریدا و کروکودیل‌های آمریکایی‌اش مدینه فاضله‌ای برای علاقمندان به حیات وحش است.

دسامبر، آخرین فرصت شما برای سفر در سال جاری است، قبل از اینکه همه چیز دوباره با آغاز فصل جدید به حالت اول برگردد، بنابراین بگذارید جادوی این فصل شما را به مکانی دور یا نزدیک هدایت کند. (و همه توصیه‌­های ما را برای بازدید از بهترین مکان‌های در ماه‌های ژانویه، فوریه و پس از آن را مطالعه کنید)

فرانکفورت آلمان

فرانکفورت آلمان دسامبر

این شهر شاید مونیخ یا برلین نباشد اما هنوز هم شما دلایل زیادی برای سفر به پایتخت مالی آلمان دارید: باشگاه­‌های شیک و جدید، معماری نوین، رستوران­‌های سرزنده که توسط خارجی­‌ها اداره می شود و نوشیدنی‌هایی که مردم دنیا را به این شهر جذب می‌کند. دسامبر زمانی که بازارهای کریسمس و زمین­‌های اسکیت روی یخ به روی مردم باز می­‌شود و نوشیدنی سیب مشهور شهر در هر گوشه از آن سرو می­‌شود یک حس جادویی برای شهر به ارمغان می­‌آورد.

لس کابس، مکزیک

لس کبس مکزیک دسامبر

کابس دوباره بعد از اینکه طوفان «اودیل» خط ساحلی را تخریب کرد، بازگشته است، و هتل‌های بزرگ دوباره در سراسر شهر باز شده‌اند. دو تازه وارد که ما به آنها علاقه داریم: یکی کیپ است، از هتل‌های تامپسون، با اتاق­‌هایی مشرف صخره آرک شکل «ال آرکوو» یک رستوران که سرآشپز آن انریکه اولورا است، و دیگری «مار آدنترو» است که نمایشگاه رستوران سوشی آن در میان انبوهی از  شاخه‌ها قرار دارد. در همان نزدیکی، برنامه تماشای نهنگ‌ها در سالن تفرجگاه ساحل هیلتون لاس کابو و گلف در ماه دسامبر آغاز می‌شود، جایی که هر اتاق و هر رستوران چشم انداز نهنگ‌ها در دریای کورتس را دارد که به دنبال بچه‌هایشان هستند.

کوچی، هند

کوچی هند دسامبر

ایالت کرالا از شهرهای شلوغ هند بدور است. اینجا خانه‌های قایقی در حوالی ساحل پرسه می‌زنند، سلامتی در جنگل‌ها موج میزند و زندگی آهسته در جریان است و تفاوتی را در ماه دسامبر که آب سردتر است احساس نمی‌کنید. کوچی این مرکز تاریخی، این فصل یک انرژی جدید را تجربه می‌کند زیرا میزبان بنیاد «کوچی-موزیریس» است، یک نمایشگاه از هنر معاصربا حضور هند و استعدادهای بین المللی. می‌خواهید همه چیز را ببینید؟ یک سفر طولانی آرام به داخل کشور داشته باشید.

لاوگاس، نوادا

لاوگاس نوادا دسامبر

بعد از تراژدی کنسرت درفضای باز لاس وگاس، شرکت هواپیمایی ایالات متحده برای مسافرانی که از و به لاس وگاس بلیط  رزرو کرده بودند دوباره بلیط صادر می‌کند. برای آخرین اطلاعات سفر با شرکت هواپیمایی یا هتل خود چک کنید.

اگر به دنبال بازی و هیجان هستید لاس وگاس همان جایی است که باید بروید. دسامبر نرخ هتل‌ها پایین ‌تر از تمام سال است حتی می‌توانید پس‌انداز هم داشته باشید. غذاهای شهر الان عالی است. شما می‌توانید غذاهای خیابانی خوشمزه و آبمیوه‌های زیادی را در لاکومیدا امتحان کنید.

برای خرید بلیت هواپیما به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.