فاصله اسپارتا تا کمر

در سال‌های اخیر، سفر کردن به ترکیه در میان ایرانی‌ها بسیار رواج پیدا کرده است. بیشتر افرادی که قصد سفر کردن به خارج از کشور را دارند به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی به سراغ کشور ترکیه می‌روند. این کشور بسیار زیباست و مسافران ایرانی کاملا حق دارند که به دنبال سفر کردن به شهرهای مختلف آن باشند. آنتالیا و استانبول، دیگر تنها مقصد گردشگران نیستند بلکه مسیرها و مکان‌های متنوعی برای رفتن به ترکیه وجود دارد. شهرهای این کشور همسایه، خوش آب و هوا هستند و زیبایی خاصی دارند. از سوی دیگر نزدیک بودن آنها به وطن هم دلیل دیگری است که دل هم‌وطنان برای مدیریت کردن یک سفر خارجی را ربوده است. در این مقاله ادو شهر ترکی یعنی اسپارتا و کمر را برای‌تان معرفی می کنیم و از فاصله اسپارتا تا کمر به شما می گوییم. با مجله گردشگری دور و نزدیک همراه باشید.

با کمر در ترکیه آشنا شوید

کِمِر، شهری در کشور زیبای ترکیه است که در استان آنتالیا قرار دارد. کمر در سواحل مدیترانه واقع شده و آب و هوای آن مدیترانه‌ای و دل‌چسب است. در گذشته‌ها، این شهر یک منطقه گردشگری به حساب نمی‌آمد و در آن مسافران تردد زیادی نداشتند. اما این روزها، کمر هم نقطه‌ای از ترکیه است که در آن رفت و آمد زیادی وجود دارد و مسافران آنتالیا، بخشی از اوقات‌شان را در آن سپری می‌کنند. در واقع، اخیرا، کمر به یکی از نقاط مهم گردشگری در ترکیه بدل شده است. کمر آنتالیا کوش آداسی

فاصله اسپارتا تا کمر

با اسپارتا در ترکیه آشنا شوید

اسپارتا، شهری در غرب کشور ترکیه است. اسپارتا، مرکز استان اسپارتا شناخته می‌شود. شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید به این شهر، لقب «شهر گل»‌ را داده‌اند. زیرا گلاب‌گیری در اسپارتا بسیار رایج است. گردشگری در اسپارتا هم به یکی از منابع اصلی درآمدزایی در این شهر بدل شده و می‌توان ردپای گردشگران مختلف را در این شهر هم مشاهده کرد.

فاصله اسپارتا تا کمر را بدانید

اگر قصد دارید که در شهرهای ترکیه گشت و گذاری جانانه داشته باشید به شما توصیه می‌شود که رفتن به اسپارتا و کمر را هم در برنامه‌های‌تان بگنجانید. از اسپارتا و کمر به نواحی مختلف کشور ترکیه، جاده‌های فراوانی وجود دارد. بنابراین برای رفتن از اسپارتا به کمر هم دچار مشکل نخواهید شد و از مسیری سرراست و واضح به مقصد بعدی خود خواهید رسید. فاصله میان این دو شهر دیدنی ترکیه حدود ۱۷۱.۹ کیلومتر است. اگر بخواهید با اتومبیل از اسپارتا به کمر بروید یا بالعکس، باید تقریبا دو ساعت و ۵۰ دقیقه زمان بگذارید. به عبارت دیگر، حدود سه ساعت طول می‌کشد تا از کمر به اسپارتا یا از اسپارتا به سمت کمر رهسپار شوید. بلیط تهران آنتالیا | بلیط آنتالیا تهران

فاصله اسپارتا تا کمر ترکیه

در آخر فاصله اسپارتا تا کمر

کشور ترکیه با وجود گسترش صنعت گردشگری به راه‌های جاده‌ای هم توجه زیادی کرده است. البته بعضی از این جاده‌ها پرپیچ و خم هستند و برای سفر کردن در آنها نیاز به رعایت نکات ایمنی بیشتری است ولی به طور کلی از نظر راه‌ها و تنوع جاده‌ها، مسافران و گردشگران در کشور ترکیه با مشکلاتی جدی رو به راه نمی‌شوند. اگر به ترکیه رفتید و قصد سفر از کمر به اسپارتا را داشتید باید روی سه ساعت زمان برای پشت سر گذاشتن جاده و رسیدن از اسپارتا تا کمر دیگر برنامه‌ریزی داشته باشید. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.