بهترین رستوران‌های شهر رم

در شهر رم رستوران‌های متعدد و بی‌نظیری وجود دارد که همگی غذای با‌کیفیت به شما ارائه می‌دهند ولی بعضی از این رستوران‌ها برای شما تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهد بود. اگر می‌خواهید با بهترین رستوران‌های شهر رم آشنا شوید با مجله گردشگری دور و نزدیک همراه باشید. خرید ارزان بلیط

بهترین رستوران‌های شهر رم

رستوران لا پرگولا

بهترین رستوران‌های شهر رم

این رستوران تنها رستوران شهر رم است که دارای سه ستاره‌ی «میشلین» است. رستوران «لا پرگولا» در هتل مجلل «کاوالیری» واقع شده است و دیوارهای آن با آثار هنری زیبا تزئین شده است. در این رستوران شما می‌توانید از طعم بی‌نظیر غذاهای ایتالیایی لذت ببرید و از پنجره‌های بزرگ آن منظره‌ی زیبایی از شهر رم را نیز ببینید. آشپز آلمانی این رستوران آقای «هاینز بک» با راهنمایی‌هایش سبب شده است که غذای این رستوران بی‌عیب و نقص باشد. غذا خوردن در این رستوران تجربه‌ای است که ارزش قیمت‌های بالای آن را دارد.

رستوران گلس هوستاریا

بهترین رستوران‌های شهر رم

اگر دوست دارید در رستورانی مدرن در مرکز شهر رم غذای خوشمزه‌ی ایتالیایی را نوش جان کنید این رستوران یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست. منوی این رستوران همیشه به صورت فصلی به روز می‌شود و کارشناسان تست نوشیدنی نیز همراه شما هستند. اگر به این رستوران می‌روید حتما راویولی معروف آن را که با پنیر پارمزان شصت ساله و کره سرو می‌شود میل نمایید.

رستوران ایماگو

بهترین رستوران‌های شهر رم

این رستوران که در تراس پشت‌بام یک هتل پنج ستاره واقع شده است دارای ستاره‌ی میشلین نیز است و یکی از رستوران‌های مجلل و معروف شهر رم است. فضای رومانتیک، غذاخوری زیبا و غذاهای بی‌نظیر این رستوران باعث محبوبیت آن در میان مردم و توریست‌ها شده است. سرآشپز این رستوران آقای «فرانچسکو آپردا» با تلفیق غذاهای ایتالیایی و بین‌المللی غذاهای بی‌نظیری را برای مشتریان سرو می‌کند. شما می‌توانید در هنگامی که غذای خود را نوش جان می‌کنید از منظره‌ی زیبای شهر رم نیز لذت ببرید.

رستوران متامورفوسی

این رستوران مدرن در منطقه‌ی «پاریولی» واقع شده است و دارای ستاره‌ی میشلین نیز است. این رستوران در حقیقت ترکیبی از یک رستوران کلاسیک و مدرن است. سرآشپز این رستوران آقای «روی کاسِرِس» غذاهای خلاقانه‌ای را برای مشتریان سرو می‌کند و از مواد اولیه‌ی عالی در تهیه‌ی آن‌ها استفاده می‌کند. منوی این رستوران نیز به صورت فصلی تغییر می‌کند و هر بار با غذایی جدید شما را شگفت‌زده خواهد کرد. فرهنگ ایتالیایی

رستوران آروما

بهترین رستوران‌های شهر رم

اگر می‌خواهید هنگام غذا خوردن در تاریخ نیز گشتی بزنید به این رستوران بروید. رستوران آروما بر بام هتل «مانفردی» قرار دارد و شما هنگام صرف غذا می‌توانید منظره‌ی زیبایی از «کولوسئوم» را نیز ببینید. دکوراسیون زیبای این رستوران و محیط گرم آن سبب شده است که یکی از محبوب‌ترین و بهترین رستوران‌های شهر رم باشد. منوی این رستوران نیز با توجه به تغییرات مواد غذایی فصلی تغییر می‌کند. سعی کنید زیاد خود را سیر نکنید تا بتوانید دسرهای خوشمزه‌ی این رستوران را نیز امتحان کنید. خرید بلیط هواپیما تهران میلان

رستوران پیپِرو

بهترین رستوران‌های شهر رم

این رستوران از سال ۲۰۱۱ کار خود را آغاز کرده است و مشتریان خاص خود را نیز دارد. رستوران «پیپرو» دارای یک ستاره‌ی میشلن است و غذاهای آن بسیار باکیفیت و خلاقانه تهیه می‌شود. غذاهای این رستوران با توجه به ذائقه‌ی مردم آنجا تهیه می‌شود و مواد غذایی مورد استفاده‌ی آن‌ها بسیار باکیفیت است. یکی از بهترین غذاهای این رستوران پاستا «کاربونرا» هست که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان کنید. سفر به ایتالیا

رستوران میرابل

بهترین رستوران‌های شهر رم

این رستوران زیبا نیز دارای یک ستاره‌ی میشلن است و در طبقه‌ی هفتم هتل «اسپلندید رویال» واقع شده است. غذاهای این رستوران تلفیقی از غذاهای بین‌المللی و محلی ایتالیایی است و شما در حین غذا خوردن می‌توانید از منظره‌ی زیبای شهر نیز لذت ببرید. تراس بی‌نظیر این رستوران یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید در شهر رم پیدا کنید و در آن به غذا خوردن مشغول شوید.

رستوران اوپن کولونا

بهترین رستوران‌های شهر رم

این رستوران نیز دارای یک ستاره‌ی میشلن است و یکی از محبوب‌ترین و بهترین رستوران‌های شهر رم است. اگر به غذاهای جدید و خلاقانه علاقه دارید حتما به این رستوران سر بزنید. این رستوران دارای دکوراسیون بسیار زیبایی است و تالار بزرگی نیز دارد که برای برگزاری مراسم‌های مختلف بسیار مناسب است.

رستوران فلاویا ال ولاوودتو

در جنوب شهر رم در میان کشتی‌های باستانی رستوران‌ها و کافه‌های متعددی وجود دارد. یکی از این رستوران‌ها رستوران «فلاویا ال ولاوودتو» است که غذاهای کلاسیک شهر رم را سرو می‌کند. در فصل تابستان شما می‌توانید در تراس این رستوران غذای خود را میل کنید و در فصل سرما نیز در اتاق‌هایی غارمانند به شما سرویس‌دهی می‌شود. پاستاهای این رستوران بدون شک یکی از بهترین غذاهای آن است. اگر به دسر علاقه دارید حتما تیرامیسوی این رستوران را امتحان کنید و از طعم بی‌نظیر آن لذت ببرید.