رستوران‌های ارزان استانبول
امتیاز ما

استانبول همیشه یکی از مقاصد محبوب گردشگری برای مردم دنیای مخصوصا مردم ایران بوده است. برای داشتن یک سفر ارزان‌تر به استانبول بهتر است با خرید از مراکز خرید ارزان و اقامت در اقامتگاه‌هایی که قیمت مناسب‌تری دارند و همچنین صرف غذا در رستوران‌های ارزان به صرفه‌جویی در سفر خود کمک کنید. در ادامه با مجله گردشگری دور و نزدیک همراه باشید تا با رستوران‌های ارزان استانبول آشنا شوید. رستوران استانبول

رستوران‌های ارزان استانبول

رستوران تراس خانزاده

رستوران‌های ارزان استانبول

رستوران «تراس خانزاده» در محله‌ی «سلطان احمد» و در نزدیکی بازار بزرگ و موزه‌ی «ایا صوفیه» قرار گرفته است. این رستوران دارای یک تراس زیبا است که به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه‌بر لذت‌بردن از غذاهای خوشمزه‌ی رستوران از منظره‌ی زیبای تنگه‌ی «بسفر» هم بهره ببرند. این رستوران در وعده‌های ناهار، برانچ، شام و نوشیدنی پذیرای مشتریان است. از ویژگی‌های رستوران تراس خانزاده می‌توان به دارا بودن غذای حلال در منوی غذایی خود اشاره کرد. غذاهای دریایی، کبابی، غذاهای ترکیه‌ای و خاورمیانه ای هم در منوی غذایی این رستوران دیده می‌شوند. وای‌فای رایگان، امکان نشستن در فضای باز، امکان رزرو و پارکینگ از دیگر امکانات این رستوران هستند.

رستوران تراس العامد

رستوران‌های ارزان استانبول

رستوران «تراس العامد» یکی دیگر از رستوران‌های ارزان استانبول است که در نزدیکی موزه‌ی «ایا صوفیه» قرار گرفته است. این رستوران هم مانند تراس خانزاده منظره‌ی زیبایی روبه تنگه‌ی «بسفر» دارد  و می‌توانید هنگام صرف غذا از منظره‌ی زیبای این تنگه لذت ببرید. منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای گیاهی، حلال و بدون گلوتن هم هست و به همین دلیل رضایت‌ همه‌ی مشتریان را اعم از مسلمان، گیاهخوار و … را جلب می‌کند. این رستوران در وعده‌های صبحانه، ناهار، شام و برانچ پذیرای مشتریان است و انواع غذاهای کبابی و غذاهایی از اروپای شرقی را سرو می‌کند. پارکینگ، بیرون‌بر، امکان رزرو، امکان نشستن در فضای باز، بوفه، تلویزیون و وای‌فای رایگان از دیگر خدمات این رستوران هستند.

رستوران بالکان لوکانتاسی

رستوران‌های ارزان استانبول

رستوران «بالکان لوکانتاسی» در منطقه‌ی «فاتح» در استانبول واقع شده و قیمت‌های مناسب و محیط دوستانه‌اش افراد زیادی را به آنجا می‌کشاند. در منوی غذایی این رستوران غذاهای گیاهی مخصوص مشتریان گیاهخوار و غذاهای حلال مخصوص مشتریان مسلمان هم به چشم می‌خورد. این رستوران در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام و با غذاهای ترکیه‌ای و انواع سوپ‌ها از مشتریان پذیرایی می‌کند. غذاهای بیرون‌بر، امکان نشستن در فضای باز از دیگر امکانات این رستوران هستند.

رستوران بیلیجه کباب

رستوران‌های ارزان استانبول

رستوران «بیلیجه کباب» در محله‌ی «آسمالی مسجیت» در استانبول واقع شده و با انواع غذاهای ترکیه‌ای و خاورمیانه‌ای از مشتریان خود پذیرایی می کند. اگر به دنبال رستورانی با غذاهای حلال هستید، رستوران بیلیجه کباب گزینه‌ی خیلی خوبی برای شما است و می توانید برای صرف سه وعده‌ی غذایی ناهار، شام و غذاهای نیمه‌شب به این رستوران سر بزنید.

کافه ولوت

رستوران‌های ارزان استانبول

کافه «ولوت» در منطقه‌ی «بی‌اغلو» در استانبول واقع شده است. این کافه که در نزدیکی برج «گالاتا» قرار گرفته، در روزهای دوشنبه تعطیل است. یکی از ویژگی‌های جالب این کافه این است که به مشتریان اجازه می‌دهد فنجان قهوه‌ی خود را از میان مجموعه‌ی فنجان‌های قدیمی کافه انتخاب کنند. شیرینی‌ها و کیک‌های خانگی کافه ولوت شهرت زیادی دارند؛ به‌علاوه غذاهای گیاهی و حلال هم در منو به چشم می‌خورند. این کافه در سه وعده‌ی صبحانه، برانچ و ناهار پذیرای مشتریان است. بیرون‌بر، فضای باز و وای‌فای رایگان از دیگر امکانات کافه ولوت هستند.

رستوران گالاتا

رستوران‌های ارزان استانبول گالاتا

رستوران «گالاتا» در منطقه‌ی «بی‌اغلو» در استانبول واقع شده و در فاصله‌ی بسیار کمی از برج گالاتا قرار گرفته است. این رستوران کوچک و دنج هم در فهرست رستوران‌های ارزان استانبول قرار گرفته و در وعده‌های ناهار و شام و نوشیدنی پذیرای مشتریان است. در منوی غذایی این رستوران غذاهای گیاهی برای گیاه‌خواران، غراهای حلال و غذاهای بدون گلوتن هم دیده می‌شود. غذاهای مدیترانه‌ای، ترکیه‌ای، خاورمیانه‌ای و غذاهای کافه‌ای و سالم از غذاهایی هستند که می‌توانید در این رستوران میل کنید. بیرون‌بر، امکان نشستن در فضای آزاد و وای‌فای رایگان ازجمله امکانات این رستوران هستند. خرید بلیط تهران استانبول

رستوران ارتاکلار کباب لحم عجین

رستوران‌های ارزان استانبول

رستوران «ارتاکلار کباب لحم عجین» در منطقه‌ی «فاتح» در استانبول واقع شده است و دارای منوی متنوعی از انواع غذاهای ترکیه‌ای، گیاهی و وگن و غذاهای حلال است. در سه وعده‌ی ناهار، شام و به صرف نوشیدنی و غذا در نیمه‌شب می‌توانید سری به این رستوران بزنید. غذاهایی مانند استیک، غذاهای کبابی، غذاهای ترکیه‌ای و خاورمیانه‌ای ازجمله غذاهای این رستوران هستند. از امکانات این رستوران می‌توان به تلویزیون، ویلچیر، پرداخت الکترونیک، وای‌فای رایگان، رزرو و بیرون‌بر اشاره کرد. بلیط هواپیما تهران آنتالیا