بهترین واندرلند زمستانی مسکو

مسکو برای زمستان­ های بسیار سردش معروف است. اصلا اشکالی ندارد اگر فکر کنید که مردم مسکو در زمستان زمانی که دمای هوا به زیر صفر می­رسد، به خواب زمستانی فرومی­روند. اگرچه این هوای یخ زده ­ی مسکو به معنای تعطیلی سرگرمی ­های بیرون از خانه در پایتخت روسیه نیست. اولین برف که ببارد، بسیاری از سایت ­های شناخته شده به واندرلند زمستانی مسکو تبدیل می­شوند، با زمین های یخ زده برای اسکیت با شادی و سرگرمی فراوان. ما بهترین گلچین برای سفر شما در مجله‌ی دور و نزدیک در نظر گرفته ­ایم. خرید بلیط هواپیما تهران مسکو.

بهترین واندرلند زمستانی مسکو 

زمین اسکیت در میدان قرمز بهترین واندرلند زمستانی مسکو

بدون شک بهترین واندرلند زمستانی مسکو و زیباترین زمین اسکیت روسیه زمین فروشگاه «گام» در «میدان سرخ» است، که به شما چشم­ انداز «سنت باسیل»، «کاخ کرملین» و خود فروشگاه «گام» را ارائه می­ دهد. در این زمین در هر دوره به ۴۵۰ اسکیت ­باز اجازه ورود به زمین داده می­ شود. این محوطه نسبت به استانداردهای روسیه نسبتا کوچک است. بنابراین لازم است زودتر به آنجا بروید تا مطمئن شوید برای تمرین اسکیت روی یخ نوبت به شما هم می­رسد. فریادهای بلندی که با لحن شوروی سابق صحبت می­کنند، شنیده می­شود و بازار کریسمس مجاور که اسنک، نوشیدنی و عروسک «مارتشکا» می­فروشد به شما احساس شادی می­دهد. این محوطه بازی در طول فصل زمستان از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر باز است و قیمت بلیط به روز و زمان آن بستگی دارد.  بلیط هواپیما  را ارزان خریداری کنید.

وی دی ان کی اچ مسکو (VDNKH MOSCOW)

 بهترین واندرلند زمستانی مسکو

این یخچال عظیم در مرکز نمایشگاه ­های روسیه به اسکیت ­بازان مشتاق ۲۰۰۰۰ متر مربع یخ را ارائه می­دهد، که آن را بزرگترین زمین اسکیت روی یخ مصنوعی اروپا و عظیم ترین واندرلند زمستانی مسکو کرده است. در واقع این زمین آنقدر بزرگ است که موسسان آن تصمیم گرفتند آن را به چند منطقه تقسیم کنند تا بتوانند به همه سلیقه­ ها خدمت کنند. این شامل منطقه کودکان، دایره بزرگ و محوطه نمایش دو نفره می­شود. کافه­ های روباز زیادی در نزدیکی این زمین اسکیت قرار دارند که شما می­توانید مستقیما از درون یخ به کافه بروید همچنین ایسگاه­ های تیز کردن اسکیت که بعد از انجام تمام تمرین­ هایتان حتما به آنها احتیاج پیدا می­کنید. نورپردازی زیر یخ یک محیط منحصر به فرد را در شب فراهم کرده است و پیاده ­روهایی با منظره زیبای این زمین شگفت­ انگیز اسکیت وجود دارد و اگر شما برای راند اول تماشاچی هستید می­توانید در آنها قدم بزنید. این زمین از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب به (استثنای دوشنبه­ ها) باز است. نگاهی به جاذبه های توریستی مسکو

بلوار تورسکوی مسکو

بهترین واندرلند زمستانی مسکو

«بلوار تورسکوی» یک محوطه پیاده­ روی است که منحصر به اشراف مسکو بوده و اکنون بزرگترین و قدیمی ­ترین بلوار درنوع خود در مسکو است. در میدان «پوشکین» آغاز می­شود تا «بنای تمیرییازوف» ادامه پیدا می­کند و این منطقه  پیاده­ روی با ردیف درختان از کنار بناهای برجسته­ ای عبور می­کند بناهایی مانند «کافه پوشکین» (موسسه جادویی خوراکی در مسکو) و «خانه هرزن» که نامش را از نویسنده­ ای که در آن متولد شده است می­گیرد. در زمستان بلوار جادویی ­تر است با چراغ­ هایی که درختان را تزیین کرده ­اند و منظره غرفه ­های سوغات فروشی درست در پایین خیابان مرکزی. خرید بلیط هواپیما تهران سنت پترزبورگ.  برای دریافت اطلاعات از وسایل حمل و نقل در روسیه با مجله گردشگری دورونزدیک همراه باشید.

پارک کوزمینسکی پاپا نوئلبهترین واندرلند زمستانی مسکو

محل اقامت رسمی «پاپا نوئل» یا «دِد موروز» در مسکو «پارک کوزمینسکی» است که موفق شده است که جشن سال نو را سال­ ها و سال ­ها به خوبی برگزار کند. با وجود اینکه خود پارک در انتظار روزهای بهتر است، کارهای زیادی وجود دارد که در این ملک قرن هجدهمی، که بخش اعظم آن در سال ۱۹۱۶ سوزانده شد، می­توان انجام داد. بچه­ ها و والدینشان برای دیدن «دد موروز» و «اسنگوروچکا» بانوی برفی داستان پریان روسیه در اینجا جمع می­شوند. دیگر مکان ­هایی که می­توانید در آنها کاوش کنید شامل یک گرمابه، یک عمارت مصری، چند کلیسای زیبا و یک کلیسای کلاسیک قرن هجدهمی است.

املاک ساریتسنو روسیه

بهترین واندرلند زمستانی مسکو

قبلا به نام «چرنایا گراز» یا «گل سیاه» در روسیه شناخته می­شد. این املاک زیبا وسرسبز در آغاز در سطح پایینی قرار داشت. تا قبل از اینکه کاترین بزرگ تصمیم بگیرد این ملک را بخرد و از آن به عنوان محل اقامت خارج شهرش استفاده کند و نام آن را به «ساریتسنو» تغییر دهد، چندین مالک را به خود دیده بود. گذشته از ساختمان بیشتر این مکان به سبک گوتیک طراحی شده است. آنچه این ملک تبدیل به مکانی خاص کرده است جنگل­ های آرام، دریاچه زیبا و پیاده ­روهای پیچ در پیچ آن است. درخت­ های پوشیده از برف آن یک واندرلند زمستانی کامل برای پیاده­ روی و اسکی فراهم می­کند. فراموش نکنید یک فلاسک از نوشیدنی داغ به همراه خود داشته باشید تا بتوانید بعد از کاوش چندین کیلومتر در برف و سرما بتوانید خودتان را گرم کنید. همه چیز درباره جاذبه های مسکو

واندرلند زمستانی مسکو پارک گورکی مسکو 


بهترین واندرلند زمستانی مسکو

هیچ لیستی در مسکو بدون «پارک گورکی» کامل نیست، بدون شک این پارک یکی از درجه یکترین فضاهای سبز مسکو است. پارک در سال ۲۰۱۱ شدیدا بازسازی شد. باغچه ­هایی که بخوبی نگهداری می­شوند و بلوارهای زیبا جایگزین گردشگاه ­های متزلزل پارک تفریحی قبلی شده ­اند. در زمستان پارک به اندازه بقیه فصل­ ها مورد استقبال قرار می­گیرد. دریاچه به زمین اسکیت تبدیل می­شود و مسیر پیاده­ روی در سراسر پارک گسترش می­یابد. مانند بقیه پارک ­ها مسیرهای اسکی برای علاقمندان ورزش­ های زمستانی ایجاد شده است. ایستگاه ­های گرم  در سرتاسر پارک وجود دارند که اگر دمای زیر صفر مسکو برای شما ناخوشایند است در این ایستگاه­ ها گرم شوید. سال گذشته حدود نیم میلیون نفر از زمین اسکیت این پارک در فصل زمستان استفاده کردند این آمار در ماه­ های آینده بیشتر نیز خواهد شد. اگر از علاقمندان  اسنوبرد هستید، همچنین در پارک زمین اسنوبرد با مناطق پرش و مربی وجود دارد. زمین اسکیت از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب باز است.