خرید خانه
امتیاز ما

هزینه زندگی در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، استرالیا یا فرانسه در سال‌های اخیر به شکل سرسام‌آوری افزایش یافته است. اما اگر تمایل به ترک کشور خود و اقامت در کشور دیگری را دارید، کشورهای بسیاری یافت می‌شود که هزینه زندگی در آنها بسیار پایین است. بنابراین، اگر از دسته کسانی هستید که به راحتی در زندگی در کشورهای دیگر کنار می‌آیید و دنبال آن هستید که کشوری با هزینه زندگی پایین پیدا کنید به ۱۰ کشوری که در این مطلب به شما معرفی می‌کنیم نیز توجه کنید. در اکثر این کشورها خرید خانه با هزینه ای بسیار مناسب امکان پذیر است. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

کامبوج

هنگامی که به فکر یافتن کشوری با مشخصات بهشت برین برای زندگی باشید بعید است کشور کامبوج به ذهن شما خطور کند. اما این کشور به واقع بهشت است. مزیت اصلی کامبوج این است که هزینه زندگی در این کشور به معنای واقعی کلمه پایین است و این برخلاف دیگر کشورهای استوایی است. اجاره یک خانه مجلل با چهار اتاق خواب و استخر در کامبوج نزدیک به ماهی ۶۰۰ دلار است. در این کشور خرید خانه ای سه خوابه با قیمت ۲۰ هزار دلار امکان پذیر است. همچنین با صرف سالانه تنها ۲ هزار دلار می‌توانید یک باغ به همراه سرایدار برای خود اجاره کنید.

خرید خانه

 

اکوادور

کشور اکوادور از بسیاری جهات شبیه به ایالات متحده آمریکا است و در نتیجه تبدیل به کشور دوم آمریکایی‌ها شده است. حتی واحد پول رایج اکوادور دلار آمریکا است. در این کشور، غذا خوردن در بیرون خانه به مراتب به صرفه‌تر از آشپزی در خانه است. شما حتی می‌توانید با ۵۰ هزار دلار صاحب کلی ملک و املاک شوید و کسی را هم برای رسیدگی به آنها در استخدام خود درآورید.

خرید خانه

مکزیک

این کشور اگرچه به واسطه خیابان‌های فقیرنشین خود شهره عالم است؛ مناطقی در آن یافت می‌شود که بسیار ثروتمند هستند و در این مناطق می‌توانید هر چیزی را پیدا کنید. در مکزیک می‌توانید با ماهی ۷۰۰ دلار به راحتی زندگی کرد که شامل اجاره خانه ای زیبا، لوازم اساسی زندگی، غذا و گشت‌وگذار است.

خرید خانه

آرژانتین

چند سالی است که آرژانتین تبدیل به مقصد گردشگران شده است. این کشور سالن‌های غذاخوری مثال‌زدنی دارد و با تاریخی غنی، مملو از مکان‌های دیدنی است. نیازی به گفتن نیست که هزینه زندگی در آرژانتین زیاد گران نیست. شما می‌توانید در این کشور با صرف هزینه ۱۳۹ هزار دلار صاحب خانه شویدکه در مقایسه با خانه‌های ایالات متحده آمریکا بسیار مناسب و ارزان است.

خرید خانه

ویتنام

ویتنام نیز در این چند ساله مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. اگرچه خرید زمین در این کشور برای بیگانگان ممنوع است؛ در این قانون در سال‌های اخیر نظر شده است. آرژانتین خانه‌های مجلل میلیون دلاری در سواحل دریا را دارد ولی یافتن آپارتمانی مدرن یا خانه‌ای کوچک چیزی بین ۲۵ تا ۵۰ هزار دلار آب می‌خورد. البته به شرطی که در مناطق درست و حسابی جست‌وجو کنید.

خرید خانه

تایلند

دیگر مقصد محبوب گردشگران تایلند است که تا دل‌تان بخواهد جاهای متعدد دارد. شما می‌توانید در ویتنام یک دستگاه آپارتمان را با قیمت ۳۰ هزار دلار صاحب شوید یا در سطوح بالاتر با ۶۰ هزار دلار خانه‌ایخریداری کنید. در ویتنام رستوران‌های فراوانی وجود دارد که غذاهای ارزان دارد که همین باعث پس‌انداز دلار می‌شود.

 

 خرید خانه

بلغارستان

بلغارستان کشوری است با معماری باستانی و مناظر بسیار زیبا. پر پیدا است که اگر درآمد ماهیانه شما ۱۵۰۰ دلار باشد می‌توانید در طبقه بالای این کشور جایی برای خود دست‌وپا کنید. همچنین خرید خانه در بلغارستان با کمتر از ۲۰ هزار دلار امکان پذیر است.

خرید خانه

 

مجارستان

مجارستان نیز به عنوان مقصد محبوب گردشگران مطرح است و کسانی که در این کشور خانه‌‌ای برای گذران ایام تعطیل خود دارند، تمایل به این دارند که اقامت دایم در مجارستان داشته باشند چراکه هزینه زندگی در این کشور فوق‌العاده ارزان و به صرفه است. این امکان برای شما فراهم است تا در کشور مجارستان با قیمت ۹۰ هزار دلار خانه بخرید البته می توانید خانه ای بزرگ خریداری کنید.

خرید خانه

آلبانی

آلبانی کشوری گرم و آفتابی است و جایی مساعد و دلپسند برای گذران تعطیلات یا حتی نقل مکان است. خرید خانه پنت‌هاوس در این کشور ۱۵۰ هزار دلار قیمت دارد که در مقایسه با ایالات متحده آمریکا زیاد گران به نظر نمی‌رسد.

خرید خانه

کلمبیا

شما می‌توانید در کلمبیا یک وعده غذای کامل با تمام مخلفات را با پنج دلار نوش جان کنید. واضح و مبرهن است که هزینه اجاره هم ارزان است و چیزی بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ دلار برای آدم آب می‌خورد. با این حال، نکته در خور ذکر این که در کشور کلمبیا هر کسی به فراخور حال و روز خودش به دنبال یافتن کسانی است که هم طبقه او باشد. بنابراین اگر شما جزو طبقه بالا هستید با پول و ثروتی که در اختیار دارید از امکانات رفاهی بسیاری برخوردار خواهید شد.

این کشورها اعم از این که مقصد زندگی همیشگی شما باشند یا به طور موقت سفر کنید برخودار از چشم‌انداز‌های بی‌نظیر، معماری شگفت‌انگیز یا آب و هوای مطبوعی است که با هزینه‌ای مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرند. از این رو، در این کشورها از خرید خود پشیمان نخواهید شد.  مجله گردشگری دور و نزدیک

 

خرید خانه