رمانتیک ترین مکان ها در آمریکا

مکان‌هایی در دنیا وجود دارند که آدم را به عاشق شدن تشویق می‌کنند. ممکن است باریکه‌ی زیبای نور هنگام غروب آفتاب بر معشوقتان یا صدای دلنواز ترومپت هنگام خوردن شام در «وردانا» (verdana) باشد. لبریز شدن از عشق چیزی است که همه ما به دنبالش هستیم. اگر به دنبال دوباره شعله‌ور کردن عشقتان یا مکانی زیبا برای سپری کردن ماه‌عسلتان می‌باشید این شهر‌های زیبا در آمریکا بهترین مکان‌هایی هستند که می‌توانید انتخاب کنید. در ادامه با مجله دور و نزدیک همراه باشید.

«سانفرانسیسکو» (san francisco)، «کالیفرنیا» (california)

سانفرانسیسکو کالیفرنیا | آمریکا

با وجودی مه شدیدی که در تمام طول سال سانفرانسیسکو را در بر می‌گیرد این شهر مقصد خوبی برای دو نفره‌هایتان می‌باشد. تقریبا از تمام زوایای شهر ساحل به زیبایی دیده می‌شود. اما با قدم زدن در «پارک طلایی» (golden park) هنگام عبور از پل منظره‌ای بی‌نظیر از افق‌های سانفرانسیسکو را شاهد خواهید بود. برای دیدن مناظر زیبا در شب به «ناب هیل» (nob hill) بروید و در طبقه ۱۹ هتل «اینترکانتیننتال مارک هاپکینز» (intercontinental mark hopkins) شام میل کنید و یا به رستورانی لب آب مانند «امباسادرو» (embacadero) بروید و روبه‌روی هزاران لامپ ال‌ای‌دی که ساحل را تزئین کرده‌اند شام بخورید. زیباترین شهرهای آمریکا

«ساوانا» (savannah)، «جورجیا» (georgia)

ساوانا جورج تاون | آمریکا

درخت‌های بلوط، خیابان‌های سرپوشیده از درخت، بناهای تاریخی و باغ‌های رویایی تمام افراد خواهان تعطیلاتی رمانتیک را به ساوانا می‌کشاند. بسیاری از محله های قدیمی مانند«گاستونیون» (gastonion) و «همیلتون» (hamiton) به مسافرخانه‌هایی زیبا با مبلمانی آنتیک تبدیل شده اند. با یک پیاده‌روی کوتاه در جزره «تایبی» (tybee) میتوانید زیباترین روب عمرتان را شاهد باشید که با همراهی دلفین‌ها تکمیل می‌شود. برای داشتن شبی رمانتیک در می‌توانید در رستوران‌های «سیرسا ۱۸۷۵» (circa 1875) و یا «الیزابت» (elizabeth) شام بخورید.

«خیابان ناپا» (napa valley)، «کالیفرنیا» (california)

ناپا کالیفرنیا | آمریکا

قدم زدن میان مزرعه انگور، یک اتاق خصوصی وسط مزرعه، و سواری در خیابان ناپا رمانتیک‌ترین چیزهای ممکن هستند. اگر به دنبال عشق در هوا می گردید ناپا بهترین انتخاب ممکن است. درست بیرون از سانفرانسیسکو این زمین‌ها با مناظر بکر و زمین‌های کشاورزی محاصره شده‌اند و نکته‌ی خوب اینکه هوا همیشه در ناپا عالی است. هوای تمیز، آسمان آبی و خورشیدی درخشان. بازدید از زمین‌های زراعی «کاستاو دی‌آموروسا» (castello di amorosa) و « وی.ساتویی» (v. sattui) و پیک‌نیک کنار این زمین‌ها از ملزومات این سفر می‌باشد. و مطمئن شوید که چشمه‌ی آب‌گرم ناپا را از دست نمی‌دهید. بعد از ریلکس کردن در چشمه‌‌ی اب‌گرم یک غذای خوشمزه در یکی از رستوران‌های خوب ناپا مطمئنا می‌چسبد.

«آلبوکوئرکو» (albuquerque)، «نیومکزیکو» (new mexico)

نیو مکزیکو | آمریکا

برخواسته از عمق صحرا، نیومکزیکو با فرهنگ درخشانش جلوه‌گری می‌کند. یک شهر کوچک اسپانیایی که پر از موزه، فروشگاه، گالری و بناهای تاریخی می‌باشد. برای یک تعطیلات رویایی هنگام جشنواره «بالن‌های داغ» (hot air balloon festival) که هر پاییز برگزار می‌شود به این شهر بیاید و با دست در دست همسرتان در آسمان آبی صعود کنید. و یا برای یک پیک‌نیک یک روزه به بالای قله‌ی ۱۰،۰۰۰ فوتی «ساندیا» (sandia) بروید و از مناظری که تا مایل‌ها گسترش یافته‌اند لذت ببرید.