زیبایی های انگلستان در زمستان

سفر به انگلستان و بازدید از جاذبه‌های مختلف آن آرزوی هر انسان مشتاق به سفر کردن است. انگلستان یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین کشورهای قاره سبز است و به دلیل موقعیت قرارگیری و اقلیم خاص، آب‌وهوای آن تا حدودی با اروپا تفاوت دارد. گرچه که انگلستان اولین گزینه برای گذران تعطیلات زمستانی در اروپا به شمار نمی‌آید، اما باید بدانید که این کشور اقلیم ۴ فصل دارد و هریک از فصول آن جذابیت‌های زیادی برای توریست‌ها دارند. در این مقاله می‌خواهیم با شناساندن جاذبه‌های زمستانی در انگلستان، این کشور را در لیست مسافرت‌های شما در این فصل سرد قرار دهیم. در ادامه با مجله دور و نزدیک همراه باشید.

توریست‌های کمتری در زمستان به انگلستان می‌آیند

شاید برای شما این دلیل قانع کننده نباشد اما زمانی که با خیابان‌ها و مکان‌های دیدنی خلوت‌تر روبرو شوید، نظرتان به کلی تغییر خواهد کرد. در زمان خلوت بودن، بازدید و گردش از مکان‌های مختلف ساده‌تر است و این بر جذابیت گردشگری در یک ناحیه می‌افزاید. البته این در صورتی است که شما سکوت و آرامش را دوست داشته باشید و از جاهای شلوغ فرار کنید.

قدم زدن‌های صبحگاهی در طبیعت یخ‌زده

یکی از تفریحات لذت بخش که بسیار انرژی‌زا نیز هست قدم زدن در هوای سرد و زمین یخ‌زده جنگلی است. تصور کنید در یک روز سرد به همراه مه که قسمت جدایی ناپذیر اقلیم انگلستان است، در یک جنگل سوزنی برگ با درختان مرتفع پا گذاشته‌اید. این کار جذابیت و جادوی زیادی برای شما به همراه دارد.

بازارهای کریسمس در انگلستان

بازارهای سنتی و قدیمی و مراکز خرید مدرن در لندن و سایر شهرهای انگلستان در زمان کریسمس حال‌وهوای خاصی پیدا می‌کنند که گردش و تفریح در آن‌ها خالی از لطف نیست. همچنین تخفیف‌هایی که این فروشگاه‌ها به مناسبت سال نو به مشتریان می‌دهند نیز بسیار وسوسه کننده است

مناظر طبیعی گوناگون در زمستان

یکی از چیزهایی که انگلستان را نسبت به بسیاری از کشورها متفاوت می‌کند، اقلیم آن خصوصا در فصل زمستان است. در حالی که درخیابان مه‌آلود قدم می‌زنید لحظاتی بعد ممکن است ناچار به استفاده از عینک آفتابی خود باشید. این غیره منتظره بودن هوا یکی ازجذابیت‌های انگلستان است که اتفاقا در ادبیات این کشور و داستان‌های مشهور از نویسندگان نامی انگلیسی نمود بسیاری پیدا کرده است.

برای خرید بلیط هواپیما به مقصد انگلستان به صفحه‌ی اصلی سایت مراجعه کنید.