امتیاز ما

اگر شما قصد گرفتن اقامت دائم در کانادا را دارید بهترین گزینه سرمایه گذاری کبک است. البته برنامه سرمایه گذاری کبک به دلیل بالا بودن تعداد تقاضاکننده توسط کشور کانادا سهمیه بندی شده است. تقاضای اقامتی که از طریق سرمایه گذاری کبک پیگیری می شود با احتمال بسیار پایین تری برای رد شدن مواجه است. ضمناً در برنامه سرمایه گذاری کبک شخصی که خواستار اقامت است باید مبلغی را در یک شرکت دارای اعتبار زیاد و همچنین مورد قبول کانادا سرمایه گذاری کند. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

کبک کجاست؟

به احتمال زیاد نام استان کبک و برنامه سرمایه گذاری کبک را حداقل یک بار شنیده اید. کبک یک استان بسیار بزرگ در کشور کانادا است که کلان ترین شهر آن نیز شهر مونترال است. در کبک بیشتر مردم با زبان فرانسوی با یکدیگر صحبت می کنند. همچنین نام این شهر از یک نام سرخ پوستی برگرفته شده است. شهر زیبای کبک به دلیل وجود مناطق گردشگری بسیار زیاد و همچنین جاذبه های تاریخی از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار است. آمریکای شمالی دارای یک دانشگاه بسیار بزرگ است که در استان کبک قرار دارد. همچنین اگر بخواهیم به دو مورد از معروف ترین جاذبه های طبیعی استان کبک اشاره کنیم بدون شک آبشار مونتمورنسی و رودخانه ی سنت لارس در اولویت قرار خواهند داشت. به طور کلی کبک آب و هوای معتدلی دارد و بهترین آب و هوا نیز متعلق به شهر های ساحلی آن می باشد.

کبک کجاست

شرایط گرفتن اقامت از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک

گرفتن اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک بسیار آسان تر از سایر روش ها است و درصد رد شدن تقاضای اقامت در این روش بسیار کمتر از روش های دیگر است. طبق قانون سرمایه گذاری کبک کانادا هر کشوری فقط می تواند ۱۳۳۰ پرونده را ثبت کند. شرایطی که برای گرفتن اقامت از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک لازم است عبارتند از داشتن حداقل دو سال سابقه ی مدیریتی و یا داشتن جواز کسب و شرکت ثبت شده در ۵ سال اخیر و داشتن حداقل دارایی به مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰ دلار کانادا به صورت نقدی در سپرده بلند مدت بانکی یا املاک و زمین با سند قطعی. متقاضی اقامت باید مبلغی به مقدار هشتصد هزار دلار آمریکا در یکی از شرکت های معتبر کانادایی سرمایه گذاری کند. این مبلغ پس از پنج سال بدون اخذ سود به فرد بازگردانده می شود.

روش سرمایه گذاری کبک چگونه است؟

برنامه سرمایه گذاری در کبک به این منظور ایجاد شده است که تمام متقاضیان اقامت بتوانند با سرمایه گذاری انفعالی در یکی از موسسه های مالی معتبر و مورد قبول اداره مهاجرت کبک، شانس دریافت اقامت دائمی در کانادا را داشته باشند. هدف دولت کانادا از به راه اندازی برنامه سرمایه گذاری کبک، جذب افراد موفق کشورهای دیگر به داخل کانادا، از طریق دادن اقامت کانادا به آن ها بوده است تا بتوانند در توسعه ی کبک از آن ها استفاده کنند. بر طبق برنامه سرمایه گذاری کبک افرادی که شرایط مالی و سوابق مدیریتی لازم را دارند می توانند با اخذ ویزای تجاری یا بیزینسی وارد کبک شوند و پس از گذشت سه سال اقامت دائم در کانادا بگیرند. در این روش نیاز نیست مراحل سخت و دشوار گرفتن اقامت را مانند روش های دیگر اخذ اقامت، طی کرد.

در روش مهاجرت با برنامه سرمایه گذاری کبک، نیازی به ارائه مدرک زبان خارجی نیست و در هر رده سنی و با هر مدرک تحصیلی می توان به راحتی و بسیار آسان تر از روش های دیگر اخذ اقامت، برای زندگی دائم در کانادا اقامت گرفت. این روش بدون محدودیت سنی، اقامت دائمی کانادا را برای یک نفر به همراه زن و فرزندش اعطا می کند. بعد از گرفتن اقامت از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک فرد می تواند در شهرهای دیگر کانادا اقامت داشته باشد و نیازی نیست که حتماً در شهر کبک اقامت کند. افراد پس از اقامت در کانادا به جز حق رأی می توانند از تمام حقوق شهروندی بهره مند شوند. خرید بلیط هواپیما تهران مونترال

مدارک لازم برای سرمایه گذاری کبک

  1. در ۵ سال گذشته حداقل ۲ سال سابقه مدیریت داشته باشند. بدین معنا که صاحب بیزنس خود بشند و حداقل ۲ نفر کارمند داشته باشند. اما برای کسانی که صاحب مشاغل خود نیستند و در موسسات دولتی و یا بین المللی مضغول هستند سابقه مدیریتی داشته باشند و حداقل ۵ نفر نیروس تمام وقت زیر نظر داشته باشند.
  2. دارایی به ارزش ۲ میلیون دلار کانادایی. این دارایی می تواند ملک، پول نقد موجود در حساب بانکیاوراق بهادر می باشد. توجه داشته باشید پول نقد داخل گاو صندوق و یا دلار و سکه شامل این دارایی نمی باشد.
  3. اثبات مشروعیت اموال

پس از قبولی در مرحله کبک پرونده شما وارد مرحله فدرال جهت انجام امور پزشکی و چک امنیتی می شود و در نهایت  اقامت دائم متقاضی صادر می شود.

مجله گردشگری دور و نزدیک.

برنامه سرمایه گذاری کبک چگونه است