امتیاز ما

اگر قصد مهاجرت به نیوزلند را دارید باید در ابتدای امر به دنبال ویزای نیوزلند باشید و همینطور شرایطی فراهم سازید تا بتوانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید. در نظر داشته باشید که ویزای توریستی به تنهایی نمی تواند سبب مهاجرت به نیوزلند شود و تنها گام اولیه خواهد بود. در این مقاله هر آنچه که برای مهاجرت به نیوزلند نیاز است را به طور دقیق شرح خواهیم داد. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

چطور به نیوزلند مهاجرت داشته باشیم؟

در ابتدای امر باید بدانید که هدف از مهاجرت به نیوزلند چیست؟ دقت کنید که به طور کلی وقتی صحبت از مهاجرت می شود یک سری مسائل در میان است، به عنوان مثال قصد دارید در این کشور درس بخوانید و سپس در آن کار کنید، یا قصد دارید کسب و کاری مشخص در کشور راه بیاندازید و به نوعی به افزایش سرمایه کشور از طریق کارآفرینی کمک کنید، ازدواج کرده اید و به خاطر خانواده خود قرار است که مهاجرت به کشور نیوزلند داشته باشید و البته این گزینه ها از مهم ترین مسائل در خصوص مهاجرت محسوب می شود.

در ابتدا باید تمامی شرایط را بسنجید. فرض کنید که شما می خواهید از طریق کارآفرینی به نیوزلند مهاجرت کنید، در این روش در ابتدا باید از طریق ویزای توریستی وارد این کشور شده و جوانب را بسنجید سپس درخواست ویزای کار کنید و به مدت یک سال در کشور به کار مشغول شوید، در صورتی که شرایط کاری و مالی ایجاد شده در طول یک سال قابل قبول بود می توانید ویزای خود را تمدید کنید و در نهایت مهاجرت به کشور نیوزلند خواهید داشت و اقامت این کشور را می گیرید. اصول مهاجرت به نیوزلند آسان است.  مهاجرت به کانادا

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

افرادی که قصد دارند از طریق ازدواج مهاجرت به نیوزلند داشته باشند باید بدانند که مسیر سختی را انتخاب کرده اند. در وهله اول شما باید ازدواجی رسمی و واقعی با فردی که مقیم نیوزلند است و یا از تبعه آنجاست داشته باشید، شرایط ازدواج شما به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرید باید مشخص شود که شما با هم زندگی می کنید و فرد نیوزلندی شرایط آمدن به کشور شما را ندارد. شناسنامه هر دو نفر مورد بررسی قرار می گیرد. فرد نیوزلندی باید دعوت نامه ای ارسال کند و در آن قید شده باشد که می تواند از پس هزینه های شما برآید و همینطور محل اقامت شما در کشور مقصد را نیز مشخص کند. در صورتی که در نیوزلند باشید و فرزند شما به دنیا بیاید مسیر کمی آسانتر خواهد بود.

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

افرادی که قصد دارند از طریق تحصیل وارد خاک این کشور شوند و در آن ماندگار باشند باید در طول تحصیل خود بتوانند تخصص خاصی را بیاموزند و وارد یک شغل مشخصی بشوند، در این صورت می توانند با تمدید ویزای تحصیلی خود در نهایت مهاجرت به نیوزلند را برای خود فراهم سازند. در نظر داشته باشید که این مسیر نیز دشواری های مخصوص به خود را دارد.

به طور کلی برای مهاجرت به نیوزلند باید یک سری مدارک از سوی شما آماده شود تا بتوانید در ابتدا ویزا کسب کنید. در طول اخذ ویزا اگر خوش قول باشید و از قوانین پیروی کنید قطعا شرایطی برای شما فراهم خواهد شد تا در نهایت مهاجرت به نیوزلند را رقم بزنید و برای همیشه در این کشور زندگی کنید. مجله گردشگری دور و نزدیک