خرید اینترنتی بلیت هواپیما تقریبا از سه دهه پیش که اینترنت در دنیا فراگیر شده است. بسیاری از صاحبان صنایع مختلف شروع به ارائه خدمات و محصولات خود در پهنه ی اینترنت نمودند به گونه ای که امروز بعضی از بزرگترین برندهای تجاری دنیا در واقع شرکت های خرید و فروش اینترنتی هستند. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

متاسفانه به دلیل نبود زیر ساختهای لازم از جمله شبکه ی بانکی آنلاین انجام این امر تا سالها در کشور ما صورت نپذیرفت هرچند بعد از فراهم آمدن پرداخت و دریافت آنلاین در شبکه بانکی کشور مهمترین مانع در این راه برطرف گردید و از چند سال پیش به این سو ارائه انواع خدمات  در بستر اینترنت فراهم آمد.

در این میان یکی از خدماتی که به سرعت در حال رشد و گسترش است فروش اینترنتی بلیت هواپیما و رزرو اینترنتی هتل در داخل و خارج می باشد. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیت هواپیما

خرید اینترنتی بلیت هواپیما و یا سایر خدمات مسافرتی چه مزیتی نسبت به خرید از آژانسها ی هواپیمایی دارد؟

اصولا یکی از سوالاتی که همواره برای مسافران پیش می اید این است که آیا اساسا داشتن یک آژانس مشاور بهتر است یا خرید کردن از یک سایت ارائه دهنده خدماتی مسافرتی؟

هر چند در مورد این این سوال نمی توان به یک فرمول کلی رسید ما به اختصار شایدبتوان به پاره ای از مزایای خرید اینترنتی خدمات مسافرتی اشاره نمود:

۱- قیمت مناسب

ساختار سایتهای خدمات مسافرتی به گونه ای نباشد که حداقل حاشیه ی سود منتهی به افزایش میزان فروش گردد. بدین ترتیب که با ارائه قیمت های مناسب و ارزانتر بتوانند تعداد بیشتری را خدمات دهد، طبعا وقتی قیمت خدمات ارزانتر باشد مشتری سطح رضایت بالاتری خواهد داشت.

۲- خدمات شبانه روزی

در مورد خرید از سایت های مسافرتی محدودیت زمانی انجام خدمات وجود ندارد برخلاف دفاتر مسافرتی که ساعات کاری محدود دارند، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته اقدام به خرید اینترنتی بلیت هواپیما و رزرو هتل نمایید

۳- مقایسه نرخ

در خدمات اینترنتی مشتری امکان مقایسه تمام نرخ ها بدون دخالت نیروی انسانی را دارد و می تواند همزمان از چند منبع مختلف اقدام به مقایسه نرخ و خدمات نماید و بدین لحاظ امکان انتخاب بهترین ارئه دهنده فراهم می گردد.

با عنایت به مطالب بالا می توان نتیجه گرفت که خرید اینترنتی بلیت از خرید  آفلاین بهتر است و امکان انتخاب بیشتری به مشتری می دهد. مجله گردشگری دور و نزدیک