می دانیم که کمر یکی از شهرهای بسیار نزدیک به آنتالیا محسوب می شود. عموم افرادی که در این شهر زندگی می کنند به سراغ مراکز خرید مشترک بین کمر و آنتالیا می روند. امروز قصد داریم بهترین مراکز خرید کمر آنتالیا را به شما معرفی کنیم این مراکز دارای بهترین گزینه های خرید هستند. در نظر داشته باشید هر یک از مراکز خرید کمر آنتالیا دارای ویژگی های مخصوص به خود است. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

لوکس ترین مراکز خرید کمر آنتالیا

مرکز خرید آنتالیا میگروس یکی از مراکز خرید تازه تاسیس و بسیار لوکس است. این مرکز خرید در سال ۲۰۰۱ افتتاح شده است. بسیاری از گردشگران علاقمند به بازدید از این مرکز خرید هستند، قطعا ویژگی های خاص این مرکز سبب محبوبیت آن شده است.

در مرکز خرید میگروس حدود ۱۳۰ فروشگاه از بهترین و مشهورترین برندهای دنیا دیده می شود. برندهای جهانی و محلی در این مرکز خرید بی نظیر موجود هستند. شما می توانید برندهایی مثل زارا، مودو و … را با قیمتی بسیار مناسب از این مرکز خریداری کنید. یکی از ویژگی های خاص این مرکز خرید آسانسورهای شیشه ای با نمای پانوراما است. این آسانسورها به صورت شبانه روز فعال هستند.

سینما با ۸ صفحه نمایش مجزا از گزینه های بسیار ایده آل برای این مرکز خرید است، همچنین برای فرزندان شما زمین های بازی بسیار لوکسی در نظر گرفته شده است. میگروس از بهترین مراکز خرید کمر آنتالیا محسوب می شود. پارکینگ این مرکز خرید دارای گنجایش ۱۳۰۰ ماشین است. هایپر مارکت های موجود در این مرکز خرید طیف وسیعی از محصولات را به خود اختصاص می دهند. خرید ارزان بلیط تهران آنتالیا | بلیط آنتالیا تهران

لوکس ترین مراکز خرید کمر آنتالیا

زیباترین مراکز خرید کمر آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی از جذاب ترین مراکز خرید کمر آنتالیا محسوب می شود این مرکز خرید به دلیل همجواریش به دریای مدیترانه و همینطور ساحل های زیبای اطراف گزینه ای ایده آل و عالی به شمار می رود. هر ساله گردشگران بسیاری به سوی این مرکز خرید می روند. هتل شروود که نگین پنج ستاره لارا محسوب می شود در نزدیکی این مرکز خرید قرار دارد. بلیط هواپیما تهران مشهد

وسعت این مرکز خرید آنقدر زیاد است که لقب بزرگترین مراکز خرید کمر آنتالیا را به خود اختصاص داده است. تراسیتی در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد و در کمترین زمان ممکن جزء محبوب ترین مراکز خرید کمر آنتالیا قرار گرفت.

تراسینی دارای ۴ طبقه و ۱۸۵ فروشگاه است. برندهای مختلف محلی و خارجی در این مرکز خرید دیده می شود. خرید بلیط هواپیما

شاید باورش کمی سخت باشد اما در این مرکز ۳۰ رستوران قرار دارد. مراکز سرگرمی و تفریحی این مرکز خرید بی نظیر است.

سینمای چند بعدی و پارکینگ این مرکز خرید از دسته گزینه های ایده آل محسوب می شود. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

زیباترین مراکز خرید منطقه کمر آنتالیا

مدرن ترین مراکز خرید کمر آنتالیا

یکی از گزینه هایی که بازدید از آن را به شما پیشنهاد می کنیم مرکز خرید مارک است. این مرکز خرید در مساحت ۵۱۰۰۰ متر مربع واقع شده است. رفتن به این فضا سبب می شود تا تجربه ای ایده آل داشته باشید.

انواع مارک های داخلی و خارجی در این مرکز خرید به فروش می رسد. این مرکز خرید دارای یک پارکینگ بسیار وسیع است که بیش از ۲۰۰۰ ماشین را پوشش می دهد. در سینمای این مرکز خرید به روز ترین فیلم های دنیا اکران می شود.

رستوران های آن نیز بسیار مدرن و بی نظیر طراحی شده است.

تجاری ترین مراکز خرید کمر آنتالیا

اوزدیلک از گزینه های تجاری در آنتالیا محسوب می شود. این مرکز خرید در شهرهای دیگر نیز شعبه‌ دارد.

این مرکز خرید نام تجاری ویژه ای را به خود اختصاص می دهد. اوزدیلک دارای ۲۰ رستوران است، غذاهای ترکی لذیذ و همینطور فود کورت های بی نظیر در این مرکز، همگی گزینه های عالی برای مراجعه کنندگان محسوب می شوند. این مرکز دارای ۷ سالن سینما است و پارکینگی سر پوشیده با ظرفیت ۱۱۰۰ ماشین دارد.

اوزدیلک دارای پارکنیگ روباز نیز می باشد. مجموعه های تفریحی کودکان این مرکز خرید سبب می شود تا فرزندان شما بهترین تفریحات را داشته باشند. مجله گردشگری دور و نزدیک

تجاری ترین مراکز خرید کمر آنتالیا