یکی از جاذبه های سفر به استانبول لذت خرید آسان و به صرفه در بازارهای متنوع و بزرگ این شهر زیبا و رویایی می باشد. انتخاب بازار برای خرید مناسب به علت تنوع و فراوانی پوشاک و بازارهای بزرگ و نام آشنایی چون بازار مرتر استانبول کار بسیار مشکلی است. بازار مرتر استانبول یکی از بزرگ ترین بازار های خرید در شهر استانبول است که به آسانی می تواند از عهده برآورده کردن سلیقه خریداران مشکل پسند بر آید. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

موقعیت جغرافیایی بازار مرتر در استانبول

استانبول شهری زیبا و توریستی بوده که در ساحل دریای مدیترانه واقع گشته است و از زیباترین شهرهای توریستی جهان می باشد. این شهر زیبا علاوه بر داشتن مناطق دیدنی و جذاب دارای مراکز خرید فراوانی چون بازار بزرگ مرتر می باشد. موقعیت جغرافیایی مراکز خرید خیابان مرتر در منطقه زیبا و دیدنی زیتون بوده و نزدیک به منطقه آکسارای می باشد. بازار مرتر استانبول مجموعه ای عظیم از فروشگاه های لباس و همچنین کارخانه های تولیدی لباس از برندهای معروف می باشد که در این خیابان واقع شده است.

موقعیت جغرافیایی بازار مرتر در استانبول

ویژگی های منحصر به فرد بازار مرتر استانبول

مرکز خرید مرتر یکی از ممتازترین مراکز خرید ترکیه بوده و در واقع قطب اصلی پوشاک و صادرات عمده در زمینه لباس از شهر استانبول به سراسر جهان می باشد.

بازار مرتر استانبول به دلیل فروش عمده انواع لباس های خاص، با کیفیت و زیبا با قیمت ارزان و با صرفه؛ بهشتی رویایی برای تجار لباس و همین طور مشتریان پوشاک از سراسر دنیا می باشد. اگر قصد دارید که به صورت حرفه ای خرید کنید، بازار مرتر استانبول می تواند یکی از گزینه های قابل توجه، مناسب و بی بدیل در لیست انتخاب های شما باشد. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد بازار مرتر استانبول می توان به نزدیکی آن به فرودگاه بین المللی آتاتورک اشاره کرد که خریدی آسان و مطمئن را برای مسافران فراهم کرده و موجب صرفه جویی در وقت و هزینه حمل و نقل آنان به فرودگاه خواهد شد. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

بازار مرتر استانبول انتخاب اول تجار پوشاک ایران

به دلیل فروش عمده انواع لباس های با کیفیت و ارزان در بازار مرتر در شهر استانبول، این بازار بزرگ مورد توجه اکثر تاجران پوشاک و خریداران حرفه ای قرار گرفته و توانسته است تامین کننده قسمت اعظم پوشاک ترک در بازارهای ایران باشد.

بازار مرتر استانبول انتخاب اول تجار پوشاک ایران

فروش ویژه پوشاک با تخفیفات استثنایی در جشنواره خرید استانبول

در کنار فروش و توزیع عمده پوشاک در بازار مرتر استانبول این بازار به ارائه فروش جزئی و تک نیز می پردازد که برای خریداران به منظور استفاده شخصی از البسه، فرصت بسیار مغتنمی به حساب می آید. همچنین در این بازار در زمان حراج می توان بهترین و شیک ترین البسه اعم از لباس های خانگی و مجلسی، کیف و کفش را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خریداری نمود. علاوه بر این هر ساله در فستیوال های مهم و پر شور خرید فصل ترکیه که با آمدن نوروز و جشن سال نو میلادی در بازارهای استانبول پر رونق تر می شود، می توان خریدی با تخفیفات ویژه را انجام داد. دریافت و ارسال پوشاک خریداری شده به کشور مقصد نیز از دیگر خدمات ارزنده و موثری است که تجار این بازار برای راحتی حال مشتریان و توریست ها عرضه می کنند. مجله گردشگری دور و نزدیک