امروز قصد داریم مراکز خرید بلک آنتالیا را به طور دقیق بررسی کنیم. مراکز خرید بلک آنتالیا در سراسر جهان شهرت خاص خودش را دارد. شما می توانید محصولات مورد نیاز را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب خریداری کنید. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

بزرگترین مراکز خرید بلک آنتالیا

تراسیتی مرکز خریدی است که در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد و از دسته بزرگترین مراکز خرید بلک آنتالیا محسوب می شود. برندهای بسیار مطرح داخلی و بین المللی در این مرکز خرید دیده می شود. ۳۰ رستوران و کافه های زیادی در این مرکز خرید وجود دارد که آماده پذیرایی از گردشگران است. دقت کنید که این مرکز روزهای شنبه تعطیل است.

اگر به دنبال مرکز خرید لوکس هستید مرکز خرید شیمال را از دست ندهید. در این مرکز می توانید علاوه بر خرید از سرگرمی های فراهم شده نیز لذت ببرید. این مرکز به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و مسافران در هر لحظه از شبانه روز می توانند از این مرکز دیدن کنند. سینمای مرکزی این مرکز خرید بی نظیر است. شیمال از لوکس ترین مراکز خرید بلک آنتالیا محسوب می شود. فرزندان شما می توانند در بخشهای بازی های کودکانه به بازی مشغول شوند، به این ترتیب شرایطی فراهم می شود تا از بهترین ویژگی های این مرکز لذت ببرند. خرید آنلاین بلیط تهران آنتالیا | بلیط آنتالیا تهران

بزرگترین مراکز خرید بلک آنتالیا

بهترین مراکز خرید بلک آنتالیا

افرادی که با تورهای ورزشی و تفریحی به آنتالیا سفر می کنند و نیاز به لباس و وسایل های ورزشی دارند می توانند سری به فروشگاه مشهور بوینر اسپرت بزنند. در این فروشگاه انواع لباس ورزشی برای ورزش های مختلف فراهم شده است. این فروشگاه در روزهای شنبه سال تعطیل است. بلیط هواپیما تهران مشهد

مرکز خرید میگروس تمام مایحتاج شما را فراهم می کند. در این مرکز می توانید مارک های مشهور از جمله زارا و لاگست را با قیمتی ارزان خریداری کنید. صنایع دستی و آثار هنری این مرکز بسیار مشهور است. رستوران و کافه های خاص و ویژه این مرکز خرید از گزینه های بسیار محبوب و قابل قبول محسوب می شود. یک سری امکانات ورزشی در این مرکز وجود دارد که در کنار کالاهای لوکس می تواند بهترین سوغاتی ها را برای شما فراهم سازد. بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران

در نظر داشته باشید برای بازدید از محصولات این مرکز به یک روز کامل زمان نیاز دارید بنابراین بهتر است که زمان‌ بندی دقیق داشته باشید تا قسمت های مختلف این مرکز خرید را از دست ندهید. با شناسایی مهم ترین مراکز خرید بلک آنتالیا می توانید از خرید خود لذت ببرید.

بهترین مراکز خرید بلک آنتالیا

مشهورترین مراکز خرید بلک آنتالیا

اگر می خواهید همه سوغاتی های آنتالیا را یک جا مشاهده کنید حتما سری به بازار داگو بزنید. در این بازار علاوه بر لباس های چرمی و محصولات ورزشی می توانید از صنایع دستی و زیورآلات نیز استقبال کنید.

ادویه های این مرکز خرید بسیار مشهور است.

در مرکز خرید اوت لت دپو در هر روز سال می توان شاهد تخفیف های بی نظیری بود. این مرکز برندهای معتبر بین المللی را با قیمتی ارزان و از طرفی محصولات داخلی ترکیه که شامل صنایع دستی و لوازم بهداشتی و … است را بسیار مناسب به فروش می رساند.

در این مرکز حدود ۸۰ فروشگاه وجود دارد، از طرفی زمین های بازی، سینما، پیست اسکیت روی یخ و … تنها بخشی از ویژگی های خاص این مرکز خرید است. هزینه های برآورد شده برای خرید بلیط بسیار ارزان و مناسب است.

قطعا در سفر به آنتالیا از این مرکز خرید غافل نشوید. خرید بلیط هواپیما

مشهورترین مراکز خرید بلک آنتالیا

ارزان ترین مراکز خرید بلک آنتالیا

بازار لائوار یک بازار آخر هفته ای بسیار مشهور در آنتالیا است که در روز های شنبه هر هفته برپا می شود. در این بازار تمامی محصولات ارزان است.

تفریحات آبی در این مرکز خرید بسیار لذت بخش است. شما می توانید برای صرف ناهار تفرجگاه بندری را انتخاب کنید و از غذاهای محلی لذت ببرید. کافه و رستوران های متعدد این منطقه سبب جذب گردشگران شده است.

به شما پیشنهاد می کنیم بازدید از مراکز خرید بلک آنتالیا را از دست ندهید. بهترین مکان برای خرید سوغاتی برای شما فراهم شده است. مجله گردشگری دور و نزدیک