وقتی به ترکیه و مخصوصا شهر استانبول سفر می کنید، از مراکز خرید آن غافل نشوید. مراکز خرید زیبا و شیک که تمام اجناسی که احتیاج دارید را می توانید در آن ها بیابید. می توانید سری به مرکز خرید جواهر استانبول بزنید. یکی از انتخاب های شما برای محل خرید میتواند مرکز خرید جواهر استانبول باشد. بلیط هواپیما  را ارزان خریداری کنید.

قصد ما این است که شما را با این مرکز خرید زیبا و بزرگ آشنا کنیم.

مرکز خرید جواهر استانبول

این پاساژ بزرگ و زیبا از نظر وسعت ششمین مرکز خرید بزرگ دنیا به حساب می آید. بسیار بزرگ تر از آن چیزی که فکرش را بکنید، می باشد. این مرکز خرید در شش طبقه واقع شده است و در مجموع دارای ۳۴۳ فروشگاه می باشد. برندهای مطرح و معتبر دنیا نظیر پوما، آدیداس، ورساچ، گوچی و برندهای مطرح دیگر در مرکز خرید جواهر شعبه دارند.

اگر درباره مساحت این مرکز خرید کنجکاو هستید باید بدانید که کل فضای آن ۴۲۰ هزار مترمربع می باشد؛ که حدود ۱۱۰ هزار متر مربع از این فضا به بخش فروشگاه ها اختصاص یافته است.

شما می توانید در مرکز خرید جواهر استانبول با طیف گسترده ای از غذاهای مختلف رو به رو شوید. از غذاهای ترکی گرفته تا انواع غذاهای بین الملل نظیر غذاهای چینی و ژاپنی. در کل، این مرکز خرید دارای ۳۴ رستوران و فود کورت، ۱۴ رستوران بین المللی و محلی میباشد.

پارکینگ این مرکز خرید نیز در ۴ طبقه، با مساحت تقریبی ۷۱ هزار مترمربع گنجایش تقریبی ۲۵۰۰ خودرو را دارا می باشد. خرید بلیط تهران استانبول | بلیط استانبول تهران از دور و نزدیک

مرکز خرید جواهر استانبول

امکانات مرکز خرید جواهر استانبول

شما می توانید در مرکز خرید جواهر استانبول تمام وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید. از برندهای مختلف پوشاک، کیف و کفش تا برندهای مطرح لوازم خانگی. می توانید علاوه بر خرید در این مجموعه عظیم از چهارده سالن سینما و تئاتر، سینمای مخصوص کودکان و یک شهربازی سرپوشیده فوق العاده جذاب استفاده کنید که می تواند ساعات مفرحی را برای شما رقم بزند. بلیط هواپیما تهران آنتالیا

همچنین از سایر امکانات مجموعه می توان به سالن بولینگ آن اشاره نمود. اگر اهل این ورزش هستید و یا می خواهید ورزش بولینگ را برای اولین بار امتحان کنید پس سری به این سالن بولینگ که قیمت های مناسبی نیز دارد بزنید و از امکانات این مجموعه استفاده نمایید.

سقف مرکز خرید جواهر استانبول در حدود ۲۵۰۰ متر مربع از شیشه پوشیده شده است و دومین ساعت بزرگ دنیا را در خود جای داده است و زیبایی این مجموعه را دوچندان می کند. بلیط هواپیما تهران مشهد

امکانات مرکز خرید جواهر استانبول

راهنمای طبقات مرکز خرید جواهر استانبول

برای اینکه بتوانید وسایلی که احتیاج دارید را تهیه کنید باید با طبقات مختلف این مرکز خرید بسیار بزرگ آشنا باشید تا بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید؛ زیرا اگر بخواهید تمام این مجموعه را به طور کامل بگردید به زمان تقریبی یک هفته احتیاج دارید تا تمام آن را بدقت گشته باشید.

طبقه اول مرکز خرید جواهر استانبول

در طبقه اول این مجموعه فروشگاه های لوازم خانگی قرار گرفته اند. شما می توانید انواع لوازم صوتی و تصویری را در این مجموعه پیدا کنید. برند های معتبری که در این مرکز خرید شعبه دارند عبارتند از، برندهایی نظیر سونی، سامسونگ، ال جی و سایر برند های مطرح در این بخش.

طبقه دوم و سوم مرکز خرید جواهر استانبول

اگر به دنبال پوشاک برند هستید پس باید به طبقه دوم و سوم پاساژ جواهر استانبول بروید. در این طبقات می توانید تمام برندهای مطرح در تولید پوشاک جهان را پیدا کنید. مارک های زارا، کاتن، منگو، کپ و بسیاری برند مطرح دیگر. خرید بلیط هواپیما

طبقه چهارم مرکز خرید جواهر استانبول

در این طبقه تمام مدل های کیف و کفش، ساعت و عینک را می توانید پیدا کنید. تمام برندهای معتبر دنیا در این قسمت موجود بوده و می توانید از آن ها خرید کنید.

طبقات پنجم و ششم مرکز خرید جواهر استانبول

در این بخش نیز که آخرین طبقات این مرکز خرید می باشند رستوران ها و فودکورت ها واقع شده اند. می توانید از هر جای دنیا یک غذای خوشمزه را در این قسمت امتحان کنید و از طعم آن ها لذت ببرید. مجله گردشگری دور و نزدیک