دبی یکی از شهرهای بسیار پرطرفدار و پر بازدید در بین شهرهای جهان می باشد و هر ساله نیز گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این گردشگران معمولا برای اقامت در دبی به هتل های مختلف و زیبای این شهر مراجعه می کنند. یکی از این هتل های مدرن و بسیار زیبای این شهر هتل هالمارک دبی می باشد که طرفداران زیادی در بین افراد مختلف مخصوصا مسلمانان دارد. در این مقاله قصد داریم تا در مورد مزیت ها و امکانات هتل هالمارک دبی توضیحاتی را برای شما بیان کنیم. بلیط هواپیما را ارزان خریداری کنید.

هتل هالمارک دبی

این هتل یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های ۴ ستاره شهر دبی می باشد. هتل هالمارک دبی یکی از دو هتل این شهر است که شئونات اسلامی در آن همچنان رعایت می شود و کسانی که برای آن ها این امر بسیار اهمیت دارد به این هتل برای اقامت مراجعه می کنند.

هتل هالمارک در خیابان شلوغ و پرتردد دبی یعنی خیابان الریگا قرار گرفته است و در واقع در مرکز قلب تجاری این شهر ساخته شده است و به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران می پردازد. بلیط هواپیما تهران آنتالیا

هتل هالمارک دبی

هتل هالمارک دبی و اتاق های آن

هتل هالمارک دبی در کل دارای ۱۱۴ اتاق و سوییت مختلف می باشد. این اتاق ها و سوییت ها به سبک های مختلفی چون سنتی، لوکس و عربی ساخته شده اند. در بین این اتاق ها هم اتاق های عادی و هم اتاق های بسیار لوکس و زیبا نیز وجود دارند که گردشگران و مسافران به انتخاب خود می توانند هر یک از این اتاق ها را انتخاب و در آن اقامت کنند.

در این اتاق ها شما شاهد به کارگیری و استفاده از وسایل بسیار مدرن و به روز می باشید که استفاده از آن ها به شما آرامش خاصی را خواهد داد. بلیط تهران استانبول

هتل هالمارک دبی و استخر آن

این هتل زیبا و لوکس در پشت بام خود دارای یک استخر بزرگ و بسیار مجهز می باشد و در تمام طول شبانه روز نیز برای گردشگران و مسافران قابل استفاده است. در اطراف این استخر زیبا نیز شما می توانید از خدمات حمام و محوطه آفتاب نیز استفاده کنید.

از دیگر امکانات استخر این هتل می توان به استخر مجزا برای کودکان اشاره کرد که دارای انواع مختلفی از وسایل و امکانات برای سرگرم کردن آن ها می باشد. بلیط تهران دبی | بلیط دبی تهران

هتل هالمارک دبی و سالن ورزشی

هتل هالمارک دبی دارای یک سالن بسیار مجهز می باشد که دارای تمامی امکانات ورزشی به روز دنیا است. در این سالن علاوه بر وسایل و امکانات تناسب اندام شما می توانید از امکاناتی چون سونا، جکوزی و اتاق بخار بهره ببرید.

در این سالن ورزشی خدمات عالی و خاصی نیز ارائه می گردد و آن هم خدمات انواع ماساژ می باشد. بلیط هواپیما تهران مشهد

هتل هالمارک و رستوران های آن

این هتل به علت داشتن گردشگرانی از کشورهای مختلف دنیا رستوران های متعددی نیز دارد. این رستوران ها انواع غذاهای کشورهای مختلف از سنتی و محلی گرفته تا انواع غذاهای مدرن را درست کرده و به میهمانان ارائه می نمایند.

این هتل دارای یک رستوران سلف سرویس است که دارای انواع غذاها با حجم بسیار زیادی می باشد که در طول شبانه روز آماده ارائه خدمت به میهمانان هتل است. رستوران چینی و ویژه هتل نیز دارای غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد و پذیرای همه میهمانان هتل است.

هتل هالمارک و رستوران های آن

یکی از ویژگی های رستوران ها و بارهای این هتل این است که در آن ها نوشیدنی های الکلی به هیچ عنوان سرو نمی شود. خرید بلیط هواپیما

هتل هالمارک دبی و دسترسی های آن

این هتل به علت قرار گرفتن در بهترین نقطه شهر به تمامی مناطق گردشگری و تجاری دبی دسترسی دارد. از مراکز اطراف این هتل می توان به آب نمای معروف دبی، بازار مینا، مراکز خرید بزرگ و زیبا و همچنین روستای هریتیج اشاره کرد.

این هتل با فرودگاه دبی کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد. هتل هالمارک دبی تور گردشگری نیز دارد و میهمانان خود را با یک سرویس ترانسفر عالی به سواحل زیبای شهر و دیگر مراکز دیدنی دبی راهنمایی می کند. مجله گردشگری دور و نزدیک