اگر بخواهید به جهرم مسافرت کنید قبل از آن اطلاعاتی را دربارهٔ اماکن اقامتی گردشگری جهرم کسب می کنید، برای کسب این اطلاعات، بیشتر به سایت ها و منابع خبری خود شهرستان جهرم نگاهی می اندازید. بلیط هواپیما  را ارزان خریداری کنید.

اگر بخواهید تنوع در گردشگری را تجربه نمایید، ما به شما جهرم را پیشنهاد می کنیم. شهرستان جهرم دارای مکان های دیدنی بسیاری است که با داشتن جاذبه های گردشگری طبیعی، جایگاه خوبی را در بین برترین شهرستان های ایران از این حیث دارد. بلیط تهران استانبول

معروف ترین جاهای گردشگری:

تنوع در بین مکان های ایده آلی که هر ساله برای مسافرت انتخاب می کنید می تواند تجربیات سفر های شما را بیشتر کند و مسافرت هایی دلچسپ با خاطراتی جذاب را برای شما رقم بزند و به علاوه یکی از زیباترین مکان های تفریحی را نیز دارا باشد.

از جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان جهرم می توان به آبشار خفر که ناحیه ایی دلپذیر و بکر محسوب می شود اشاره داشت. از دیگر اماکن اقامتی گردشگری جهرم می توان به قدمگاه و بازار سرپوشیده و آتشکده سیمکان اشاره داشت.

در طی سال های اخیر مسئولین نظارت بیشتری را بر اماکن اقامتی گردشگری جهرم داشته اند و سعی کرده اند فضایی آرام و مطلوب را برای مسافران و توریست ها مهیا نمایند.

با مسافرت به این شهر زیبا می توانید از نزدیک شگفتی های طبیعت و منحصر بفرد بودن جاذبه های گردشگری را مشاهده نمایید. بلیط هواپیما تهران آنتالیا

معروف ترین جاهای گردشگری

تجربه ایی متفاوت از اماکن اقامتی گردشگری جهرم:

توریست هایی که به جهرم مسافرت کرده اند، زمانی که از تجربه های زیبا و بخصوص شان از مسافرت و اقامت در جهرم می گویند، می شود به خوبی حس مثبتی که از مواجه با مکان های دیدنی و زیبای جهرم پیدا کرده اند را تشخیص داد. جاذبه های گردشگری جنوب ایران

طبیعت بکر و زیبا که با وجود تبدیل به یک مکان صنعتی باز هم اماکن اقامتی گردشگری جهرم را منحصر بفرد نشان می دهد و یک دست بودن مناظر و آثار باستانی این شهر زیبا را به خوبی می توان مشاهده کرد.

یکی از عجیب ترین غارهایی که به جرأت می توان گفت زیبایی وصف برانگیزی نیز در آن نهفته است، در جهرم قرار دارد که به نام غار سنگ شکن معروف است. اماکن اقامتی گردشگری جهرم بسیارند که به صورت دست نخورده و با قدمتی بسیار زیاد هنوز هم پا بر جا هستند که در عین کوچک بودن شهر، غیر قابل انکار می باشند. بلیط هواپیما تهران مشهد

با اینکه این شهر در نیمهٔ جنوبی استان فارس قرار دارد و آب و هوایی گرم را دارا است اما با توجه به اماکن اقامتی گردشگری جهرم که بسیار نیز خاص و زیبا هستند، نمی توان این شهر زیبا را نادیده گرفت و سرسری از آن رد شد.

این موقعیت جغرافیایی شهرستان مزیتی نیز دارد و آن هم وجود آب گرم معروف سیمکان در این شهرستان است که آن را نیز به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری طبیعی شهرستان جهرم متمایز می کند.

بعد صنعتی مکان های گردشگری جهرم:

هر منطقه ایی که دارای مکان های گردشگری است، به طبع از اقتصادی بر اساس این جاذبه ها نیز نفع می برند و می توانند براساس منابع و میزان پتانسیلی که از این مکان های ایده آل و جذاب دارند، اشتغال زایی نمایند.

مهم ترین نکته ایی که دربارهٔ مکان های اقامتی گردشگری جهرم وجود دارد این است که در عین کنار هم قرار گرفتن تمام آثار باستانی جذاب و زیبایی که در این شهرستان وجود دارد، کارخانه های صنعتی و پتروشیمی را نیز می توان مشاهده کرد که نمایی متقارن را به شهر داده اند. خرید بلیط هواپیما

تناسب اماکن تفریحی گردشگری جهرم با اقتصادی که این شهرستان دارد، جذابیت و رونق گردشگری را در این شهر دو برابر کرده است و توانسته مزیت های زیادی را نیز از این لحاظ داشته باشد.

این موقعیت مناسب اقتصادی و جاذبه های گردشگری جهرم در کنار هم، دیگر ترکیب متوازن و مناسبی را ایجاد کرده است، که برای بازسازی و بهبود شرایط تفریحی گردشگری نیز ایده آل است.

هم چنین این موضوع توانسته جهرم را به یکی از بزرگترین مراکز مهم برای اجرای پروژه های عظییم توسط شرکت های ملی و بین المللی مانند پتروشیمی، نفت و … تبدیل کرده است.

اماکن اقامتی گردشگری جهرم نیز با این شرایط وفق داده شده اند و سال هاست که این ترکیب اقتصادی گردشگری در این شهر حفظ شده است که برای به جا ماندن آثار جاودانه در این شهر کافی می باشد. مجله گردشگری دور و نزدیک